Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

HostPro United здобуває другу перемогу у чемпіонаті та зі 100%-вим показником є лідером ліги. Infopulse United сенсаційно опускається на останню позицію турнірної таблиці. Про це та інше у нашому огляді.

Infopulse United - TECHNO United 3:5

Другий тур у junior лізі відкривали колективи “Infopulse” та “TECHNO”. Останні у цьому матчі сповна реабілітувались за розгромну поразку у першому турі чемпіонату. Але про все по черзі.
Матч активніше розпочали Олега Кобзаря. Згодом перевага втілилась у забитий м’яч ближче до середини тайму. Господарець вдало звільнився від опіки захисника та влучно ударом від стійки відкрив рахунок. Ближче до закінчення тайму повністю переломити хід зустрічі вдалось номінальним гостям. Бура та двічі Вознюк ще до перерви вивели свою команду уперед вдало скористувавшись помилками оборони “Infopulse United”.
Другий тайм за накалом інтриги став не менш цікавим. Спочатку “Infopulse” скоротили відставання після зрізки у власні ворота Бури, але майже одразу перевагу своєї команди повернув Вознюк, котрому голкіпер викотив м’яч прямо у ноги.
На екваторі другої половини інтригу у зустріч повернув Дрижук, який після кількох поспіль стандартів у виконанні його колективу сильним ударом надіслав м’яч у сітку воріт. Прагнучи відігратись, гравці у зелених футболках заграли активніше та перехопили ініціативу. Не зумівши втілити у забиті м’ячі свою перевагу вони поплатились за це контрвипадом, який завершив Бура, встановивши остаточний переможний для його команди рахунок у матчі.

ONSEO United - Colibo United 14:0

Надзвичайно однобоким виявився поєдинок між “смугастими” та новачками сезону “Colibo United”, які у першому турі спромоглись вже здобути свої перші очки у чемпіонаті. У другому турі колектив Дмитра Павлова не дав жодного шансу на позитивний результат у цьому протистоянні.
До шостої хвилини захисту “Colibo” вдавалось стримувати атаки суперників, аж поки Пущал не відкрив рахунок у матчі. Після цього, ще у першому таймі рахунок став розгромним. Свою лепту для цього внесли Марощак та Павлов.
У другому таймі перевага стала ще більш тотальною. Голи забивались майже кожної хвилини ігрового часу та після фінального свистка сягнули непристойних 14:0. Слід зазначити головного голеадора команди, котрим став Машорчак, який забив рівно половину всіх м’ячів своєї команди.
Після матчу “смугасті” піднялись на другу сходинку турнірної таблиці, відправивши своїх опонентів до когорти аутсайдерів.

Astound Commerce - Brain Computers United 3:4

Справжню драму на полі влаштували команди “Astound Commerce” та “Brain Computers” у рамках другого туру чемпіонату. До матчу команди підходили у різному настрої. Номінальні господарі здобули впевнену перемогу у першому турі, а їх суперники у драматичному матчі поділили очки з “ONSEO”.
Відкрити рахунок у матчі вдалось Іванченку, котрий завдав авантюрного удару із середньої відстані. Такого рішення від гравця не очікував голкіпер суперників, який не зумів вчасно відреагувати на удар. Вирівняти цифри на табло команда Андрія Поліщука зуміла лише на останній хвилині тайму. Луценко вчасно підставив ногу, після прострілу партнера по команді.
Забивши “гол у роздягальню”, на другий тайм номінальні гості вийшли у піднесеному настрої, що одразу втілився у забитий м’яч: все то й же Луценко ударом з розвороту вивів свою команду уперед.
Далі слово було за “помаранчевими” Гаманюк спочатку із шестиметрової відмітки, а пізніше з гри схилив шальки терезів вже на користь своєї команди. Не довго команда у помаранчевих футболках була попереду. Вже через хвилину Байдалюк, відгукнувшись на дальню передачу, зумів зрівняти рахунок у матчі.
Розв’язка матчу прийшлась на останні п’ять хвилин ігрового часу. “Brain Computers” використавши високий пресинг, перехопили м’яч біля карного майданчику суперників та вдало розіграли комбінацію, котру завершив Луценко, оформивши хет-трик. Цим самим Микола приніс таку важку перемогу для своєї команди, знову в надзвичайно драматичному матчі.

MLSDev United - HostPro United 2:5

Завершував тур центральний матч туру між командами, що вже не один рік беруть участь у змаганнях. Фаворитом матчу беззаперечно був колектив Романа Колодія, який відкрив рахунок ударом головою після дальньої передачі на екваторі першого тайму, після паритетної першої половини. Зрівняти рахунок номінальним господарям вдалось після доволі курйозної ситуації із численними втратами м’яча гравцями обох з команд. У результаті Мельников завершив перехоплення після передачі партнера на порожні ворота.
Все ж на перерву Колодій і Ко відправились з перевагою у рахунку. Капітан команди, зібравши на собі кількох захисників та обігравшись із партнером, завершив атаку гольовим ударом.
У дебюті другої половини рахунок на табло знову став паритетним та знову після курйозної ситуації. Захисники “HostPro” не зуміли вдало розпорядитись м’ячем після чого він опинився у Монастирського, який вирішив момент на свою користь.
Але все ж, володіючи ініціативою, гравці у помаранчевих футболках зуміли заспокоїти своїх вболівальників та схилити шальки терезів на свою користь. На 25-тій хвилині невтомний капітан вдало обіграв захисника та сильно пробив у вільний від воротаря кут воріт та вивів свою команду вперед. Пізніше Локотей вчасно підстрахував своїх партнерів зігравши на добиванні після того, як м’яч відскочив від стійки воріт. А завершив справу знову Колодій, який отримавши передачу п’ятою від свого партнера вдало завершив стрімку атаку.
У підсумку “HostPro”, здобувши максимум у двох стартових турах, одноосібно посідає першу сходинку, а “MLSDev” поки пасе задніх, знаходячись у нижній частині турнірної таблиці.
Обсуждение новости:«Junoir ліга. 2 тур. HostPro United закріплюється у лідерах, а Infopulse United сенсаційно опускається на останню позицію турнірної таблиці»