Partner competitions
Details Details Details Details Details
Follow us on social networks

Junior ліга. 6 тур. Відома трійка команд, що зіграють у півфіналах junior ліги!

Після шостого туру вже три колективи гарантували собі місце у плей-офф у junior лізі 17-го сезону

Brain Computers United - Infopulse United 2:2

Розпочався тур дещо сенсаційним результатом між колективами Андрія Поліщука та Олега Кобзаря. Номінальні гості розпочали сезон дуже невдало, але в останніх турах повернули собі шанси на плей-офф у цьому сезоні. Протилежну ситуацію має колектив “Brain Computers United”. Вони стали справжнім відкриттям цього сезону та після цього матчу гарантували собі місце у плей-офф.
На правах фавориту матчу активніше зустріч розпочали номінальні господарі. Вже у дебюті матчу Бабак відкриває рахунок у матчі: його партнер виконав навісну передачу на Миколу, який головою переправив м’яч у ворота. Подвоїти перевагу вдалось колективу Андрія Поліщука наприкінці першої половини. Байдалюк отримав м’яч та вдало обіграв захисника, отримавши оперативний простір перед голкіпером суперників. Далі йому ніхто не зашкодив точно надіслати м’яч у дальній від воротаря кут воріт - 2:0. З також перевагою команди відправились на перерву.
У другому таймі колектив у зелених футболках заграв впевненіше та на екваторі другої половини зумів скоротити відставання у рахунку. Чудову комбінацію, яку розіграли підопічні Олега Кобзаря, майже в один дотик, завершив ударом у порожні ворота Лабутін.
Через кілька хвилин Добері вдалось встановити вже паритетний рахунок на табло. Роман випередив захисника перед воротами суперників та у важкому моменті зумів переправити м’яч у сітку.
Матч завершився зовсім невдало для “Brain Computers”. Один із їх лідерів Віталій Байдалюк на останній хвилині отримав жовту картку, яка для нього стала другою у матчі.
Фінальний свисток, що зафіксував паритетний рахунок, ознаменував вихід номінальних господарів до стадії плей-офф. Для колективу Олега Кобзаря такий результат зберігає шанси на стадію плей-офф, але для цього їм потрібно перемагати в останньому матчі та надіятись на втрату очок їх конкурентами.

Colibo United - HostPro United 2:11

Другими на майданчик вийшли “Colibo” та “HostPro”. Для номінальних господарів останні матчі стали формальністю, по причині втрати будь-яких шансів на стадію плей-офф, коли для їх суперників перемога у поточній зустрічі гарантувала місце у четвірці сильніших.
З перших хвилин колектив Романа Колодія захопив перевагу та з часом почав втілювати її у результат. На 5-тій хвилині сам капітан команди відкрив рахунок у матчі дальнім ударом після помилки захисника. Через хвилину Богачук завершив триходівку, що здійснили його партнери в один дотик, ударом з близької відстані. Проходить ще одна хвилина і капітан команди оформлює дубль: Роман переправляє м’яч у ворота з близької відстані після передачі партнера. На екваторі першої половини рахунок стає вже розгромним для номінальних господарів: Липинський чудово завершив передачу партнера ударом п’ятою з близької відстані.
Таким чином у середині першого тайму “HostPrо” забезпечили комфортну перевагу та майже зняли питання про переможця зустрічі.
Дещо скоротити відставання у рахунку вдалось Ткачуку, який після передачі партнера реалізував вихід віч-на-віч.
До кінця тайму Липинський та Колодій довели рахунок до непристойного та на перерву команди пішли за величезної переваги номінальних гостей.
У другому таймі картина гри зовсім не змінилась. Роман Колодій зі своїми підопічними з кожної хвилиною збільшували свою перевагу та до завершення зустрічі перевага сягала вже дев’яти м'ячів.
Ця перемога дозволила команді гарантувати путівку до півфіналу та залишила хороші шанси на перше місце у турнірній таблиці за потрібного для них результатів у останньому турі групового етапу.
Для “Colibo” у цьому сезоні залишилось зіграти один поєдинок, який для них стане формальністю зважаючи на турнірне становище команди.

