1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0

Junior ліга. 1 тур. Перші перемоги для Brain Computers United та Astound United

Brain Computers United та Astound United очолюють турнірну таблицю, дюблюючий склад оновленого колективу Playtika-Hostpro United не виявляє сильнішого у матчі з Infopulse United.

Astound United - Colibo United 5:4

Голи: Зубрій, 6’, 27’, 32’, 40’, Волков 39’ - Гудзь, 20’, 40’, Ткачук 23’, Холявко 25’.

Попередження: Кочетов 13’ - Сошинський 17’.

Команди, що невдало провели минулий сезон розпочинали поточний із очного поєдинку. Колектив Олександра Волкова у міжсезоння взяв участь у Чемпіонаті міста з футзалу, що додало команді впевненості та підвищило розуміння партнерів один з одним.
Звітний матч розвивався за різними сценаріями, коли то одна то інша команда перехоплювала ініціативу, а розв’язка матчу припала на останні секунди зустрічі.
Рахунок у матчі відкрили “Astound United”: Волков виконав вертикальну передачу на Зубрія, який головою переправив м’яч з близької відстані у сітку воріт Мазуренка. Наприкінці тайму “Colibo United”все ж зрівняли рахунок у матчі, завдяки призначеному дабл-пенальті за шостий командний фол. “Вирок” взяв на себе сміливість виконати Гудзь та не схибив: 1:1.
У другому таймі стався несподіваний епізод після боротьби двох гравців за позицію під час стандарту. Арбітр за порушення правил вказав на шестиметрову відмітку, звідки Ткачук вивів свою команду вперед.
Через дві хвилини перевага “Colibo United” подвоїлась після розіграшу шкіряного з бокової лінії: Холявко обігрався з партнером та з гострого кута вразив ворота - 1:3.
Пропущені м’ячі змусили номінальних господарів додати в атакувальних діях та кардинально змінити хід подій на полі. Скоротити відставання вдалось Зубрію, який після дальнього удару та рикошету, першим зорієнтувався на добиванні. Паритетним рахунок став після розіграшу з-за бокової лінії: Волков та Зубрій кілька разів обігрались між собою та останній точним ударом переправив його у сітку. Наступний м’яч забив вже сам капітан команди за хвилину до завершення зустрічі, знову ж таки, після розіграшу з-за бокової.
Здавалось, часу відігратись зовсім замало, але злий жарт для команди “Astound United” зіграла кількість командних фолів. На останній хвилині за шостий командний фол було призначено дабл-пенальті: реалізації Гудзя дозволила “Colibo United” встановити паритет на табло.
Але і на цьому перипетії у матчі тільки загострились. Дуже швидко номінальні гості заробляють право на ще один дабл-пенальті, але на цей раз Павло не зумів переграти голкіпера “Astound United”.
За такий потрібний сейв польові гравці у помаранчевій формі віддячили голкіперу у наступній атаці: Зубрій виконав удар зі своєї половини поля, а Кочетов своєю присутністю поблизу воріт дезорієнтував Кучеренка, який не зумів справитись з дальнім ударом - 5:4: неймовірний матч все ж завершився перемогою колективу Олександр Волкова.

Infopulse United - Playtika-Hostpro United 2 3:3

Голи: Дрижук 4’, Господарець 22’, Тимощук 28’ - Сорока 10’, Дубовий 11’, Ковганко, 36’.

Попередження: Дрижук 15’, Господарець 21’, Вітович 32’ - Сорока 39’.

Другим за ліком у першому турі став матч між оновленим складом Playtika-Hostpro United та Infopulse United.
Перш за все увагу до цього матчу приковував той факт, що було надзвичайно цікаво, як дебютує симбіоз двох сильних та досвідчених колективів із міцним суперником. Infopulse United у минулому сезоні лише наприкінці набрав форму та почав здобувати залікові очки. Саме це зумовило не потрапляння до плей-офф та, як підсумок, невдале завершення сезону. Тому для обох колективів цей матч мав важливе значення, як стартовий поєдинок нового сезону.
Сама гра проходила у швидкому темпі, коли команди довго не засиджувались в обороні. За такої гри, рахунок у матчі швидко відкрив лідер “Infopulse United”: Дрижук отримав м’яч від партнера та несподівано для Огнивка пробив з-під захисника.
Відігратись номінальним гостям вдалось на екваторі першої половини. Ефектним м’ячем відзначився новачок команди Сорока. Максим звільнився від захисника та, прибравши на замахові голкіпера, поцілив вже порожні ворота.
Його ініціативу підтримав Дубовий, який відібрав шкіряного у захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером та точно пробив у під перекладину воріт, тим самим вивівши свій колектив уперед.
Вкотре паритетний рахунок на табло глядачі побачили вже у другій половині зустрічі. Господарець вчасно опинився у вільній зоні поблизу воріт суперників, після розіграшу кутового, та безперешкодно вразив порожній кут воріт.
Ближче до середини другого тайму “Infopulse United” знову вийшов вперед. На цей раз колективу Олександра Господарця вдалась швидка комбінація, яку завершив Тимощук ударом у дальній кут воріт Огнивка.
Все ж переможця у цій зустрічі виявити не вдалось. За кілька хвилин до фінального свистка, швидка атака, що пройшла у дві передачі, завершилась ударом у дотик від Ковганка, який не залишив шансів для Білоконя врятувати команду: 3:3 - нічия, що є хорошим стартом для кожного колективу.

Brain Computers United - MLSDev United 7:5

Голи: Бабак 8’, 15’, 36’, 40’, Луценко 26’, Байдалюк 28’, 37’ - Моначинський 11’, 16’, 35’, 39’, Гуцаленко 38’.

Попередження: Мельников 23’.

У цьому матчі номінальні господарі взяти своєрідний реванш за поразку у матчі за третє місце минулого сезону. Саме вони активніше розпочали зустріч та зуміли згодом відкрити рахунок у матчі: Бабак впевнено розібрався в епізоді поблизу воріт суперників.
Дуже швидко рахунок став паритетним. Моначинський поцілив у ближній кут воріт після розіграшу кутового. У такому ж руслі команди продовжували діяти до кінця першого тайму та, як наслідок, обмінялись забитими м’ячами Моначинського та Бабака.
У другому таймі гольова феєрія продовжилась із новою наснагою, але з відмінністю, що тепер свої моменти реалізовували здебільшого підопічні Андрія Поліщука. Луценко та Байдалюк у середині тайму змусили голкіпера суперників двічі поспіль виймати шкіряного із власної сітки.
Кінцівка зустрічі пройшла на зустрічних курсах, де голи забивали гравці майже у кожній атаці. Моначинський, спочатку, скоротив відставання від опонентів, але Бабак одразу повернув комфортну перевагу своїх команді, а Байдалюк ще більше її розвинув.
Здавалось інтриги у матчі вже немає, але за дві хвилини Гуцаленко та Моначинський скорочують відставання “американців” до мінімуму. За хвилину, що залишилась шанс відігрались у номінальних гостей був, але натомість вони пропустили контратаку, де Бабак поставив крапку у цьому матчі.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 1 тур. Перші перемоги для Brain Computers United та Astound United»