Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
Playtika (87%)
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

«RIA.com» перемагає «Ciklum United» у матчі 10 туру #itliga13

Передматчевий розклад поєдинку «RIA.com» та «Ciklum United» нагадував ситуацію на зупинці громадського транспорту в час пік із намаганням двох непоступливих потенційних пасажирів протиснутись у напівзачинені двері маршрутки, яка вже набирає хід. Обидва колективи займали 5-6 місця та ще зберігали шанси на пробиття у плей-офф. Проте для цього слід було перемагати в очному протистоянні й сподіватись на похибки команд, що займають 1-4 місця. Тож даний матч носив принциповий характер, та, як і очікувалось, проходив у безкомпромісній боротьбі з доволі неочікуваним сюжетом.

Склад команди «RIA.com»:
1. Марченко Роман (в), 4. Ремський Олександр, 6. Уманець Олександр (к), 7. Громада Ігор, 8. Янчевський Олег, 9. Далекий Юрій, 11. Чорнолата Іван, 15. Мороз Микола.
Склад команди  «Ciklum United»:
1. Козьма Олексій (в), 4. Герега Ігор, 5. Поліщук Петро, 6. Величко Валентин, 7. Моначинський Юрій, 8. Кицюк Дмитро, 9. Лига Роман, 10. Гречанюк Олександр, 13. Хупченко Олександр.
Номінальні господарі майданчику з перших хвилин застосували тактику високого пресингу, підкреслюючи свої амбіції на перемогу у даному поєдинку. Окрім того, на перших порах гравці  «RIA.com» у традиційному для себе стилі пробували розгортати свої атаки широким фронтом на половині поля противника.
Футзалісти ж «Ciklum United» згрупувались на своїй половині поля та намагались відповідати різкими випадами. Класичним прикладом реалізації такої стратегії стала контратака жовто-червоних на  1 хвилині. Роман Лига здійснив перехоплення, самотужки пішов на захисників «RIA.com»  і потужно пробив під дальню стійку із 9 метрів - Роман Марченко був безсилим у справі порятунку своєї команди. 0-1!
Перший гол не надто вплинув на малюнок гри обох команд, червоні й надалі тримали м’яч під своїм контролем та шукали ключів до воріт «жовтої субмарини». На 2 хвилині місію відкриття ліку голам своєї команди у цьому поєдинку взяв на себе Олександр Уманець. Після розіграшу штрафного капітан «RIA.com»  влучним пострілом з 13 метрів примусив капітулювати Олексія Козьму. 1-1! Через мить розвинути успіх Юрію Далекому завадив своєю впевненою грою на виході кіпер «Ciklum United».
Вихід Олександра Ремського та Олега Янчевського дещо змінив хід протистояння, свіжі гравці, які мали додати свіжості, не надто вдало влились у гру команди «RIA.com», особливо кидався в очі брак взаєморозуміння новоспечної четвірки в захисних діях. На 7 хвилині груба обрізка Олега Янчевського призвела до небезпечного виходу  Валентина Величко на ворота червоних, однак цей епізод завершився надто невлучним ударом останнього з 7 метрів - мяч пролетів значно вище поперечини. Через хвилину Валентин здійснив сольний рейд через руїни захисних редутів червоних, потужно пробив, але ліва стійка врятувала від неминучого голу колектив Олександра Уманця. Не зміг скористатись анархічним безладом і Юрій Моначинський, який з 6 метрів не зумів покарати номінальних господарів майданчика за таке неподобство при організації захисних дій.
Бажаючи реорганізувати гру, та навести лад у своїх головах та оборонних діях, червоні взяли тайм-аут. Вихід на майданчик Олександра Уманця та Івана Чорнолати дещо стабілізував ситуацію в захисті «RIA.com»  та дозволив потихеньку відсунути гру від власних воріт. Несподіваний гол на 11 хвилині  трапився теж завдяки індивідуальним діями капітана. Олександр відібрав м’яча у суперника і переграв голкіпера «Ciklum United». 1-2! Даний гол став 100-м ювілейним для лідера «червоних».
Команда «Ciklum United» одразу мала зрівнювати рахунок, проте після чудового флангового  проходу Дмитра Кицюка знову із убивчої позиції неточно пробив Юрій Моначинський. Через мить естафету невдалих завершальних дій у напарника перейняв Ігор Герега. В цей період глядачі мали змогу спостерігати доволі оксюморонну  ситуацію: «RIA.com», яка у протистоянні цих команд звикла грати першим номером, була притиснута до своїх воріт, а футзалістам у жовтих футболках бракувало часом майстерності, часом  впевненості, а часом везіння для того, щоб зрівняти рахунок. За такої вагомої ігрової переваги жовті добились заслуженої нівеляції відставання на табло тільки на 16 хвилині. Роман Лига потужним пострілом з  12 метрів влучив у ближню дев’ятку воріт Романа Марченка! 2-2!
Команди збавили оберти, і,схоже, що на певний час гравці «Ciklum United»  втратили концентрацію уваги - за що і були покарані на 19 хвилині. У ролі екзекутора виступив Ігор Громада,який виявився найспритнішим поблизу карного майданчику жовтих та з другої спроби вколотив м’яча у правий кут воріт Олексія Козьми. 3-2! Ось так за рахунок кращої реалізації своїх гольових моментів та долею везіння команда  «RIA.com» вийшла переможницею першого тайму.
