Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior ліга. 8 тур. Останній шанс колективу Романа Богдана та можливість для "20minut United" достроково вийти у фінал

Senior ліга. 8 тур. Останній шанс колективу Романа Богдана та можливість для "20minut United" достроково вийти у фінал

Останній шанс колективу Романа Богдана зачепитись за четвірку сильнішиx та шанс для "20minut United" достроково вийти у фінал.

AUTO.RIA.com - ZoomSupport United (25 листопада, 18:30, СК "Нокаут")

Матчі восьмого туру розпочнуться протистоянням медійників та аутсайдерів цьогорічного сезону.
Колектив Олега Романенка останнім часом проводить чудові поєдинки, але як і раніше їм не вистачає дещиці, щоб здобути свої перші залікові пункти. У недільному матчі для номінальних гостей це останній шанс зачепитись хоча б за теоретичні шанси щоб залишитись у senior лізі на наступний сезон, а для цього їм потрібно лише перемагати.
Для медійників втрачати очки у цьому матчі аж ніяк не можна, зважаючи на щільність команд у чільній трійці. Будь-яка втрата очок для них може означати втрату поточної другої позиції, що дозволяє зіграли у фінальному матчі сезону.
Микола Мороз, “AUTO.Ria.com”:
“До чергового матчу команда підходить з чудовим настроєм. Будуть всі гравці основи. Нам потрібна перемога аби втриматись серед лідерів таблиці, а команді суперника потрібна перша перемога. У першому матчі 3 очки нам далась нелегко, думаю і тут нас чекає напружена боротьба. "ZoomSupport" - технічна команда і чесно кажучи не розумію, чому вони досі не мають жодного залікового балу. Бажаю команді суперника удачі, а нам перемоги ;)”
Spilna Sprava United - Playtika United (25 листопада, 19:30, СК "Нокаут")
Колектив Романа Богдана потроху набирає обертів та вже наблизились на відстань однієї перемоги до колективу Ярослава Гуменюка. Для обох колективів цей матч буде надзвичайно важливим зважаючи на турнірне становище команд.
Перемога для номінальних господарів матчу дозволить обійти опонентів у турнірній таблиці та зайняти четверте місце, що дозволить зіграти у матчі плей-офф.
Для “пурпурових” після низки поразок поспіль перемога перш за все потрібна для того, щоб повірити у свої сили. Також при позитивному для них результаті матчу вони можуть майже гарантувати для себе місце у чільній четверці, що дозволить поборотись за нагороди у цьому розіграші ІТ-ліги.
20minut.ua United - Ciklum United (25 листопада, 20:30, СК "Нокаут")
Завершуватиме ігровий день матч туру між командами, що посідають перше та третє місце відповідно.
За історію змагань колективу Романа Лиги ще не вдавалось перемагати колектив медійників, до чого вони будуть прагнути усіма силами. Перемога дозволить їм продовжити боротьбу із колективом Миколи Мороза за другу позицію у лізі та ще більше  підвищить інтригу перед завершальними турами.
Колектив Олега Горобця зараз знаходиться  у оптимальних кондиціях. Їх серія із п'яти поспіль перемог дозволила їм посідати одноосібне перше місце у турнірній таблиці з суттєвим гандикапом від переслідувачів. Перемога у поточному матчі означатиме для них достроковий вихід до фінального матчу senior ліги 17-го сезону ІТ-ліги який вони обов'язково прагнутимуть оформити найближчим часом.
Обсуждение новости:«Senior ліга. 8 тур. Останній шанс колективу Романа Богдана та можливість для "20minut United" достроково вийти у фінал»