Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior liga. 9 тур. Ще одна спроба для "20minut United" оформити достроковий вихід у фінал

Senior liga. 9 тур. Ще одна спроба для "20minut United" оформити достроковий вихід у фінал

"20minut United" спробує перемогти колектив Миколи Мороза та достроково вийти у фінал. Осічки від "AUTO.Ria.com" очікує колектив Романа Лиги, який все ще веде боротьбу за головний матч сезону.

ZoomSupport United - Playtika United (2 грудня, 15:00, СК "Термінал")

Після перерваної безвиграшної серії у минулому турі колектив Ярослава Гуменюка повертається у боротьбу за призові місця у цьому сезоні!
У матчі з аутсайдером цього чемпіонату вони зобов’язані здобувати три очки та чекати втрати залікових пунктів їх конкурентами, що гратимуть після них.
Для колективу Олега Романенка у цьому сезоні залишилось грати лише на свій престиж, оскільки усі шанси залишитись в еліті були втрачені у минулому турі. Цим самим вони стають небезпечним суперником, якому нічого втрачати, але який все ж прагне здобути свої перші очки в елітному дивізіоні та гучно хлопнути дверима наостанок.
Ярослав Гуменюк, “Playtika United”:
“Наступний тур буде складним в емоційному плані, тому що втрата очків не допустима, так як теоретичні шанси ще залишились щоб зачепитись за перші 2 позиції в турнірній таблиці. “Zoom Support” з кожним матчем набирається досвіду і кожну наступну гру виглядає все краще. Їм втрачати нічого, тому я думаю що вони будуть грати в свій футзал, і будуть намагатися взяти перші залікові бали, тому будемо налаштовуватися відповідно на цей матч.”
Ciklum United - Spilna Sprava United (2 грудня, 16:00, СК "Термінал")
Схожа ситуація із матчем, що розпочинатиме тур у поточному протистоянні. Колектив Романа Лиги продовжує боротьбу за путівку у фінал, коли його суперник забезпечив для себе п’яте місце у цьому розіграші чемпіонату.
У матчі першого кола колективи провели цікавий поєдинок, який завершився перемогою “картатих” з переконливою перевагою у рахунку, але рівній грі впродовж усього матчу.
Гравці у біло-синіх футболках цього року не демонструють своєї звичної гри, але здатні створити неприємності для кожного суперника. Як із цим буде справлятись торішній бронзовий призер чемпіонату - дізнаємось у неділю.
AUTO.RIA.com - 20minut.ua United (2 грудня, 17:00, СК "Термінал")
Матч туру, який може дати відповідь на багато запитань про призові місця цього сезону. Нічия з командою “Ciklum United” у минулому турі зобов’язує колектив Олега Горобця здобувати очки у цьому турі щоб не втратити першу позицію у лізі та оформити достроково вихід до фіналу.
На заваді цьому стане колектив Миколи Мороза, який, завдяки осічці у минулому турі від лідерів перегонів, скоротив відставання до них на відстань двох очок. Тепер вікторія над суперниками у недільному матчі може перемістити їх на першу позицію та спростити собі завдання виходу у фінал перед останнім туром.
Слід нагадати, що саме гравці у червоних футболках завдали поки єдиної поразки для “20minut United” та є надзвичайно незручними суперниками для них.
Олег Горобець, “20Minut United”:
“”AUTO.Ria.com” - один з вірогідних суперників у фіналі. До того ж ми провалили гру в першому колі. Маємо бажання реваншуватися. ”AUTO.Ria.com”зі свого боку очевидно захоче теж вирішити питання виходу в фінал. Тому гра буде цікава!”
Обсуждение новости:«Senior liga. 9 тур. Ще одна спроба для "20minut United" оформити достроковий вихід у фінал»