Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior liga. 7 тур. До вершин у протистояннях з прямими конкурентами

Senior liga. 7 тур. До вершин у протистояннях з прямими конкурентами

Сьомий тур відзначиться очними протистояннями колективів, що знаходяться поруч у турнірній таблиці. Саме ці матчі суттєво вплинуть на кінцевий розподіл позицій у лізі.

ZoomSupport United-Spilna Sprava United(18 листопада. СК "Термінал". 14:00)

Розпочинатимуть черговий ігровий день колетиви, що находяться у другій половині турнірної таблиці. “ZoomSupport United” у останніх матчах був близьким до здобуття своїх перших залікових очок, але не вистачало концентрації та командної злагодженості.
Колектив Романа Богдана хоч і має у своєму активі 4 очки, але розраховувати на боротьбу за матчі плей-офф вони зможуть лише за серії у кількох перемог поспіль у майбутніх матчах. Шанс розпочати таку серію є в неділю. Чи вийде це у них дізнаємось після фінального свистка.
Ciklum United-AUTO.RIA.com(18 листопада. СК "Термінал". 15:00)
Сьомий тур подарує нам протистояння команд, які завжди показують відкритий та атакувальний футзал. Останніх кілька очних протистоянь були на користь колективу Романа Лиги, але у кожному з них перемога давалась колективу надзвичайно складно.
У минулому турі обидві команди святкували вікторії у своїх матчах. Номінальні господарі у непростому для них матчі перемогли аутсайдерів чемпіонату: “ZoomSupport”, а колектив Миколи Мороза не в оптимальному складі були сильнішими за розробників ігор: команди “Playtika”.
Перемога у майбутньому матчі дасть кожній команді гандикап перед завершальними турами та дозволить комфортніше почуватись у боротьбі за другу позицію у турнірній таблиці.
Роман Лига, “Ciklum United”:
“Налаштовуємось на важкий матч, який стане для нас ще одним кроком до досягнення призових місць у цьому сезоні. Будемо грати лише на перемогу, як і наш суперник. Тому матч очікується цікавий як для колективів, так і для глядачів.”
Микола Мороз, “AUTO.RIA.com”:
“Нам важко грати з цим суперником останнім часом... Але ми будемо налаштовуватись! Нам потрібна перемога. Не так для турнірного становища, як для впевненості у своїх силах. На жаль, не буде оптимального складу, але команда віддасть всі сили, щоб здобути цю перемогу.”
Playtika United-20minut.ua United (18 листопада. СК "Термінал". 16:00)
Матч, що цього разу стане грою туру, за традицією, буде завершувати ігровий день. “Пурпурові” зазнали три поразки поспіль і як наслідок були відкинуті з першої на четверту позицію. Такий результат аж ніяк не може задовольняти колектив Ярослава Гуменюка, які чудово розпочали сезон та левову його частину очолювали перегони.
Їх суперники: колектив медійників після не зовсім вдалого старту знайшли свою гру та демонструють серію із чотирьох перемог поспіль, що дозволило повернути їм звичну для них першу позицію у турнірній таблиці.
Забігаючи наперед, кожній із команд потрібна перемога. Для номінальних господарів вона дозволить зберегти шанси для боротьби за найвищі місця, а для колективу Олега Горобця не дозволить опонентам приблизитись до них на мінімальну відстань.
Обсуждение новости:«Senior liga. 7 тур. До вершин у протистояннях з прямими конкурентами»