В дебюті 2 половини зустрічі гравці «Ciklum United» продовжували методично насідати на ворота Марченко, якому часто доводилось вступати в гру та демонструвати свою майстерність. На фоні атакувальної діяльності квартету «жовтої субмарини» контр випади червоних у цьому періоді виглядали доволі блідими та кволим. На 23 хвилині зачаклована стійка воріт «RIA.com»  стала на заваді удару з 7 метрів від Романа Лиги. Через хвилину Роман Марченко впевнено зіграв на виході, не залишивши жодних шансів капітану «жовтої субмарини».
В середині тайму у діях обох команд стала помітною загальна втома, яка у поєднані з доволі високою напругою поєдинку призводила до серії невимушених помилок. На 28 хвилині м’яч 6 разів переходив від однієї команди до іншої без жодної влучної другої передачі в ході цієї тенісної комбінації. Спадання темпу гри пішло на руку «RIA.com», яка реорганізувала свої командні дії та здійснила серію із кількох перспективних  атак, які втім не увінчались успіхом. В 2 половині поєдинку виснаженість та втрата концентрації були одним з основних чинників, які впливали на гру команд. Високий ритм першого тайму зіграв злий жарт із обома колективами у таймі другому – футзалістам явно не вистачало необхідних фізичних кондицій. Внаслідок цього зростала кількість помилок та розривів при переходах з атаки в оборону.
На 31 хвилині ще одна пожежа спалахнула поблизу воріт Романа Марченка. Проте заштовхати м’яча у сітку воріт «RIA.com» Ігорю Герезі та Роману Лизі так і не судилось – кулястий снаряд вчасно винесли захисники червоних.
Скористався зменшенням компактності в лавах «Ciklum United»  Микола Мороз, який на 33 хвилині поєдинку за рахунок філігранного дриблінгу пройшов 2 опонентів, та  з 9 метрів пробив у дальні правий кут воріт Олексія Козьми. 4-2!  Менш ніж через хвилину 15 номер «червоних» оформив дубль. Ведення м’яча в гру з цього ж лівого флангу майданчика завершилось потужним ударом Миколи Мороза під перекладину. 5-2.
Поки футзалісти «RIA.com» не відійшли від святкування 5 голу, команда «Ciklum United» провела  зразково-показову триходівку за участю Ігоря Гереги, Дмитра Кицюка і Ромна Лиги, яка завершилась влучним добиванням першого та скороченням розриву у рахунку. 5-3!
Спіймавши певний кураж, «жовті» ринулись відігравати гандикап. На 37 хвилині удар Романа Лиги злету з 6 метрів пройшов вище воріт. Червоні відповіли виходом віч-на-віч Олега Янчевського з Олексієм Козьмою, проте гострий кут зближення завадив атакуючому гравцеві і голкіпер перевів м’яч на кутовий. В кінці зустрічі вихід Івана Чорнолати «на побачення»  із Олексієм Козьмою був змарнований, а на протилежному полюсі футзальної боротьби Роман Марченко парирував небезпечний дальній постріл Петра Поліщука.
В цій непоступливій боротьбі перемогу отримала команда «RIA.com», яка ще зберігає непогані шанси на вихід до плей-офф . А футзалістам «Ciklum United» перед матчем з «20minut.ua United» слід попрацювати над реалізацією гольових моментів,або ж звернутись за допомогою до місцевих чаклунів чи шаманів.
Герої зустрічі
Даний поєдинок перетворився на своєрідне поле двобою між капітанами обох команд, на рахунку яких у цьому матчі по 2 забитих голи. Олександр Уманець та Роман Лига були справжніми лідерами своїх колективів, боролись до кінця та вели своїх напарників на штурм воріт противника. Вкотре слід відзначити хорошу гру Миколи Мороза, який ефективно працював і на оборону і на атаку своєї команди, окрім того, 15 номер «RIA.com» записав на свій рахунок «дубль», який і вирішив остаточну долю цього протистояння.
Відеоогляд матчу
Післяматчеві коментарі
Капітан команди «RIA.com» Олександр Уманець:
Ми очікували на складний матч, ми його і отримали. Добре те, що ми швидко відіграли пропущений гол і по ходу матчу вже не поступалися у рахунку. Ми непогано реалізовували те, що створювали. У суперника із реалізацією були проблеми, нас рятував або каркас, або наш голкіпер. В першу чергу хочу відмітити гру команди на оборону.
Капітан команди «Ciklum United» Роман Лига:
Це був надзвичайно важливий для нас матч. Ми розуміли, що нам потрібно обов’язково брати 3 пункти. Завжди важко грати проти команди RIA, адже це дуже організований колектив, який нав'язує боротьбу на кожному клаптику поля з першої до останньої хвилини.
Суперник досить обережно та чітко грав в захисті. Хоч ми і створили достатньо моментів біля чужих воріт, реалізувати вдалось далеко не всі. Натомість отримали декілька не обов'язкових голів, які і стали вирішальними.
Важко когось виділити, адже всі були налаштовані на перемогу та боролись до фінального свистка. В цілому я дуже вдячний команді за самовіддачу.
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:««RIA.com» перемагає «Ciklum United» у матчі 10 туру #itliga13»