Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"Brain Computers United" та "HostPro United" ділять між собою лідерські позиції, але колектив Дмитра Павлова продовжує дихати їм у спину

TECHNO United - MLSDev United 5:4

Чудовий матч очікував на глядачів, що прийшли на стартовий матч 4-го туру junior ліги. “TECHNO United” поступаючись у рахунку у три м’ячі змогли не тільки зрівняти рахунок, а й здобути вольову перемогу!
Зі стартовим свистком команди почали неквапливу розвідку та відкрити рахунок командами вдалось лише ближче до середини тайму. Гуцаленко зупинив м’яч після розіграшу від бокової лінії та з середньої відстані вдало поцілив у ворота Онуфрієва. Доволі швидко Бура встановив паритет у рахунку після виходу віч-на-віч з воротарем.
Паритетний рахунок тримався не так довго. Гравці “MLSDev United” перехопили ініціативу та дуже швидко, ще до перерви, тричі вразили ворота “TECHNO United”. Знову вивів свою команду вперед Горбик, який повторив по стилю гол Гуцаленка. Одразу за ним Харковенко завершив контратаку своєї команди точним ударом головою, а підсумував наполегливість своєї команди Гуцалюк, що точно переправив м’яч у ближній кут від голкіпера. При рахунку 1:4 команди відправились на відпочинок.
Другий тайм став повною протилежністю першої половини зустрічі. Вже у дебюті тайму Вознюк завершив затяжну атаку своєї команди та скоротив відставання у рахунку своєї команди. Згодом Бура із партнером стрімко розвинули контратаку, котру Іван завершив ударом вже у порожні ворота.
Використовуючи тактику контрвипадів, номінальні господарі на екваторі другої половини змогли дуже швидко зрівняти рахунок та вийти уперед завдяки зусиллям Вознюка. Спершу Ігор у чудовому стилі перекинув голкіпера із близької відстані, а пізніше не залишив шансу захиснику та голкіперу після чудових індивідуальних дій.
У час, що залишився до фінального свистка як одна, такі й інша команди могли змінити цифри на табло, але жодному з гравців це не вдалось. Як результат чудова вольова перемога колективу Миколи Васильчука, яка дозволила піднятись вгору у турнірній таблиці.

ONSEO United - Infopulse United 5:4

Черговий матч для “Infopulse United”, де вони не змогли зберегти позитивний для себе результат по ходу зустрічі. Колектив Дмитра Павлова левову частину матчу поступався у рахунку, але зібравшись, здобув вольову перемогу та зберіг місце у трійці лідерів ліги.
Відкрили рахунок у матчі саме “смугасті”. Рудик вчасно відгукнувся на передачу свого капітана на дальній стійці та з другої спроби зумів переправити м’яч у сітку. Це виявився єдиний м’яч у першому таймі при оборонній грі кожного із колективів.
У другому таймі командам прийшов час розкриватись. Як наслідок дебют другого тайму став наддгольовим.
Спершу Доберу залишили одного у безпосередній близькості біля воріт та Роман зрівняв рахунок у матчі. Одразу за Романом, Лисюк гарматним ударом під поперечку виводить свою команду вперед.
Не згоден із таким виром подій був Машорчак, якого колеги вивели на побачення із воротарем, якого він вдало обіграв та переправив м’яч у сітку воріт - 2:2!
Після цього команди на кілька хвилин заспокоїлись, щоб знову активізуватись у другій половині другого тайму.
На 31-шій хвилині Горобей, скористувавшись грубою помилкою Алексєєнка, знову вивів свою команду вперед у рахунку. Далі прийшов час “смугастих”, які розуміли, що втрачати очки у матчі їм аж ніяк не можна було, щоб продовжити боротьбу за найвищі позиції у лізі.
У наступній атаці після пропущеного голу, Машорчак ударом із центра поля зрівнює рахунок у матчі, заставши зненацька голкіпера та оборону суперників. Одразу за ним Павлов у один дотик переправив м’яч у ворота після вкидання голкіпера та втановлює перевагу вже на користь своєї команди.
Кінцівка зустрічі була надцікавою. “Infopulse United”, прагнучи здобути очки у матчі, усіма силами пішли вперед та після однієї з атак були змушені порушити правила, що виявилось шостим командним порушенням у другому таймі. Машорчак впевнено реалізував дабл-пенальті та за хвилину до кінця зустрічі встановив перевагу у два м’ячі для своєї команди.
Але колектив Олега Кобзаря не зупинився та провів швидку та чудову атаку, де Господарець на дальній стійці воріт результативно завершив її, але відіграти ще один м’яч команді не вистачило ігрового часу.