Astound Commerce - MLSDev 2:5

Після чудового старту колектив Олександра Волкова здав позиції та наразі втратив перевагу у боротьбі за чільну четвірку, але все ж зберігає шанси у боротьбі за неї.
Матч розпочався саме із голу колективу у помаранчевих футболках. Після затяжної атаки Гуцаленко, прагнучи перервати передачу суперників, переправив м’яч у свої ворота. Під завершення тайму капітан колективу збільшу перевагу своєї команди після розіграшу кутового та з комфортною перевагою відправляє колективи у роздягальню.
У другому таймі ситуація повернулась кардинально іншим чином. У дебюті другої половини “американський” колектив скорочує відставання у рахунку. Моначинський перфектним ударом зі штрафного не залишив шансів для голкіпера суперників.
Свого партнера підтримав Горбик, який зрівняв рахунок вдало завершивши передачу партнера на дальній стійці воріт. Відчувши перевагу, команда Володимира Мельникова переломила хід зустрічі та почала все частіше створювати гольові моменти біля воріт команди суперника. Таким чином Моначинський втілив перевагу своєї команди після стрімкої атаки, завершивши її з другої спроби переправивши м’яч мимо голкіпера із близької відстані.
Пізніше збільшити перевагу своєї команди вдалось Мельникову, якого залишили одного перед воротами при розіграші м’яча з кута поля. Фінальну крапку у матчі поставив Горбик, який в один дотик завершив випад після перехоплення партнера.
Таким чином, здобувши вольову та у підсумку впевнену перемогу, “MLSDev” підвищив свої шанси на плей-офф та тепер разом із рядом колективів, серед яких і “Astound Commerce”, будуть вирішувати питання про останню путівку у півфінал в останньому турі.

ONSEO United - TECHNO United 6:5

Завершував ігровий тур матч, що подарував глядачам контраст емоцій та безліч забитих м’ячів. Обидві команди наразі ведуть боротьбу за плей-офф та перемога у цьому матчі могла для кожного колективу вирішити ряд завдань.
Першими відкрити рахунок у матчі вдалось колективу Миколи Васильчука, які зараз ведуть боротьбу за четверту позицію із рядом колективів. Вознюк з третьої спроби все ж зумів переправити м’яч у сітку після розіграшу стандарту з кута поля. Зрівняти рахунок у матчі вдалось завдяки автоголу Арсенова знову після стандарту.
Ще у першому таймі “смугастим” вдалось вийти вперед зусиллями Пущала, що забив “гол у роздягальню”, ударом головою після верхової передачі партнера по команді.
Другий тайм розпочався із голу Івана Бури, який скористався грубою помилкою оборони команди суперників та встановив паритет у рахунку. Але не засиджуючись в обороні “ONSEO United” дуже швидко відновив свою перевагу у рахунку. На цей раз грубо помилилась оборона “TECHNO” при вводі м’яча з-за бокової лінії. Позиційну перевагу втілив у забитий м’яч Павлов, що вчасно підставив ногу на дальній стійці після точного пасу партнера. На цьому помилки оборони для гравців у червоних футболках не завершились. Рудик у боротьбі перехопив м’яч та у важкій ситуації переправив м’яч у ворота з-під захисника та голкіпера.
На цьому номінальні гості не знітились та організували чудову комбінацію, яку ударом у порожні ворота завершив Мочкодан та скоротив до мінімуму перевагу команди суперників.
На цьому події у матчі почали розвиватись ще цікавіше. Рудик на екваторі тайму неперевершеним ударом від поперечки знову збільшив перевагу своєї команди у два м’ячі.
Не збавляючи обертів, обидві команди почали будувати свої атаки. Інтригу в матч повернув Щербина, який опинився один перед порожніми воротами та завершив комбінацію своєї команди, що не залишила жодного шансу для оборони “смугастих”.
Повернути своєму колективу комфортну перевагу зумів Пущал, який більярдним ударом поміж ніг захиснику та голкіперу забезпечив своїй команді спокійні останні хвилини.
Все ж фінальну крапку у матчі поставив колектив Миколи Васильчука. Мочкодан із партнером, обігравшись кілька разів між собою, завершили атаку точним ударом.
У підсумку мінімальна перемога колективу Дмитра Павлова, яка гарантувала їм вихід у півфінал. Для їх суперників все вирішиться в останньому турі, де перемога дозволить їм скласти компанію трьом лідерам, які вже гарантували собі місце у стадії плей-офф.
News discussion:«Junior ліга. 6 тур. Відома трійка команд, що зіграють у півфіналах junior ліги!»