Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Другий тур приніс перші несподівані результати у розіграші Senior ліги цього сезону. Так, колектив Олега Горобця у неповному складі зазнав поразки від непоступливих AUTO.RIA.com, Ciklum United зумів вдруге у своїй історії перемогти Spilna Sprava United, а ZoomSupport United, так і не адаптувавшись до сильнішої за рангом ліги, зазнав другої поразки у сезоні.

Playtika United - ZoomSupport United 8:0

Стартував тур матчем між командами, що займали протилежні позиції у турнірній таблиці. Перед матчем певний остах наводила відсутність основного голкіпера номільних господарів, місце якого зайняв Шанський.

На правах фаворитів матчу, колектив Ярослава Гуменюка вже на перших хвилин повів у рахунку. У дебюті зустрічі відзначився Фищук, після чудової передачі свого капітана. Через дві хвилини вже сам Гуменюк відзначився замкнувши передачу Бондара. Після активного старту “пурпурові” продовжили натиск на ворота суперників. Збільшити свою перевагу їм вдалось на 8-мій хвилині: чудову комбінацію завершив Фищук, котрому залишалось лише переправити м’яч у порожні ворота. Голи у першому таймі на цьому не завершились. Ломоносов отримав м’яч у центрі майданчику та сильним ударом під поперечину встановив більш ніж впевнену перевагу своєї команди перед перервою.

У другому таймі “ZoomSupport” спробував реабілітуватись та намагався забити хоч один м’яч відповідь. Активно на майданчику поводив себе Гаврищук, але з його ударами справлявся голкіпер. У свою чергу підопічні Гуменюка продовжували раз за разом турбувати Чернявського. У дебюті другої половини зустрічі Фищук оформлює хет-трик після чудових індивідуальних дій, а одразу за ним у схожому стилі Бондар змушує голкіпера знову витягати м’яч із сітки воріт.

У середині тайму активніше заграли гравці у білих футболках. Вони більше атакували та створювали гольові нагоди. Але відзначатись вдавалось лише гравцям “Playtika”. На екваторі тайму Ломоносов замкнув передачу Бондаря перед порожніми воротами. Після цього картина гри не змінилась, а під завісу зустрічі Гуменюк точно пробиває мимо голкіпера з близької відстані та встановлює остаточний рахунок зустрічі - 8:0.

Завдяки перемозі “Playtika” закріплює свої лідерські позиції та одноосібно очолює турнірну таблицю. “ZoomSupport” розмістились на останній стрічці турнірної таблиці без залікових очок та надією на позитивний результат у наступних турах.

Spilna Sprava United - Ciklum United 1:4

Матч, який тримав у напрузі глядачів та команди впродовж усієї зустрічі. Разом зі стартовим свистком команди почали нав’язувати одна одній свою гру, беручи м’яч під свій контроль та мало ризикуючи в атакувальних діях. Таку схему гри змінив забитий м’яч у виконанні капітана МФК “Ciklum” на екваторі першого тайму. Роман вчасно відгукнувся на передачу Олександра Попенка та точно пробив у кут воріт Овчинникова. Цей м’яч став єдиний у першому таймі у виконанні обох команд. Це означало, що вся боротьба ще попереду.

У другому таймі колектив Романа Богдана не поспішав ризикувати та діяв виважено в атакувальних діях. Така тактика привела до другого пропущеного м’яча у власні ворота. Гол знову організували Лига та Попенко. Роман, вдало підключився із глибини майданчику та отримавши м’яч віддав передачу на порожні ворота, де Олександр не схибив.

Надію на порятунок для своєї команди подарував Тарасюк. Після прострілу з флангу Олександр чудово пробивав п’ятою, але на удар чудово зреагував Паламарчук. Добивання видалось результативним і команді у жовтих футболках потрібно було починати з центру поля.

Коли перевага “Ciklum” стала мінімальною у повітрі зависла інтрига, котру швидко розвіяв Попенко. Він вдало відіграв захисника та сильно пробив мимо голкіпера. У час, що залишився чудову нагоду відзначитись мав Величко, який після передачі груддю партнера поцілив у поперечку. Фінальну крапку, як і годиться капітану, поставив Роман Лига, якого залишили самого на підступах до штрафного майданчику - 1:4 та перші три очки до копилки його команди.

20minut.ua United - AUTO.RIA.com 1:4

Найцікавішим та найнепередбачуванішим матчем туру стала гра, що завершувала ігровий день другого туру. Відразу впадало в очі відсутність лідерів тогорічних чемпіонів: Антіпова та Мовчана. Це означало, що у грі із таким непростим суперником досягти переможного результату буде надзвичайно важко.

Розвіяти сумніви про вищесказане взявся на перших хвилинах Шаварський. Гусак чудовою передачею вивів Оксимчука на ударну позицію, з якої послідував удар: м’яч потрапив у стійку та відлетів на Шаварського, котрий, відчайдушним ударом головою, відкрив рахунок у матчі. Встановити паритет “червоним” вдалось лише на останній хвилині першого тайму. Дячук, перехопивши передачу, вивів під удар Громаду, котрий прокинув м’яч мимо Подвашецького.

У другому таймі для номінальних господарів справи пішли не за їх сценарієм. Уже у дебюті тайму обрізка біля воріт вартувала їм пропущеного голу. Дячук, вдруге у матчі результативно перехопив шкіряного, завдав точного удару з яким голкіпер справився, але відбив м’яч на Громаду, котрий точним ударом оформив дубль у матчі.

Подальші намагання відігратись для гравців “20minut.ua” успіхом не увінчались. Навпаки, їх позиційні атаки обертались контр-випадами на власні ворота. Так за п’ять хвилин до завершення матчу Мороз переправив м’яч у ворота після перехоплення Балицького, а, згодом, фінальну крапку поставив сам автор гольової передачі, елегантно переправивши м’яч над голкіпером після чудового вкидання Перепелиці - 1:4 та така потрібна перемога у дербі медійників.

Обсуждение новости:«Senior liga. 2 тур: Впевнена перемога над тогорічним чемпіоном від AUTO.RIA.com, важка вікторія від колективу Романа Лиги та друга поспіль розгромна поразка новачків ліги»