Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Поки колектив Олега Горобця майже гарантував путівку у фінал колектив Мороза та Лиги влаштовують феєрії на футзальному майданчику СК "Термінал.

Zoom Support United - Spilna Sprava United 1:3

Знову без залікових пунктів для колективу Олега Романенко завершилась гра чергового туру ІТ-ліги. На цей раз сильнішими за низ виявився колектив Романа Богдана, який не без проблем, але зумів перемогти своїх опонентів.
Першими рахунок у матчі могли відкрити саме номінальні господарі. За фол на нападнику “ZoomSupport” арбітр зустрічі вказав на шестиметрову відмітку. До м’яча підійшов Гаврищук, але свою дуель Овчинникову він програв.
Після цього на майданчику проходила спокійна паритетна гра із невеликою кількістю моментів. Реалізувати свій шанс першими вдалось номінальним гостям. Кузін прийняв м’яч поблизу воріт суперників та зльоту відправив його під поперечку воріт Чернявського. Перший тайм так і закінчився із мінімальною перевагою “Spilna Sprava”.
У другому таймі саме вони показали, що бажання здобути три пункти у зустрічі сильніше саме у них. Потроху переважаючи суперників вони втілили перевагу у ще один забитий м’яч. Гуліватенко з партнером перехопили м’яч та зігравши у стінку між собою, завершили атаку результативним ударом.
Наприкінці зустрічі колектив знову зумів забити м’яч та зняти усі питання про переможця зустрічі. Організувавши швидку контратаку Тарасюк вивів Гуліватенка на оперативний простір, де Віталій не схибив: точно пробивши у кут воріт.
Гол престижу для своєї команди на останній хвилині зустрічі забив Кирильчук за яким не встигли захисники команди суперника. Таким чином Євген встановив остаточний рахунок зустрічі 1:3.
Після фінального свистка колектив Романа Богдана впритул приблизився до команди “Playtika”, з якою у наступному турі буде вирішуватись доля четвертого місця у очному протистоянні. Колектив Олега Романенка у матчах, що залишились зберігає лише теоретичні шанси на прописку у еліті, але для цього їм потрібно перемагати в усіх поєдинках та надіятись на осічки від суперників.

Ciklum United - AUTO.Ria.com 7:7

Щось неймовірне влаштували на майданчику колективи Миколи Мороза та Романа Лиги у рамках сьомого туру senior ліги. Впродовж усього матчу колективи йшли “нога-в-ногу” не відпускаючи один-одного більш ніж на два забиті м’ячі.
Розпочався матч з швидкого голу “Ciklum”. Попенко Юрій перехопив м’яч та одразу знайшов брата у близькості до воріт. Олександр швидко обробив м’яч та переправив його у вільний від голкіпера кут. Відігратись номінальним гостям вдалось не одразу. На 7-мій хвилині Балицький протягнув м’яч до карної зони та ударом з лівої ноги надіслав м’яч під опорну ногу голкіперу. Через хвилину вже медійники повели у рахунку після дальнього удару Дячука, що став несподіванкою для захисту та голкіпера картатих. Але не довго перевага у рахунку світилась на табло СК “Термінал”. Краковецький через хвилину у захисті перехопив м’яч, обігрався з партнером та вийшов віч-на-віч та реалізував свій шанс - 2:2!
Під кінець тайму номінальні господарі зуміли вийти вперед та дещо збільшити свою перевагу. Спочатку чудовий м’яч організували брати Попенки. Олександр покотив м’яч до голкіпера суперників, перед яким вискочив Юрій та другим дотиком п’ятою закотив м’яч у сітку. Пізніше Величко ударом з дальньої дистанції встановив перевагу своєї команди у два м’ячі - 4:2.
Здавалось на перерву команди підуть за такого рахунку, але за останні хвилини тайму команда Мороза зуміла швидко встановити паритет у рахунку. Дячук за хвилину до закінчення першого тайму вдало виконав штрафний удар, а підтримав його Балицький який поцілив точно у дев’ятку з вигідної позиції.
У другому таймі на глядачів очікували справжні гойдалки. То одна то інша команди виходили вперед у рахунку, але перевагу втримати довго не могли. На гол Юрія Попенка у дебюті тайму відповів Балицький, який вдруге у матчі зняв павутину з воріт суперників. Пізніше на гол з нульового кута Громади, дещо з запізненням відповів Олександр Попенко. А на гол Чорнолати, що вчасно встиг на добивання після розіграшу із бокової, точним ударом знову відповів Олександр Попенко.
Далі стався момент, який ще довго будуть обговорювати у футзальній спільноті міста. Юрій Попенко підхопив м’яч та обіграв захисника та голкіпера медійників. Зробивши паузу перед ударом від дозволив Дячуку постелитись у підкаті та влетіти у стійку воріт, зрушивши їх з місця. Гол, який після цього забив нападник від рикошету від гравця у червоних футболках був скасоваий арбітром.
У час, що залишився обидві команди могли схилити шальки терезів на свою користь, але жодному із гравців відзначитись точним ударом так і не вдалось. У підсумку бойова нічия 7:7, що залишає медійників на другій позиції у турнірній таблиці з перевагою в одне очко над колективом Романа Лиги.

Playtika United - 20minut United 3:7

Після чудового старту колектив Ярослава Гуменюка ніяк не можу знайти своїх оптимальних кондицій. Саме від колективу Олега Горобця вони зазнали першої поразки у сезоні після якої так і не змогли здобути хоча б одного залікового пункту.
У матчі сьомого туру з перших хвилин тогорічний чемпіон взяв ініціативу у свої руки та ще до перерви забезпечив собі комфортну перевагу у рахунку.
У дебюті зустрічі один із лідерів команди Олександр Гусак відкрив рахунок у матчі. Він отримав м’яч від партнера, який виборов його у нападника, та із середньої відстані сильним ударом відкрив лік м’ячам своєї команди у цьому матчі.
Під кінець тайму медійникам знову вдалось відзначитись у воротах Козлова. Чудова триходівка завершилась передачею на Гусака, яку прагнув перехопити захисник, але його випередив Олександр, який із близької відстані сильним ударом не залишив шансів для голкіпера - 0:2.
У другому таймі картина гри дещо змінилась: команди заграли дещо відкритіше. При такій грі знову збільшити свою перевагу вдалось медійникам. Знову Гусак отримав м’яч на підступах до карного майданчика та точним ударом з-під захисника у кут воріт оформив хет-трик у матчі.
Пізніше справу Гусака продовжив ще один Олександр. Костик отримав м’яч від Мовчана та вчасно зорієнтувавшись перед воротами ще більше збільшив перевагу своєї команди.
Оговтались “пурпурові” у середині тайму та скоротили своє відставання у рахунку. Фіщук отримав м’яч після вводу із-за бокової лінії та здалеку пробивав по воротах Подвашецького. Дениса дезорієнтував рикошет, після якого м’яч все ж залетів у сітку воріт.
Після цього на майданчику виникли гойдалки у рахунку. Як тільки “пурпурові” зменшували перевагу медійників у рахунку, останні одразу ж її повертали. Таким чином, завдяки п’ятій поспіль перемозі медійників, вони одноосібно та з комфортною перевагою очолюють турнірну таблицю та вже у наступному турі можуть достроково оформили собі путівку у фінал!
Обсуждение новости:«Senior liga. 7 тур. Поки колектив Олега Горобця майже гарантував путівку у фінал колектив Мороза та Лиги влаштовують феєрії на футзальному майданчику»