Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior liga. 4 тур. Від шансу на першу перемогу до заявки на чемпіонство у лізі

Senior liga. 4 тур. Від шансу на першу перемогу до заявки на чемпіонство у лізі

"Spilna Sprava" чи "ZoomSupport"? Роман Богдан чи Олег Романенко? Який із колективів здобуде першу перемогу у чемпіонаті? Поки команди набирають форму колектив Ярослава Гуменюка може зробити вагомий внесок на чемпіонство.

Spilna Sprava United - ZoomSupport United (27 жовтня. СК "Нокаут". 15:00)
Перше коло змагань наближається до свого завершення. 4 тур чемпіонату будуть відкривати команди, що у цьому розіграші поки не набрали своїх оптимальних кондицій. У трьох перших турах команді Романа Богдана вдалось здобути один заліковий пункт, а Олег Романенко зі своїми колегами - не здобув жодного.
У останньому турі обидві команди показали свій характер. У обох протистояннях лише на останніх хвилинах як одна, так і інша команди втратили позитивний для себе результат.
Прогнозуючи саму зустріч можна сказати, що номінальні господарі будуть діяти першим номером, намагаючись будь-якими силами здобути першу для себе перемогу та повернутись у боротьбу за призові місця. Для “ZoomSupport” цей матч стане дуже важливим у плані психології: їм потрібно перервати серію із поразок, щоб повірити у свої сили та надалі тільки додавати у кожному наступному матчі.
AUTO.RIA.com - Ciklum United (27 жовтня. СК "Нокаут". 16:00)
Наступними на майданчик СК “Нокаут” вийдуть колективи матчі яких завжди є надзвичайно цікавими для глядачів по накалу пристрастей та гольовою феєрією на майданчику.
Старт сезону для колективів був різним. Медійники з перших турів закріпились у когорті лідерів здобувши дві перемоги та одну нічию у минулих турах. Колектив Романа Лиги не може посперечатись із такими результатами опонентів, маючи у активі лише одну перемогу в трьох матчах.
Зважаючи на останні зустрічі цих колективів перевагу віддати однозначно не можна жодному із колективів. Кожна гра проходить за окремим сценарієм та надзвичайно залежить від стартових складів кожної з команд.
Микола Мороз, "AUTO.RIA.com":
"Ciklum сильна команда, індивідуально кожен гравець дуже технічний і з гарним ударом. Ми поважаємо суперника. Для команди це принциповий матч (адже в попередній зустрічі ми зазнали розгромної поразки), кожен гравець налаштований на боротьбу. Ми вийдемо налаштовані на "бій"."
Роман Лига, “Ciklum United”:
“AUTO.RIA.com - очевидно один з претендентів на високі місця в цьому сезоні. Якщо ми плануємо поборотись за медалі, то нам потрібно брати очки у головних конкурентів в очних поєдинках. Ми вже двічі зазнали поразки і тим самим не залишили собі іншого виходу, лише грати на перемогу.”
20minut.ua United - Playtika United (27 жовтня. СК "Нокаут". 17:00)
Центральним матчем туру стане гра між командами, що зараз знаходяться у трійці лідерів. Медійники, що зазнали одної поразки замикають трійку, а “пурпурові”, не знаючи гіркоти поразок, впевнено очолюють перегони.
Матч прогнозується напрочуд цікавим, зважаючи на схожий стиль гри команд. Кожна полюбляє контроль м’яча та позиційні атаки, що розвиваються на високих швидкостях. Також слід відзначити, що команди мають неабиякий характер та здатні переломити хід зустрічі у будь-який момент. Саме це додасть матчу додаткового інтересу.
Зважаючи на останні проведені матчі та історію протистоянь дещо більше перевага перед матчем на стороні колективу Олега Горобця, але потужний старт “пурпурових” може запросто нівелювати цю перевагу. Тому на питання хто ж вийде із цього протистояння переможцем відповісти з впевненістю можна буде лише після фінального свистка.
Олег Горобець, “20minut.ua United”:
“Нас очікує важлива та цікава гра. Playtika добре почала і в кожному матчі заслужено перемагала. Ми будем намагатися нав'язувати швидкості і багато переміщень. Якщо вдасться це зробити, то маєм досягти бажаного.”
Ярослав Гуменюк, “Playtika United”:
“Наступний тур, в деякому плані, визначить на що можуть розраховувати в цьому розіграші ліги ми і наш суперник. Тому матч повинен стати цікавим. Я надіюсь, що і ми, і 20minut.ua підійдуть до матчу в оптимальних складах і кожна команда покаже максимум своїх можливостей на майданчику. І нехай переможе сильніший.”
Обсуждение новости:«Senior liga. 4 тур. Від шансу на першу перемогу до заявки на чемпіонство у лізі»