Brain Computers United - Colibo United 7:2

Продовжували програму четвертого туру колективи з різних полюсів турнірної таблиці. На правах фаворита вже на першій хвилині рахунок відкрили номінальні господарі майданчику: Бабак, вчасно долучившись до атаки, точно вразив ворота Мазуренка.
Три хвилини знадобилось чорно-помаранчевим, щоб відігратись. Уваров пробив із далекої відстані, коли голкіпер зовсім не був готовим до удару - 1:1.
Ідентичним голом відповів за хвилину Луценко, котрий під опікою кількох захисників зумів вчасно пробити у рамку воріт, цим самим вже вдруге вивести свою команду уперед.
Не знітившись, “Colibo United” знову зуміли відігратись на екваторі першої половини. Лободзинський виконував навісну передачу у бік воріт суперників, де Таран вчасно підправив м’яч головою у сітку воріт - 2:2!
Ще до перерви колектив Андрія Поліщука зумів двічі відзначитись та перед перервою забезпечити собі комфортну перевагу. Байдалюк за дві хвилини відзначився у воротах суперників двома дальніми та результативними ударами.
У другому таймі проходила більш рівна гра із невеликою кількістю небезпечних моментів. Забити вдалось лише команді у синіх футболках. У середині тайму перевагу своїх команди збільшив Бабак, обігравши захисника то точно пробивши у дальній кут воріт. А на останок Байдалюк за хвилину забив ще двічі: спочатку обігравши двох захисників, а після замкнувши передачу партнера на дальній стійці - 7:2 та “Brain Computers United” продовжує лідирувати у junior лізі 17-го сезону ІТ ліги!

Astound Commerce - HostPro United 2:7

Центральний матч туру подарував різні емоції вболівальникам кожної із команд. З однієї сторони були розчарування та несправджені надії на позитивний результат, а з іншої впевнена перемога колективу Романа Колодія над одним із прямих конкурентів на призові місця у лізі.
Після стартової розвідки колективи потроху почали набирати оберти та створювати моменти біля воріт одна одної. Довгий час колективи не могли відзначитись, аж поки Локотей, взявши на себе ініціативу та обігравши двох захисників точно не поцілив у ближній для воротаря кут воріт.
Подвоїти рахунок у матчі була змога після грубої помилки голкіпера, котрий взяв м’яч у руки після передачу свого партнера. Удар прийняв на себе захисник та загрозу було нівельовано.
За такий момент, згодом, “HostPro United” поплатився пропущеним м’ячем. У курйозному моменті м’яч відскочив до Кочетова, котрий залишився один у штрафному майданчику суперників та з близької відстані переправив м’яч у сітку воріт.
Під кінець другого тайму стався момент, що переломив хід усієї зустрічі. Гаманюк грубо порушив правила перед своїми воротами за що отримав пряму червону картку. Штрафний удар із 6-ти метрів гарматним ударом реалізував Колодій та вивів свою команду уперед. А вже за хвилину Роман збільшує перевагу своєї команди після грубої помилки захисника суперників - 1:3 та більше забитих м’ячів у першому таймі глядачі не побачили.
У другому таймі на полі була лише одна команда, котра впевнено контролювала гру та володіла ініціативою. Така перевага втілювалась у забиті м’ячі впродовж усього проміжку часу у другому таймі.
У дебюті другої половини Колодій оформлює хет-трик після перехоплення у центрі поля, а згодом і покер після стрімкої контратаки свого колективу.
На це підопічні Олександра Волкова відповіли голом Дубова, що відгукнувся на передачу Зубрія, але на хід зустрічі цей м’яч не вплинув.
Завершили матч колектив Романа Колодія на мажорній ноті. Знову відзначився сам капітан команди, який загалом у грі відзначився 6(!) разів. На 37-мій хвилині він, розібравшись із захисниками, точно пробив у вільний від голкіпера кут, а через дві хвилини його залишили самого поблизу воріт суперників, де залишалось лише переправити м’яч мимо голкіпера. Крапку у матчі поставив Горбатюк який буквально заніс м’яч у ворота після передачі партнера.
Таким чином після 4-го туру “Astound Commerce” покидає трійку лідерів, а колектив Романа Колодія поступається у боротьбі за першу позицію лише за додатковими показниками.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 4 тур. "Brain Computers United" та "HostPro United" ділять лідерство, а на п'яти їм наступає "ONSEO United"»