Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Стартував новий сезон IT Ліги матчами senior ліги!

Стартував новий сезон IT Ліги матчами senior ліги!

"20minut United" та "Playtika" виходять у лідери, завдяки впевненим перемогам, "AUTO.RIA.com" здобуває один заліковий пункт наприкінці зустрічі із "Spilna Sprava United".

30 вересня пройшов перший тур нового сезону розіграшу ліги інформаційних технологій. Стартував він трьома матчами першого туру senior ліги. 
Сезон відкривали колективи “Ciklum United” та “Playtika”. Як і навесні, одразу було помітно проблеми у складі обох з колективів, котрі мали у наявності лише одну заміну та далеко не оптимальний склад гравців на полі. Зважаючи на тогорічні результати, фаворитом матчу були “пурпурові”, котрі не програвали опонентами вже два сезони поспіль, зігравши лише один раз у нічию.
Зважаючи на обставини, матч колективи почали рівно та обережно, не ризикуючи біля своїх воріт. Провівши розвідку колективи почали діяти активніше та у другій половині першого тайму зуміли двічі відзначитись у воротах одна одної. У середині тайму Величко вчасно підключився до  атаки та переправив м'яч у ворота після передачі Кицюка, але у “пурпурових” одразу вдалось відігратись, завдяки реалізованому пенальті Гуменюком. Під завісу тайму вже автор гольової передачі у складі “Ciklum” сам відзначився у воротах Козлова, але, знову, через хвилину Крот встановив паритет у рахунку. 
У другому таймі колективи діяли відкрито, проводячи атаки на зустрічних курсах. Така тактика спочатку принесла дивіденди гравцям у жовтих футболках, котрі вийшли вперед, але дуже швидко втратили перевагу.
Прагнучи здобути залікові пункти у матчі, гравці “Ciklum” великими силами пішли в атаку, залишаючи вільні зони для нападників команди суперників. Останні, у свою чергу, вдало користувались своїми можливостями, довівши матч до впевненої перемоги із великою різницею у рахунку, де голом відзначився кожен із польових гравців.
Продовжували ігровий день “AUTO.RIA.com” та “Spilna Sprava United”. Історія зустрічей говорила про те, що на глядачів очікував поєдинок рівних колективів для яких кожна гра між собою непередбачувана та інтригуюча.
Посівши третє місце на Всеукраїнських змаганнях та набувши там досвіду, активніше зустріч розпочали гравці у біло-червоних футболках. Саме їм вдалось відзначитись двічі у першому таймі шляхом чудових командних дій та отримати чудовий гандикап у рахунку перед перервою. Результативні удари залишились на рахунку Шелеста та Тарасюка. 
У дебюті другої половини зустрічі гравці “AUTO.RIA.com” внесли інтригу в хід зустрічі, провівши результативну атаку, що завершила курйозним автоголом. Це авансувало нервову другу половину зустрічі для кожної з команд. Все ж медійникам вдалось вирівняти рахунок на табло під завісу зустрічі, коли Балицький, перехопивши передачу та обігравши захисника, “більярдним” ударом приніс своїй команді нічию у такому непростому поєдинку.
Завершували перший ігровий день команди “Zoom Support United”, що є новачком senior ліги та “20 minut United” - чемпіони минулого сезону і за сумісництвом срібні призери цьогорічних Всеукраїнських змагань. Перший тайм команди провели в рівній боротьбі із невеликою кількістю моментів біля воріт одна одної. На грі медійників позначилась відсутність лідерів команди Гусака та Антіпова, котрі у кожній грі є ключовими гравцями своєї команди. При їх відсутності лідерські якості взяв на себе Мовчан, котрий забив єдиний м’яч у першій половині зустрічі.
Краще справи у гравців в синіх футболках склались у другій половині зустрічі. Вони доволі швидко подвоїли перевагу та надалі впевнено контролювали хід зустрічі. З плином часу рахунок зустрічі лише збільшувався, що додавало додаткової впевненості у гру “20 minut United”. “Zoom Support” вдалось відзначитись “голом престижу”, але результат матчу засвідчив, що колективу потрібно докладати максимум зусиль у наступних матчах задля досягнення позитивного результату.
Автор: Володимир Краковецький
Обсуждение новости:«Стартував новий сезон IT Ліги матчами senior ліги!»