Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Senior liga. 3 тур. Playtika впевнено закріпилась на першій позиції

"Playtika", перемігши колектив Романа Богдана у драматичному матчі, продовжує очолювати перегони. "Ciklum" без своїх лідерів зазнає розгромної поразки, а "Zoom Support" не змогли втримати позитивний результат для себе у матчі з медійниками.

ZoomSupport United - AUTO.RIA.com 3:7

Надзвичайно близькими до позитивного результату були гравці “ZoomSupport” у матчі-відкритті третього туру seniour ліги. Почався матч не найкращим чином для номінальних господарів поля. Чорнодон порушив правила у своєму штрафному майданчику за що його команда була покарана шестиметровим ударом. На щастя для них голкіпер їх команди вийшов переможцем із дуелі. Окрилившись, підопічні Олега Романенка дуже швидко вийшли уперед. Матвійчук вдало приєднався до атаки та випередив захисника перед воротами Перепелиці - 1:0. Успіх розвинути вдалось тому ж Матвійчуку. Після введення м’яча з-за бокової лінії, м’яч після рикошету опинився в останнього, котрий вдало переправив його між ніг воротарю. Зробити рахунок більш впевненим міг зробити Кирильчук, але його дабл-пенальті не став результативним.
Проявивши характер, команда Олександра Уманця зуміла відіграти ще у першому таймі. Спочатку сам капітан команди, після передачі Балицького, відзначився у воротах, а через хвилину Мороз вчасно виявився у потрібному місці у потрібний час - 2:2!
У другому таймі перевага повністю була на боці медійників, але яким довгий час не вдавалось відзначитись. Ближче до екватора другої половини Балицький обіграв захисника та точно відправив м’яч сильним ударом у сітку воріт. Згодом його ініціативу підтримав Громада, якому після сольного проходу Євгена, залишалось пробити мимо голкіпера.
Шанс переломити хід зустрічі використав Рогач на 33-тій хвилині після розіграшу штрафного. Але на більше команду не вистачило. За кілька хвилин до кінця зустрічі медійники дуже впевнено довели матч до своєї перемоги. Свою лепту внесли Мороз та Громада, котрі забили ще три м’ячі за останніх три хвилини зустрічі.

Playtika United - Spilna Sprava United 7:5

Третій матч поспіль срібні призери минулого року не можуть здобути перемогу у новому сезоні ІТ-ліги. Цього разу вони були переможені у протистоянні із поточними лідерами перегонів.
Протистояння двох чудових колективів розпочалось у рівній боротьбі із невеликою кількістю гострих моментів. Активізувались команди у середині тайму. Каталізатором для цього став фол Сулими у своєму штрафному майданчику. Гуменюк вирок виконав вдало цим самим вивів свою команду уперед. Одразу по цьому Бондар завершив атаку із численними ударами своїм точним - 2:0.
Далі у першому таймі забивали лише гравці і біло-червоній формі. Шелест, Тарасюк та Гуліватенко ще до перерви зуміли своїми точними ударами не тільки зрівняти рахунок, а й вивести свою команду уперед.
Другий тайм знову нагадував події на полі першого: безгольову частину першого тайму повністю компенсувала друга частина тайму. Збільшивши перевагу у рахунку підопічні Романа Богдана зуміли втратити її за кілька хвилин у середині тайму.
Прагнувши врятувати зустріч, вони побудували гру із п’ятим польовим гравцем, але позитивного результату це не дало. У результаті друга поспіль поразка у чемпіонаті для “Spilna Sprava United” та третя поспіль перемога для “пурпурових” котрі одноосібно продовжують посідати першу сходинку турнірної таблиці.

Ciklum United - 20minut.ua United 3:9

У анонсованому матчі туру сценарій пішов зовсім по іншому, ніж прогнозували перед грою. Як було зазначено перед матчем велику роль зіграють склади команд обох колективів. Якщо колектив Олег Горобця зібрався в оптимальному складі, то їх суперники зазнали кадрових втрат у вигляді відсутності атакувального дуету: братів Попенків.
Саме ці фактори прямо вплинули на результат зустрічі. Вже до середини першого тайму на табло майоріла переконлива перевага медійників. Мовчан, двічі Антіпов та Оксимчук після обрізки та кількох позиційних атак зробили вагому заявку на перемогу вже на початку матчу.
У другому таймі “20minut.ua” продовжили збільшувати свою перевагу у рахунку. Мовчан та Антіпов додали по одному результативному удару до свого активу, забиваючи у порожні ворота після чудових індивідуальних дій.
Пропустивши непристойну кількість м’ячів колектив Романа Лиги прокинувся та зумів скоротити відставання у рахунку. Спочатку Зель видряпав м’яч у боротьбі та знайшов Величка на підступах до карного майданчику, а згодом Краковецький, перехопивши передачу та зігравши у “стінку” з партнером забив свій м’яч у зустрічі.
Спробувавши атакувати гравці у жовтих футболках забули про оборонні редути та знову поплатились за це. У час, що залишився, на голи Горобця та Мовчана, що точними ударами завершували стрімкі атаки медійників, “Ciklum” відповів лише одним результативним ударом Краковецького.
Обсуждение новости:«Senior liga. 3 тур. Playtika впевнено закріпилась на першій позиції»