Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. 7 тур. Інтрига за останнє місце у плей-офф сягнула апогею, поки три колективи вже готуються до матчів плей-ооф

Junior ліга. 7 тур. Інтрига за останнє місце у плей-офф сягнула апогею, поки три колективи вже готуються до матчів плей-ооф

Як бачимо інтрига у останньому турі сягнула апогею. Кожен з колективів вирішує своє завдання, але не всім вдасться це зробити. Далі - детальніше...

Infopulse United - Colibo United (25 листопада, 14:00, СК "Термінал")

Колектив Артема Ткачука втратив будь-які шанси на плей-оф та боротиметься у цьому матчі лише за свій престиж.
Для їх суперників матч є шансом зачепитися за чільну четвірку у випадку перемоги. Це дозволить мати теоретичні шанси на участь у стадії плей-оф за потрібних для цього результатів у інших матчах туру.
Зважаючи на це, більше мотивованими будуть саме номінальні господарі для яких ще не все втрачено у цьому чемпіонаті!
Артем Ткачук, “Colibo United”:
“Будемо грати для уболівальників, які впродовж сезону нас підтримували, не дивлячись ні на що. “Infopulse” хороша команда, але з великою долею нефарту у цьому сезоні. Це буде битва. Битва за престиж.”
ONSEO United - Astound Commerce (25 листопада, 15:00, СК "Термінал")
Для “смугастих” перемога у протистоянні дозволить на першому місці закінчити груповий етап не зважаючи на результати опонентів. Цим самим колектив забезпечить собі у півфіналі суперника із четвертого місця, одним із претендентів на яке є їх майбутні суперники.
Колективу Олександра Волкова потрібна лише перемога у поточному матчі та надія на те, що “Techno” та “MLSDev” втратять очки у своїх протистояннях. При таких умовах колектив може розраховувати на четверту позицію та на місце у плей-оф junior ліги.
Дмитро Павлов, “ONSEO”:
“Наступна гра дуже важлива для нас, перемога дасть нам можливість закінчити груповий етап на першому місці. Тому налаштовуємось і перемагаємо!”
MLSDev United - Brain Computers United (25 листопада, 16:00, СК "Термінал")
Ще один матч, де кожна з команд не відмовилась б отримати три очки до своєї скарбнички.
Для номінальних господарів, що поступаються четвертим місцем команді “Techno” лише за додатковими показниками, конче потрібно перемогти, щоб підвищити свої шанси на стадію плей-оф та очікувати на результат свого прямого конкурента за цю позицію.
Для колективу Андрія Поліщука втрата очок у минулому турі може стати фатальною у боротьбі за першу позицію у лізі. Щоб повернути втрачене, їм потрібно додати ще одну перемогу до свого активу та очікувати, що “Astound Commerce”, які по своєму будуть мотивованими, відібрали очки у поточного лідера перегонів.
Андрій Поліщук, "Brain Computers United":
“Думаю ONSEO не втратить можливість залишитись на першому місці. Тоді наш матч стане формальністю, від перестановки по місцях: друге чи третє, наш півфінал з HostPro не відміняється. У “MLSDev” мотивація має зашкалювати, легко не буде.”
TECHNO United - HostPro United (25 листопада, 17:00, СК "Термінал")
Завершуватиме груповий етап протистояння колективів, що не зовсім виконують свої завдання на сезон.
Після вдалого старту колектив Романа Колодія провів ряд важких для них поєдинків та як наслідок опустився із першої позиції турнірної таблиці. Повернути собі лідерство перед стадією плей-оф вони можуть, але лише у випадку власної перемоги та втрати очок своїми опонентами.
Для “Techno” перемога у поточному матчі означатиме вихід до стадії плей-оф незалежно від результатів інших матчів. Все у руках колективу Миколи Васильчука. Чи вийде у них втілили шанс у реальність - дізнаємось вже скоро!
Микола Васильчук, “Techno United”:
“Підходимо до 7-го туру, де потрібно вирішити завдання виходу в плей-офф, а тому ми максимально мотивовані. Гра буде з дуже сильним та технічним опонентом, тому має бути весело :) Всі гарної гри!”
Роман Колодій, “HostPro”:
“Гра з “Techno United” буде останньою в груповій стадії турніру тому потрібно вигравати, щоб до матчів півфіналу підійти в гарному настрої. Бажаю нам і супернику коректної та чесної гри.”
Обсуждение новости:«Junior ліга. 7 тур. Інтрига за останнє місце у плей-офф сягнула апогею, поки три колективи вже готуються до матчів плей-ооф»