Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"20minut United" завдяки вольовій перемозі здобуває путівку у фінал! Їх суперник визначиться в останньому турі: претендентів троє...

Zoom Support United - Playtika United 3:6

Черговий тур залишив без очок колектив Олега Романенка. Цього разу на шляху до їх перемоги стала “Playtika”, яка додавши у другому таймі зуміла здобути вольову перемогу.
З початку зустрічі було помітно велике бажання гравців у білих футболках перервати свою серію з поразок. Бажання з часом реалізувалось у перевагу у рахунку. Першим розпочав справу Матвійчук, але через хвилину радість його команди перервав Затравкін.
Обмінявшись голами, команди розпочали все з початку. Знову відзначитись, згодом, вдалось Гречанюку. Рогач перехопив м’яч у центрі поля та завдав удару по воротах. М’яч від поперечки воріт відлетів до Анатолія, який вразив порожні ворота. Дуже швидко йому вдалось оформити дубль: спрацювала триходівка Матвійчук-Кирильчук-Гречанюк, яка у один дотик створила гольовий момент, який був реалізований останнім.
Зменшити відставання у рахунку підопічним Ярослава Гуменюка вдалось лише ближче до завершення тайму. Капітан підібрав м’яч у свого партнера та з близької відстані поцілив під опорну ногу голкіпера суперників.
У другому таймі “пурпурові”, які ведуть боротьбу за потрапляння у фінал, істотно додали в атакувальних діях та змусили оборону суперників помилятись. Зрівняв рахунок після розіграшу кутового Затравкін. Цей гол дав поштовх до фінального спурту, який їх суперники не витримали. Так, за проміжок часу у кілька хвилин вони зуміли вийти вперед та забезпечити собі комфортну перевагу у рахунку.
Таким чином вольова перемога дозволяє та здобути три очки, що залишають їм хороші шанси зіграти у фінальному матчі сезону. Для цього в останньому матчі групового етапу їм потрібно перемагати “Ciklum” та надіятись на втрату очок “AUTO.Ria.com”.

Ciklum United - Spilna Sprava United 6:2

Наступними на майданчик вийшли підопічні двох Романів: Богдана та Лиги. Суперники, які завжди в очних поєдинках демонструють відкритий футзал, цього разу вибрали іншу тактику та більше уваги приділяли захисту своїх воріт.
Відкрити рахунок у матчі вдалось лише коли стрілка годинника почала вимірювати другу половину першого тайму. Краковецький швидко ввів м’яч з-за бокової лінії та разом із Юрієм Попенком розвинули стрімку атаку яку результативно завершив останній.
Через дві хвилини неперевершений удар вдався капітану “картатих”, який після проходу по лівому флангові точно пробив під дальню стійку воріт Овчинникова, змусивши його діставати м’яч із сітки власних воріт. При рахунку 2:0 команди відправились відпочивати.
У другій половині зустрічі на майданчику продовжувалась рівна боротьба із невеликою кількістю гольових моментів. Команди здебільшого проводили позиційні атаки, які до небезпеки вдавалось довести дуже рідко.
Активізувались гравці обох команди знову у другій половині тайму. Затяжна атака “Ciklum”, де Овчинников встиг здійснити два хороших сейви, все ж завершилась голом капітана. Роман вдало потрапив з-під захисника під опорну ногу голкіперу після розіграшу кутового та оформив дубль у матчі. Через кілька хвилин Величко, у своєму стилі, ударом з дальньої дистанції робить вагому заявку на перемогу своєї команди у цьому матчі. Наступним до партнерів долучився Юрій Попенко, якого Лига та Кицюк вивели на ударну позицію з якої нападник не схибив!
Наприкінці матчу підопічні Романа Богдана все ж зуміли відзначитись у воротах Паламарчука. Спочатку Тарасюк, “продавивши” захисників вивів на ударну позицію Гуліватенка, який підсік м’яч мимо захисника та голкіпера, а пізніше вже сам Віталій став автором гольової передачі на Бабія, якого залишили самого по центру карного майданчика.
Фінальну крапку у матчі поставив Краковецький. На останній хвилині зустрічі він вчасно приєднався до атаки, де Попенко знайшов його перед порожніми воротами.
У підсумку 6:2 - перемога, що виводить на другу позицію колектив Романа Лиги, що дозволяє зіграти у фінальному матчі сезону, але щоб зберегти цю позицію в останньому турі потрібно перемагати “Playtika”, які у свою чергу також зберігають чудові шанси на головний матч сезону.

AUTO.Ria.com - 20minut United 1:2

Завершувало тур дербі “медійників”, які перед туром знаходились поруч у турнірній таблиці. Для обох колективів матч мав надзвичайно важливе турнірне становище перед фінальним туром.
Матч, що тримав у напрузі глядачів усі сорок хвилин розпочався дуже насичено. Вже на третій хвилині Дячук вдало реалізовує небезпечний штрафний удар поблизу шестиметрової відмітки пробивши у воротарський кут.
Встановити паритет у рахунку дуже швидко міг Антіпов, який підійшов до шестиметрової відмітки виконувати “вирок” після порушення правил у карному майданчику номінальних господарів на Гусаку. На щастя для гравців у червоних футболках Олексій поцілив у стійку воріт після чого Перепелиця нівелював загрозу воротам.
Розуміючи важливість матчу, команди надалі грали у закритий футзал. Лише подекуди команди створювали гольові нагоди, але втілити їх у забиті м’яч не вдавалось. На перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Мороза.
З початком другого тайму активніше заграли вже підопічні Олега Горобця. У дебюті тайму гравцям у синіх футболках вдалось провести атаку, яка стала для них результативною. Мовчан знайшов точною діагональною передачею Гусака, який обіграв захисника та викотив м’яч Роману перед порожніми воротами - 1:1!
Затишшя на майданчику ближче середини тайму зумів перервати знову ж Мовчан. Роман довго вибирав момент для удару, але пробивши з-під захисника для недосяжній для голкіпера траєкторії вивів свою команду вперед.
Після пропущеного другого м’яча для “AUTO.Ria.com” нічого не залишалось як йти вперед.  Час спливав, але відзначитись не вдавалось. Ближче до завершення зустрічі їх перевага була помітна неозброєним оком: вони повністю “закрили” своїх суперників на своїй половині поля, інколи пропускаючи контратаки на свої володіння.
Створивши кілька хороших моментів біля воріт Подвашецького, реалізувати все ж їх не вдалось. М’яч вперто не хотів влітати у сітку, часто проходячи в безпосередній близькості біля воріт. Часом на заваді йому ставали захисники та голкіпер які у підсумку зуміли зберегти переможний для себе результат.
Таким чином перед завершальним туром “20minut United” гарантували собі місце у фіналі, а “AUTO.Ria.com” опустились на третю позицію, пропустивши поперед себе за додатковими показниками колектив Романа Лиги з якими вони будуть вести заочну боротьбу за фінал у останньому турі 17-го сезону ІТ ліги.
Обсуждение новости:«Senior liga. 9 тур. "20minut United" у фіналі! Їх суперник визначиться у останньому турі.»