Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Колектив "20minut United" одноосібно очолює турнірні перегони, завдяки перемозі "AUTO.Ria.com" над колективом Ярослава Гуменюка. "Zoom Support" знову без очок, а колектив Романа Богдана усіма силами намагається відновити тогорічну ігрову форму.

Zoom Support United - Ciklum United 6:8

Відкривав останній тур першого кола матч між аутсайдером цьогорічного розіграшу та командою, що знаходиться у когорті лідерів.
З перших хвилин команда у жовтих футболках заволоділа ініціативою. Вже на другій хвилину Краковецький, підхопивши м’яч від партнера, точним ударом відкрив рахунок у матчі. Згодом, знову №10 “Ciklum” відзначився результативним ударом, після того як Олександр Попенко вивів його під удар з близької відстані. Не пройшло хвилини, як рахунок знову збільшився. Попенко протянув м’яч через пів майданчика та віддав передачу на порожні ворота для капітана своєї команди: Роман не схибив - 0:3! Але проблеми для “Zoom Support” на цьому не завершились. Ще хвилина і сам Олександр Попенко після вертикальної передачі голкіпера холоднокровно вирішив долю епізоду на свою користь, зробивши рахунок більш ніж переконливим.
Під кінець першого тайму активізувались гравці у білих футболках. Спочатку штрафний удар, за порушення на Гаврищуку, реалізував Кирильчук, а на останній хвилині тайму Рогач, якого залишили самого, сильним ударом під поперечку ще більше скоротив відставання своєї команди.
Другий тайм розпочався за сценарієм першого. На його початку Лига і Ко знову заволоділи ініціативою та втілили її у три швидких м’ячі. У дебюті тайму Попенко Олександр, у звичному для себе стилі, впевнено обіграв кількох захисників та точно пробив мимо голкіпера. Згодом його брат, під час позиційної атаки, вивів Краковецького на порожні ворота та дозволив йому оформити хет-трик. Прошла ще хвилина і Краковецький оформлює покер, після передачі вже іншого із братів Попенків - 2:7 та, здавалось, що відігратись суперникам буде надзвичайно важко.
Іншої думки були підопічні Олега Романенка. Оговтавшись після стартового ривка суперників, вони почали створювати свої моменти біля воріт Паламарчука. Так, на екваторі тайму, дуже швидко їм вдалось дещо нівелювати перевагу колективу у жовтих футболках.
Спершу Чорнодон, скористався помилкою захисника, з близької відстані записав своє ім’я до голеадорів. Одразу за ним Гаврищук, отримав м’яч у центрі поля та протянув його до самого штрафного майданчика, де ударом рабоною точно поцілив у ближній верхній кут воріт Паламарчука. Пройшло ще кілька хвилин і Гречанюк, обікравши захисників, сильним ударом переправив м’яч до сітки воріт, цим самим повернувши інтригу до цієї зустрічі.
Дещо видихнути з полегшенням вболівальників своєї команди змусив Олександр Попенко, який поблизу воріт суперників звільнився від опіки та ударом від двох стійок додав ще один м’яч до копилки своєї команди.
Фінальну крапку поставив Ковалицький, який, за дві секунди до завершення матчу, опинився поблизу воріт та в один дотик переправив м’яч, що відлетів до нього після рикошету від партнера.

Spilna Sprava United - 20minut United 3:8

Другими на майданчик СК “Нокаут” у недільний вечір вийшли “Spilna Sprava United” та “20minut.ua United”. Колектив Романа Богдана у цьому сезоні не показуює своєї гри та лише минулому турі здобув свою першу перемогу. Для медійників сезон розпочався доволі важко, але з кожною грою вони додають у грі, що відбивається на їх результатах.
Початок зустрічі пройшов паритетно. Обидві команди діяли виважено та не ризикували в атакувальних діях. Відкрити рахунок у матчі вдалось лише у середині першого тайму. Гусак на куті поля знайшов шпарину для удару між захиснками та голкіпером та переправив м’яч у дальній верхній кут воріт Овчинникова. Дуже швидко перевагу вдалось подвоїти. Мовчан, замикаючи передачу партнера, потрапив шкіряним у руку Гуліветенку, за що арбітр призначив шестиметровий удар, який реалізував Антіпов. Відіграли один м'яч вдалось наприкінці тайму, коли Тарасюк “розвернув” захисника після вкидання голкіпера та забивши гол “у роздягальню” додав впевненості своїм партнерам.
З самого початку другого тайму контроль гри повністю перейшов до медійників. У його дебюті Гусак перехопив передачу суперника та у чудовому стилі перекинув голкіпера, оформивши дубль. Далі, з плином часу, рахунок лише збільшувався. Після контратаки відзначився Мовчан, а пізніше після кількох чудових комбінацій Мовчан та Антіпов.
Згодом, дещо скоротити відставання вдалось Тарасюку, після передачі Гуліватенка. Але наприкінці зустрічі підопічні Олега Горобця знову змусили діставати своїх суперників м’яч із сітки воріт. Антіпов та Гусак у двох майже ідентичних моментах точно цілили у ворота з вигідних позицій. Фінальну крапку поставив Гуліватенко, що сильним ударом завершив атаку, яку розігнав Сулима.
Таким чином, після екватору чемпіонату тогорічні чемпіони одноосібно очолюють турнірну таблицю, а колектив Романа Богдана лише намагається знайти тогорічну гру, щоб наздогнати когорту лідерів.

Playtika United - AUTO.Ria.com 4:7

У центральному матчі туру зустрічались команди, що знаходяться поруч у когорті лідерів. Перед туром “пурпурові” ділили лідерство з тогорічними чемпіонами, коли “AUTO.RIA.com” були найближчими їх переслідувачами.
Зі стартовим свистком на полі розпочався відкритий футзал, що дуже швидко втілився у забиті м’ячі. На забитий м’яч номінальних господарів, який залетів у ворота від Перепелиці, гості миттєво відповіли голом Громади.
Через кілька хвилин груба помилка Козлова при початку атаки призвела до гола у свої ворота. Балицький, перехопивши м’яч, зумів точно пробити між голкіпером та двома захисниками, вивівши свою команду вперед.
Зрівняти рахунок колективу Ярослава Гуменюка вдалось не одразу. Після затяжної атаки Крот знайшов розрізним пасом капітана своєї команди, що з близької відстані у непростому епізоді зумів переправити м’яч у сітку.
У наступному епізоді вже їх опоненти показали високу індивідуальну майстерність, а саме Мороз. Микола, в оточені чотирьох захисників, зумів знайти момент для удару, який став результативним.
У першому таймі медійникам вдалось закріпити свою перевагу. Ремський перехопив м’яч у центрі поля та, обігравшись із партнером, завершив атаку перед порожніми воротами. При рахунку 2:4 команди відправились відпочивати.
У другому таймі дались в знаки кадрові проблеми “пурпурових” у цьому матчі. Граючи без замін вони дещо втомились, чим і скористались їх суперники, які за короткий час зуміли встановити комфортну для себе перевагу у рахунку. Спочатку Дячук скористався помилкою захисту та реалізував вихід віч-на-віч, а пізніше Балицький зі своєї половини вразив ворота суперників, що перебудувались на гру із п’ятим польовим гравцем. У час, що залишився команди обмінялись забитими м’ячами, які на хід гри не вплинули.
Таким чином “Playtika”, зазнавши другої поразки поспіль опускається на третю сходинку турнірної таблиці, пропустивши поперед себе колектив Миколи Мороза.
Обсуждение новости:«Senior liga. 5 тур. Колектив "20minut United" одноосібно очолює турнірні перегони»