Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. 4 тур. Шанс для "Brain Computers United" закріпитись на лідерерських позиціях

Junior ліга. 4 тур. Шанс для "Brain Computers United" закріпитись на лідерерських позиціях

Чи зможе "Brain Computers United" зберегти лідируючу позицію у лізі та як зіграє когорта переслідувачів?

TECHNO United - MLSDev United(3 листопада. СК "Нокаут". 14:00)

Розпочне ігровий день матч колективів, що знаходяться поруч у турнірній таблиці. У минулому турі “американці” здобули свою першу перемогу, що надасть їм наснаги у майбутньому протистоянні. “TECHNO United” ж чередує перемоги із поразками та поки тільки адаптовується до змагань
Фаворитом у матчі є колектив Володимира Мельникова, котрий жодної гри не “подарував” суперникам. Для “TECHNO United” поточна гра - останній шанс зачепитись за боротьбу за призові місця, який втратити вони аж ніяк не захочуть.
Микола Васильчук, “TECHNO United”:
“З попередніх ігор зрозуміло, що всі суперники гарно грають та мають великий досвід. Будемо намагатись подолати проблеми зі складом та виступити з максимальним результатом. Також буде цікаво зіграти на новому майданчику, де ми ще не виступали. Всім гарної гри!”
Володимир Мельников, “MLSDev United”:
“Настраиваемся только на победу, нужно выигрывать если мы хотим оказаться в 4-ке. Думаю получится интересный матч. “
ONSEO United - Infopulse United(3 листопада. СК "Нокаут". 15:00)
“ONSEO United”, що налаштовані у цьому сезоні лише на найвищі досягнення, у четвертому турі проекзаменує команду, що не може набрати оптимальних кондицій у поточному сезоні.
Для колективу Дмитра Павлова втрата очок у протистоянні означатиме суттєвий мінус у боротьбі за першу позицію у лізі. Це означатиме, що першим номером на майданчику будуть саме “смугасті”.
Для колективу Олега Кобзаря кожен матч - це шанс здобути перші залікові очки та довести собі та опонентам, що провальний старт сезону був лише випадковістю.
Дмитро Павлов, “ONSEO United”:
“Наступна гра для нас вирішує наше становище у турнірній таблиці та і суперник наш “Infopulse United”, досить не приємний та важкий у футбольному розумінні. У них всі досвідченні та гарні фахівці. І я думаю вони зараз дуже злі, так як ситуація у них не найкраща. Буде боротьба та багато голів. Вперед за перемогою!”
Brain Computers United - Colibo United(3 листопада. СК "Нокаут". 16:00)
Новоспечений лідер junior ліги зустрінеться із колективом, що знаходиться внизу турнірної таблиці.
Щоб закріпити лідерство Андрій Поліщук разом зі своїми партнерами будуть показувати свої кращі якості на майданчику СК “Нокаут”. Перемога дозволить зберегти лідерство, а поразка може відкинути колектив за межі чільної трійки, що стане неприємністю для амбітного колективу.
“Colibo United”, поки набравши лише одне очко, знаходиться далеко від своїх опонентів. Наступна гра - шанс це довести, що команда здатна показувати кращі результати та займати вищі позиції у турнірній таблиці.
Андрій Поліщук, “Brain Computers United”:
“Не звертаємо уваги на місце в турнірній таблиці Colibo United, звертаємо увагу тільки на свою гру. Від матчу 3-го туру є відчуття незадоволеності від своєї гри. З Colibo зіграємо акуратніше і дисциплінованіше в захисті. Приємно буде зіграти перший матч сезону на якісному майданчику СК Нокаут.”
Артем Ткачук, “Colibo United”:
“Brain - ділять с Hostpro лідерство в джунах на даний момент. Колектив суперника дуже додав в порівнянні з попереднім сезоном. Висновки с попередніх ігор зроблені, і не зважаючи серйозні кадрові проблеми, будемо віддавати всі сили за позитивний результат.”
Astound Commerce - HostPro United(3 листопада. СК "Нокаут". 17:00)
Центральним матчем туру стане матч третьої та другої команди у лізі відповідно. Як для новачків “Astound Commerce” чудово увійшли у сезон і одразу показують гідну гру, що дозволяє конкурувати на рівних з найсильнішими командами ліги.
Колектив Романа Колодія впевнено розпочавши сезон у минулому турі зазнав перших очкових втрат, вирвавши нічию на останніх секундах зустрічі з “ONSEO United”.
Цей матч стане вирішальним для обох команд у боротьбі за призові місця тому для досягнення найвищих цілей перемагати потрібно кожному із колективів. Кому це вдасться дізнаємось після фінального свистка у суботу!
Роман Колодій, “HostPro United”:
“В суперниках команда Astound Commerce. З даною командою ми ще не знайомі. Після перегляду декількох ігор можу виділити капітана команди, який намагається створити дієздатну силу на карті IT-liga. Що до самої гри, то важко спланувати по якому сценарію вона буде відбуватись. В нас план на гру це - перемагати в кожному матчі, але в суперника також є свої цілі, тому нас чекає загадкова і надіюсь цікава гра. Нам і супернику бажаю чесної та коректної гри.”
Обсуждение новости:«Junior ліга. 4 тур. Шанс для "Brain Computers United" закріпитись на лідерерських позиціях»