Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. ½ фіналу. Які з колективів змінять “Zoom Support” у senior лізі?

Junior ліга. ½ фіналу. Які з колективів змінять “Zoom Support” у senior лізі?

По завершенні групового етапу junior ліги цих вихідних пройдуть півфінали у яких зустрінуться щасливчики, які вибороли путівку за результатами групового етапу.

ONSEO United - MSLDev United (2 грудня, 13:00, СК "Термінал")

Першими на майданчик вийдуть колективи Дмитра Павлова та Володимира Мельникова. “Смугасті”, які впродовж усього групового етапу не полишали когорту лідерів, лише в останньому турі вибороли право посісти першу позицію у лізі на стадії групового етапу. Їх суперники мали протилежну ситуацію. Вони лише завдяки стовідсотковому результату в останніх турах змогли “запригнути в останній вагон”, що прямував у стадію плей-оф.
У статусі фаворита до матчу підходить колектив номінальних господарів матчу, які вже у цьому сезоні перемагати “американців” із переконливим рахунком. Як складуться події на майданчику та яка з команд першою собі гарантує підвищення у класі дізнаємось вже дуже скоро!
Дмитро Павлов, “ONSEO”:
“Наступна гра - півфінал, тому налаштування максимальне. З командою суперником зустрічались не раз. Скажу відверто: вони для нас дуже важкий суперник, а точніше команда яка завжди б'ється до останнього, що і показала в останньому матчі. Тому потрібно віднестись до них серйозно і рухатись у фінал.”
Володимир Мельников, “MLSDev United”:
“Не смотря на кадровые проблемы, нам все-таки удалось пробиться в плей-офф и мы этому очень рады. Последние две игры просто тащили на характере - было очень сложно. “ONSEO” - очень сильный соперник, у них сейчас собран очень хороший и сыгранный состав, но против любого соперника можно играть - это же футбол, а мяч круглый =). Я думаю, что будет открытый атакующий футбол и мы постараемся сделать все, что в наших силах!”
Host Pro United - Brain Computers Commerce (2 грудня, 14:00, СК "Термінал")
У другому півфіналі зустрінуться колективи Романа Колодія та Андрія Поліщука. У цьому сезоні номінальні гості стали справжнім відкриттям чемпіонату та з першого туру включились за боротьбу за найвищі місця.
Їх суперники, які у минулому році провели сезон у senior лізі, ще перед початком чемпіонату були одним із головних фаворитів і закономірно впродовж усього групового етапу займали місце у трійці лідерів.
Кілька невдалих поєдинків не дозволили їм очолити перегони, але вони вдовольнились другою позицією та тепер змагатимуться у півфіналі із надзвичайно непоступливим суперником від якого вони і зазнали єдиної поразки у сезоні.
Згадуючи їх недавнє протистояння, можна спрогнозувати безкомпромісну боротьбу на майданчику, де кожен колектив буде прагнути здобути путівку у головний матч сезону!
Обсуждение новости:«Junior ліга. ½ фіналу. Які з колективів змінять “Zoom Support” у senior лізі?»