Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

Hostpro перемагає Playtika!

Так, так, команда Hostpro перемагає команду Playtika.

Огляд матчу варто розпочати із одного важливого моменту. Через пошкодження, отримане в чемпіонаті міста, гру пропускав основний голкіпер команди Артем Білорукавський. Місце у воротах зайняв Юкиш і провів поєдинок на цій позиції не дуже впевнено (здійнив декілька результативних помилок). Кажуть, що воротар - це половина команди, думаю фіолетові змогли відчути це на собі в повній мірі.
Стартовий склад команди HostPro:
Огнивко - Локотей - Ячменюк - Горбатюк - Костюк.
Запасні: Покиньчереда, Кучеренко, Резніченко.
Стартовий склад команди Playtika:
Юкиш - Валевич - Фіщук - Гуменюк - Бондарь.
Запасні: Ломоносов, Грицик, Крот.
Початок матчу був дуже насичений, у своїй першій же атаці команда HostPro реалізувала вихід 3 в 2 (мяч втратив Бондар). Після боротьби Валевича та Локотея мяч полетів у бік воріт, Юкиш читав передачу, тому почав зміщатись в іншу сторону. В результаті Михайло не встиг завадити мячу перетнути лінію воріт - 0:1.
У своїй наступній атаці малинові подвоїли рахунок. Спочатку Горбатюк відібрав мяч у Сергія Валевича, але його підстрахував Юкиш і вибив мяч на Фіщука. Далі вже Іван втрачає м'яч при спробі обіграти один в один Романа Локотея. В результаті усієї цієї боротьби мяч підібрав вільний Горбатюк (Валевич вирішив з ним не грати) і перевів мяч у сітку - 0-2. Два удари. Два голи. 2 хвилина матчу. Фантастика.
Playtika швидко прийшла до тями та почала створювати моменти біля чужих воріт. Ярослав Гуменюк перевірив на міцність стійку, а Іван Фіщук перевірив перекладину. Але після чергового аута біля воріт Hostpro мяч довелося виймати із власних. Після удара Валевича мяч застряг у ногах Локотея, Роман розігнав атаку власної команди. Малинові дуже вдало реалізували свій вихід 3 в 1, Горбатюк забивав вже у пусті ворота - 0:3!
На 8-й хвилині фіолетові таки відіграли один гол. Фіщук доставив мяч Ярославу Гуменюку, той одним дотиком прийняв мяч, другим увігнав його у ворота з 8-ми метрів - 1:3. Здавалося, що нарешті м'яч почне слухняно перетинати лінію воріт HostPro. Але біда прийшла звідти, звідки її не чекали. Помилятися почав в.о. голкіпера. Покиньчереда несильно та нескладно пробив з 11 метрів, але Юкиш не зміг зафіксувати мяч у своїх руках. Відскок підібрав Локотей та увігнав мяч у пусті ворота - 1:4. І знову мінус три для фаворита поєдинку.
На допомогу фіолетових прийшов стандарт. Ярослав Гуменюк з кутового виконав прострільну передачу, Резніченко втратив Бондаря і той з 1 метра перевів мяч у порожній кут воріт - 2:4.
Але Дмитро одразу виправився. Кучеренко з бровки виконав поперечну передачу між воротарем та Валевичем. Резніченко перевів мяч у порожні ворота - 2:5. Слід відзначити невпевнений розбір гравців фіолетовими. Поруч із двома гравцями малинових, які розігрували аут, був лише один фіолетовий. Юкиш залишив ворота та почав грати по другому гравцю, але був миттєво за це покараний.
Комфортний психологічний стан фіолетових був зруйнований. Мабуть такий перебіг матчу і призвів до того, що зробив Ярослав Гуменюк. Отже, Фіщук втратив мяч на чужій половині поля, що дозволило Локотею вибігти на голкіпера та пробити по воротам, Юкиш парирував цей удар, але мяч відскочив до Кучеренко, який в дотик пробивав у порожні ворота. На лінію воріт встиг повернутися Ярослав Гуменюк і руками вибив мяч - червона картка та 6-ти метровий.
Для чого Ярослав це зробив залишається загадкою. Більше користі було б якби Ярослав пустив цей м'яч у ворота, але залишився на полі. Але Ярослав залишає майданчик та пропускає наступний матч своєї команди, а Кучеренко з 6-ти метрів пробивав низом у лівий для себе кут і не влучив у ствір воріт.
Playtika 2 хвилини продовжує грати в меншості. Для початку вони беруть тайм-аут та міняють голкіпера. Місце у воротах зайняв Сергій Валевич і команда грамотно провела відрізок часу в меншості. Тайм-аут погасив усі активності в матчі, тому на цьому перший тайм і закінчився.
Після перерви нічого не змінилось, Валевич займає місце на лінії ворті, фіолетові тиснуть і продовжують пропускати. Отже, спочатку Юкиш зібрав біля себе трьох малинових і виконав поперечну передачу на вільного Крота. Іван з меж штрафного майданчика перевів мяч у ворота - 3:5.
У малинових гра явно не пішла. Воно збилися на звичайний виніс мяча. Тому команда Огнівко бере тайм-аут. Пауза у грі явно пішла їм на користь. Після відновлення гри вони одразу забили гол, в кращих тардиціях першого тайму. Це Олег Грицик втратив мяч, в результаті Покиньчереда та Горбатюк вибігали на одного Бондара. Перший виконав хорошу передачу, другий в дотик перевів мяча у кут воріт - 3:6.
На 30-тій хвилині Івану Фіщуку вдався фантастичний удар - Іван з 15 метрів влучив у перекладину із відскоком в поле. Коли до завершення матчу залишалось 7 хв. у Playtika знову відбулася ротація на лінії воріт. Валевич виходить в поле. Юкиш вертається на лінію.
Ось тут Валевич вийшов в поле дуже вдало. Спочатку Сергій в центрі поля обіграв Горбатюка та віддав ліворуч на вільного Крота, Іван виконав простріл, після рикошету від гравців у малиновій формі Сергій Валевич пятою перевів мяч у ближній кут воріт - 4:6.
Далі Валевич з Бондарем розіграли класичну стінку і Валевич граючи на випередження перевів мяч у ворота. Варто відмітити передачу Бондаря, який знайшов Сергія в оточені одразу 3-х гравців. 5:6.
На 37 хв. фіолетові нарешті зрівняли рахунок. HostPro дуже довго розбирила гравців на кутову, в результаті поруч із Фіщуком так ніхто і не став. Іван після передачі Бондаря з кутового без проблем поклав мяча у дальній кут воріт - 6:6.
В цей критичний момент, коли час завершується, а твоя команда “сипеться” своє слово сказав Роман Локотей. Після аута поблизу воріт Playtika Роман в один дотик переводить мяч під перекладину та знову виводить свою команду вперед - 6:7. Навіть не знаю чи допоміг би команді у цьому випадку Артем Білорукавський.
Роман на цьому не зупинився, Юкиш зловив мяча та побіг з ним у поле, віддав не точну передачу, Роман Локотей заволодів мячем, виграв боротьбу із Юкишем за мяч і з лінії штрафного майданчика перевів мяча у порожні ворота - 6:8.
На останній хвилини фіолетові змогли реалізувати вихід 3 в 2. Бондар перевів мяч на вільного Грицика і той перевів мяч від стійки у ворота - 7:8. На більше у команд не вистачило часу.
HostPro показали свій характер та створили справжню сенсацію в рамках IT Ліги. Playtika у цьому матчі могла гарантувати собі вихід до 1/2 фіналу, але не змогла і тепер для неї все буде вирішуватися у останньому матчі із ZoomSupport.