Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior liga. 5 тур. Інтрига з кожним туром стає все більшою

Senior liga. 5 тур. Інтрига з кожним туром стає все більшою

Чи зміниться лідер перегонів у цьому турі та яка команд зможе створити сюрприз? Дізнаємось дуже скоро!

ZoomSupport United - Ciklum United (4 листопада. СК "Нокаут". 18:30)
Відкривають програму п’ятого туру, що стане останнім у першому колі senior ліги, колективи Олега Романенка та Романа Лиги. Номінальні господарі майданчику відверто провалили старт сезону. У кожному матчі вони показували чудову гру, але не вистачало впевненості та досвіду, щоб зберегти потрібний для себе результат. Цим і користувались їх суперники та, зазвичай, на останніх хвилинах схиляли шальки терезів на свою користь.
Для бронзових призерів тогорічного сезону, поточний нагадує гойдалки: впевнені перемоги змінюються  розгромними поразками. Факторами, що впливають на це є кадрові проблеми. Дуже часто команда не може зібратись на гру в оптимальному складі, що зумовлює втрату очок для них.
У матчі п’ятого туру підопічних Романа Лиги влаштує лише перемога, яка дозволить продовжувати боротьбу за чільну трійку, а для Олега Романенка та його колег - це ще один шанс здобути свої перші очки у поточному сезоні senior ліги.
Spilna Sprava United - 20minut.ua United(4 листопада. СК "Нокаут". 19:30)
Другими на паркет СК “Нокаут” вийдуть колективи, що у минулому році йшли “нога в ногу” весь сезон, але у цьому знаходяться у різних частинах турнірної таблиці. Здобувши першу для себе перемогу у цьому сезоні у минулому турі, номінальні господарі будуть прагнути розвинути успіх у наступному матчі та довести, що їх рано списувати із претендентів на нагороди у цьому сезоні.
Колектив Олега Горобця, після двох неяскравих стартових турів набрав оптимальну хочу та повернув собі звичну першу позицію у турнірній таблиці. Зважаючи на це, до матчу вони будуть підходити у якості фаворита. Втрата очок для них може означати втрату передових позицій, які вони собі повертали не один тур, тому крім перемоги будь-який результат стане незадовільним.
Зважаючи на обставини, ми побачимо гру, де кожна з команд буде прагнути лише перемогти, а це тільки додає інтриги до майбутнього протистояння.
Playtika United - AUTO.RIA.com(4 листопада. СК "Нокаут". 20:30)
Матчем туру цього разу стане гра “сусідів” по турнірній таблиці, яких розділяє всього два залікових очки. У минулому турі обидва колективи зазнали поразок, які аж ніяк не входили до їх планів.
Завдяки потужному старту сезону “пурпурові” стали одними із головних претендентів на золото у цьогорічному розіграші ІТ-ліги, цим самим змусивши себе у кожному матчі грати на максимум своїх можливостей.
Для колективу Миколи Мороза поразка у недільному матчі означатиме, що вони втратять позицію у чільній трійці, що аж ніяк не входить у їх плани на сезон. Головною загрозою для цього стане капітан та кращий бомбардир їх суперників Ярослав Гуменюк. Чи зможе захист медійників стримати стрімкого нападника та нав’язавши свою гру перемогти опонентів та обійти їх у турнірній таблиці дізнаємось вже дуже скоро.
Ярослав Гуменюк, “Playtika United”:
“Остання гра першого кола проти сильного, зіграного суперника - гра за 6 очків, тому будем налаштовуватися відповідно. Надіюсь що команди підійдуть до гри в бойових складах. Остання гра для AUTO.RIA.com, як і для нас, видалась не найкращою, тому і ми і AUTO.RIA.com будуть максимально мотивовані. Бажаю гарної гри і нехай переможе сильніший.”
Микола Мороз, “AUTO.RIA.com”:
“Плейтика  для всіх команд, є принциповим суперником. Всі мають додаткову мотивацію виходячи на поле проти них. Це пов’язано з тим, що вони дуже сильна команда, старожил змагань і обіграти їх, це наче виграти лігу :) Попри поразку у попередньому матчі, команда налаштована на гру. Настанова на гру: намагатись стримати Гуменюка!”
Обсуждение новости:«Senior liga. 5 тур. Інтрига з кожним туром стає все більшою»