Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

З першого туру “HostPro” прагне повернути місце в елітному дивізіоні, “Astound Commerce” чудово дебютує у змаганнях, а ряд команд так і не змогли виявити сильнішого у своїх протистояннях.

TECHNO United - Astound Commerce 3:12

Першими на паркет СК “Термінал” у новому сезоні вийшли дебютанти змагань. Як для глядачів, так і для самих суперників важко було спрогнозувати хід зустрічі перед стартовим свистком.

Вже у дебюті матчу додаткову впевненість отримали номінальні гості. Захисник віддав передачу прямо у ноги Іванченка, який вже на другій хвилині вивів свою команду уперед. Додаткова впевненість далась в знаки у діях гравців “Astound Commerce”, які взяли ініціативу до своїх рук та активно атакували володіння своїх суперників. Так на 8-мій хвилині незлагодженість захисних дій призвела до другого пропущеного голу, а ще через хвилину рахунок вже став розгромним. Під завісу тайму Дубов змусив суперників вчетверте діставати м’яч із сітки своїх воріт. У відповідь ворота його команди у першому таймі потурбувати не вдалось.

У другій половині зустрічі “Astound Commerce” продовжили свою гольову феєрію, відзначаючись після чудових командних дій. Слід виділити чудовий гол п’ятою Кочетова, котрий завершив позиційну атаку своєї команди. У середині тайму, коли рахунок сягнув 0:7, Бура зумів відквитати два м’ячі, завдяки своєчасному пресингу захисників. Здавалось це додасть впевненості діям його команди, але так не сталось. У час, що залишився, команда Олександра Волкова довела матч до логічного його завершення. Завдяки перемозі й переконливій різниці забитих та пропущених м’ячів команда посідає перше місце у турнірній таблиці, відправивши “TECHNO United” на його останню позицію.

Colibo United - MLSDev United 2:2

У другому матчі ігрового дня у гру вступив ще один новачок змагань. Зважаючи на результат зустрічі проти “MLSDev”, котра з кожним сезоном набирає обертів, дебют можна назвати успішним.

Старт зустрічі для дебютантів склався найкращим чином: після неузгоджених дій голкіпера та нападника “MLSDev”, Лободзинский гарматним ударом із центру майданчика відкрив рахунок у матчі. Такий рахунок тримався впродовж усього часу першого тайму, до останньої хвилини, коли Моначинський зумів переправити м’яч у сітку з-під захисників після затяжної позиційної атаки. З паритетним рахунком команди пішли на відпочинок.

У другому таймі на майданчику здебільшого проходила рівна боротьба. Активізувались колективи на екваторі другої половини. Вперше у матчі уперед свою команду вивів Моначинський, оформивши дубль. Юрій отримав передачу на лінії штрафного майданчика та сильним ударом надіслав шкіряного у дальній кут воріт. Але дуже швидко гравці “Colibo” встановили паритет. Після перехоплення на половині поля суперників, Таран та Ткачук чудово відіграли захист суперника та останній результативно завершив стрімку атаку.

У підсумку вдалий дебют колективу “Colibo United”, який розділив очки з амбітним колективом Володимира Мельникова.

Brain Computers United - ONSEO United 5:5

Перша несподіванка чекала на глядачів у матчі колективів, які у минулому році зайняли місце у різних полюсах турнірної таблиці. Як бачимо, цьогоріч “Brain Computers” суттєво додав у грі та довів, що здатний боротись на рівні із найсильнішими командами ліги.

Як заведено у цьому турі, вже у дебюті зустрічі рахунок було відкрито. Машорчак отримав м’яч після розіграшу ауту та у боротьбі із захисниками пробив у дальній кут воріт Байдалюка.

Ближче до середини тайму команди дуже швидко обмінятись забитими м’ячами. Спочатку Пущал, знову після розіграшу ауту, сильним ударом подвоїв перевагу “смугастих”, а одразу після розіграшу з центру поля Байдалюк дальнім ударом застав зненацька голкіпера та усю команду суперників та скоротив відставання у рахунку. Але команди на цьому зупинятись не збирались. Через хвилину Пущал, перехопив передачу голкіпера та в один дотик точно пробив у рамку воріт.

Після завісу тайму рахунок став переконливий на користь колективу Дмитра Павлова. Втретє у матчі результативним видався розіграш з бокової лінії. На цей раз результативний удар записав до свого активу Сандул - 1:4.

У другому таймі колективу Андрія Поліщука було нічого втрачати тому вони стали діяти активніше в атакувальних діях. У дебюті тайму Луценку дальнім ударом вдалось відквитати один м’яч. Через дві хвилини знову Микола, здійснивши рейд через увесь майданчик та відправив м’яч у ворота суперників, суттєво піднявши шанси на позитивний результат свого колективу.

Іншої думки був Марощак, котрий вдало завершив розіграш небезпечного штрафного удару майже на лінії штрафного майданчику. Але інтрига через хвилину повернулась у гру. Дальній удар Бабака став несподіванкою для всіх на спортивному майданчику, а головне для Алексєєнка, котрий не зумів вчасно відреагувати на нього.

Здавалось матч так і завершиться із мінімальною перевагою “ONSEO”, але врятувати свою команду вдалось Байдалюку. Він розвернувши захисника та звільнившись від його опіки ударом у дальній верхній кут встановив паритетний рахунок у матчі!

HostPro - Infopulse United 8:5

Кульмінацією ігрового дня стала гра між головними претендентами на призові місця цьогорічного розіграшу junior ліги. Гра розпочалась із чудового голу Дубового, котрий після розіграшу м’яча із центру поля, ударом через увесь майданчик відкрив рахунок у матчі. Далі за справу взявся головний голеадор чемпіонату Колодій. Він отримав м’яч після розіграшу від бокової лінії та точним ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Після пропущеного голу гру на себе взяв Дрижук. Він намагався самотужки обіграти весь захист “HostPro”, але йому це не вдалось. Втративши м’яч він одразу його перехопив та, обігравши голкіпера, відправив м’яч до порожніх воріт. Зрівняти рахунок у матчі вдалось знову після обрізки оборони. Дрижук перехопив м’яч, який підхопив Добера та точно пробив мимо голкіпера. У другій половині тайму колектив Романа Колодія, завдяки голам самого капітана та Дубового, встановив на табло комфортний для своєї команди результат, після двох чудових комбінацій.

У другому таймі перевага номінальних господарів стала ще більш переконливою. Ліпінський та Горбатюк довели перевагу у рахунку до більш ніж комфортної. Переломити хід зустрічі мав нагоду Дрижук, котрий підійшов виконувати 6-ти метровий удар після порушення у карному майданчику. На жаль для його команди, удар взяла на себе стійка воріт. Допомогти реабілітуватись змогли колеги: спочатку Лисюк точно пробив із вигідної позиції, а згодом м’яч після дальнього удару невдало переправив у власні ворота Дубовий.

Розвинути успіх гравцям у зелених футболках не дозволили Колодій та Ліпінський. Спочатку капітан команди точно пробив після розіграшу із центра поля, а пізніше, обігравши захисників він викотив м’яч на порожні ворота Ліпінському. Після цього останні хвилини зустрічі стали формальністю.

На останній хвилині ще раз записати своє прізвище до рапорту арбітра вдалось Добері, після передачі Дрижука, але на хід зустрічі цей м’яч вже не вплинув.

Обсуждение новости:«Старт сезону у junior лізі: не обійшлось без розгромних результатів та результативних вікторій»