Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior ліга. 3 тур. Шанс реабілітуватись або ж розвинути успіх

Senior ліга. 3 тур. Шанс реабілітуватись або ж розвинути успіх

Третій тур - екватор першого кола. Які з команд закріпляться у когорті лідерів, а які у групі переслідувачів?

ZoomSupport United - AUTO.RIA (21 жовтня. СК "Термінал". 15:00)
Ще один шанс реабілітуватись буде у номінальних господарів за провальний старт сезону. На цей раз їх суперником стане міцна команда медійників. "AUTO.RIA" вдало стартували у цьому сезоні, здобувши 4 очки із командами, що представляли Вінниччину на Всеукраїнській ІТ арені цього року.
У матчі третього туру будь-який результат для них окрім перемоги буде незадовільним. Тому можна з впевненістю спрогнозувати яка з команд діятиме першим номером на майданчику.
"Zoom Support", не зважаючи на поразку в минулому турі, показали, що мають у своєму запасі злагоджені дії при будуванні атакувальних дій, але і великі проблеми з реалізацією своїх моментів. Чи зможуть на цей раз Романенко і Ко реалізувати свої моменти та здобути свої перші очки у senior лізі цього сезону? Дізнаємось вже дуже скоро.
Олег Романенко, "ZoomSupport": 
"Як показали дві попередні гри, ми зовсім не були готові до сильних і зіграних команд. Команда "AUTO.RIA.com" сильна тактично, підлаштовується під будь-якого суперника і витискує максимум. У свою чергу зробимо все максимально можливе для того, щоб здобути перші залікові бали."
Playtika United - Spilna Sprava United (21 жовтня. СК "Термінал". 16:00)
Для колективу Романа Богдана поточний сезон задався зовсім невдало: нічия та поразка у перших двох іграх сезону. У їх суперників кардинально інша картина: максимальний результат у перших двох турах та одноосібне лідерство у турнірній таблиці.
Для "Splina Sprava" цей матч стане у чомусь переломним у сезоні. У випадку перемоги вони повернуться у боротьбу за призові місця, але у випадку поразки залишаться далеко позаду від когорти лідерів. "Пурпурові" ж набрали чудовий хід у чемпіонаті та аж ніяк не налаштовані ділити залікові очки із суперником.
У цьому матчі важко спрогнозувати хід зустрічі, так і її кінцевий результат. Як і одна, так і інша команда спроможна продемонструвати чудовий атакувальний футбол з великою кількістю гольових моментів. Тому залишається відкритим питання: хто ж виявиться сильнішим?
Ciklum United - 20minut.ua United (21 жовтня. СК "Термінал". 17:00)
Центральним матчем туру стане гра між командами, що у минулому році посіли перше та третє місце відповідно.
Команда “20minut” у минулому турі зазнала неочікуваної поразки від міцного колективу Олександра Уманця за яку їм конче потрібно реабілітуватись. У свою чергу колектив Романа Лиги впевнено та доволі несподівано переміг “Splina Sprava” та здобув перші очки у поточному сезоні.
Обидві команди на початку сезону зазнають кадрових втрат. У складі “20minut” їх лідери Антіпов та Мовчан не змогли взяти участь у стартових турах. У "Ciklum" часто відсутні лідери атаки - брати Попенки. Ці фактори суттєво впливають на гру команд. 
Перед недільним матчем виникає два питання: чи зможе "Ciklum" перервати безвиграшну серію в очних поєдинках, що триває від самого початку змагань та яка з команд зможе закріпитись у трійці лідерів після поточного туру!
Роман Лига, "Ciklum United":
"20хвилин апріорі фаворит кожного матчу турніру впродовж декількох останніх сезонів. Ми налаштовуємось на важку гру. Багато буде залежати від явки команд на матч (як нашої так і суперника). Прогнозую яскравий матч з великою кількістю небезпечних моментів."
Обсуждение новости:«Senior ліга. 3 тур. Шанс реабілітуватись або ж розвинути успіх»