Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior liga. 10 тур. Хто стане другим фіналістом?

Senior liga. 10 тур. Хто стане другим фіналістом?

Цього туру у рамках ІТ-ліги пройде лише два поєдинки останнього туру senior ліги у якому визначиться другий фіналіст цього сезону.

20Minut United - Zoom Support United 5:0

Розпочинати ігровий день повинні були колективи “Zoom Support” та “20Minut United”. На жаль, матч не відбудеться та команді Олега Романенка буде зарахована технічна поразка. Прикро, що його команда не змогла зіграти у своєму останньому матчі у senior лізі та ще раз спробувати вибороти перші залікові пункти.
Spilna Sprava United - AUTO.Ria.com (8 грудня, 19:00, СК "Нокаут")
Матч, який несе надію для колективу Ярослава Гуменюка. Саме їх команда, як мінімуму на вікенд, стане найвідданішим вболівальником “Spilna Sprava United”. Для “пурпурових” ситуація склалась таким чином, що лише перемога колективу Романа Богдана залишатиме шанси на вихід до фіналу. Безпосередньо для “спільників” матч турнірного значення немає: вони впевнено розмістились на п’ятій позиції в очікуванні зимового міжсезоння.
Для медійників протистояння буде мати надзвичайно важливе значення. У разі перемоги та осічки колективу Романа Лиги саме “AUTO.Ria.com” стануть другими щасливчиками, що завоюють місце у фіналі. Зважаючи на це, мотивації у команди перемогти більш ніж достатньо!
Микола Мороз, “AUTO.Ria.com”:
“Останній тур, який нарешті дасть відповідь, хто буде другим фіналістом. Дуже хотілося б, щоб наша позиція в турнірній таблиці залежала від результату нашої гри с командою СС. Але, на жаль, результат кожної гри в цей день може вплинути на загальну картину. Тому намагатимемось зробити все, що залежить від нас, а далі розраховувати на фарт :)”
Playtika United - Ciklum United (8 грудня, 20:00, СК "Нокаут")
Матч, який охрестили матчем туру, буде вирішувати безліч турнірних завдань, як мінімум для одної з команд. Якщо колектив Миколи Мороза переможе у матчі, що передує поточний то Гуменюк і Ко втратять усі шанси на вихід у фінал. У іншому випадку перемога стане тим результатом, який дозволить зіграти їм у головному матчі сезону.
Для колективу Романа Лиги, який підходить до останнього туру у найбільш вигідному турнірному становищі, втрачати очки не можна у будь-якому випадку. Перемога із впевненістю у 100% зробить їх фіналістами, а поразка може відкинути аж на четверте місце. Перевагою перед опонентами для цього колективу є те, що вони можуть надіятись лише на свої сили й не думати про результати інших матчів. Як кажуть: все у їх руках. Чи реалізують вони свій шанс?
Роман Лига, “Ciklum United”:
“Ciklum має шанс вперше в розіграші турніру прийняти участь в головному матчі сезону. Нам потрібно налаштовуватись лише на перемогу, незважаючи не результат попереднього матчу інших команд. “Playtika” - досвідчений і досить сильний суперник з чудовим підбором гравців. Цей матч має показати, чи заслуговуємо ми на фінал. І ми дуже раді що все залежить від нас, а не від результатів суперників в інших матчах.”
Обсуждение новости:«Senior liga. 10 тур. Хто стане другим фіналістом?»