Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Junior ліга. 2 тур. Кардинальна зміна лідируючих колективів

Колектив "Playtika-Hostpro United 2" перемістився на вершину турнірної таблиці, "TECHNO United" - другий, а замикає чільну трійку "Brain Computers United".

TECHNO United - Brain Computers United 5:3

Голи: Синіцин 1’, Вознюк 5’, Бура 9’, 33’, Молочнюк 11’ - Бабак 18’, 26’, Поліщук 22’.

Відкривали другий тур своїм протистоянням команди Миколи Васильчука та Андрія Поліщука. До матчу перевагу все ж віддавали номінальним гостям, але картина гри була зовсім протилежною.
Вже у дебюті зустрічі Синіцин відкриває рахунок після дальнього удару: м’яч відрекошетив від захисника, дезорієнтувши голкіпера, та закотився у протилежній від нього кут. Через кілька хвилин перевагу сильним ударом з лівої ноги подвоїв Вознюк після елегантної передачі партнера п’ятою.
Довести рахунок до переконливого зуміли гравці у середині тайму. Васильчук та Бура, завдяки коротким передачам, обіграли всю команду суперників у їх же штрафному майданчику та точним ударом з близької відстані останній відзначився як автор голу.
Ще через дві хвилини Брижатий в черговий раз був змушений виймати м’яч із сітки власних воріт: Бура вдало обіграв двох гравців суперника та викотив м’яч на порожні ворота для свого партнера. Молочнюку залишалось лише переправити м’яч у порожні ворота, що він і зробив.
Відіграти один м’яч підопічні Поліщука змогли наприкінці першого тайму, причому у дуже простому епізоді. Розіграш з кута поля та точний, але не сильний удар Бабака став результативним для нього та його команди.
Другий тайм розпочався з голу “Brain Computers United” коли Поліщук переправляв м’яч на Бабака. Микола перекрив огляд голкіперу суперників, який у підсумку не зумів парирувати шкіряного.
Повернулась інтрига у протистояння на 26-тій хвилині після голу все того ж Бабака, який скоротив відставання свого колективу до мінімуму. Микола, який на собі заробив шестиметровий удар, сам його і реалізував.
Все ж зрівняти рахунок у матчі колектив Андрія Поліщука не зумів, а, на даль для них, ще раз був змушений розпочинати з центра майданчика. Бура разом із партнерами провели чудову позиційну атаку, яку завершив Іван та встановив остаточний рахунок у зустрічі 5:3.

MLSDev United - Infopulse United 3:2

Голи: Гуцаленко 12’, 23’, Моначинський 40’ - Господарець 29’, Тимощук 33’.

Наступними на майданчик СК “Термінал” вийшли колективи, що не зуміли перемогти у першому турі нового сезону. Кожна команда славиться своїми амбіціями та з перших хвилин почали активно діяти в атакувальних діях.
Відкрити рахунок у матчі першими зуміли “американці”. Після елегантної передачі п’ятою від партнера Гуцаленко точно пробив у площину воріт. На жаль, для колективу Олександра Господарця голкіпер припустився помилки та не зумів відбити удар.
Встановити паритет міг Горобець, який взяв на себе відповідальність виконати пенальті призначене за гру рукою захисником у своєму штрафному майданчику. На жаль, для гравців “Infopulse United” м’яч після удару Євгенія пройшов вище воріт.
У другому таймі свою перевагу подвоюють підопічні Володимира Мельникова. Гуцаленко у боротьбі з захисником все ж залишив м’яч у своїх ногах, звільнився від його опіки та реалізував свій вихід віч-на-віч з Білоконьом - 2:0.
Після цього прийшла черга забивати гравців у зелених футболках. На екваторі другої половини матчі Господарець логічно завершив епізод після введення м’яча з-за бокової лінії та з другої спроби зумів переправити м’яч у сітку воріт суперників.
Згодом рахунок на табло став паритетним. Атака колективу Господарця, яку його підопічні розтягнули по всій ширині майданчику, завершилась точним ударом Тимощука після якого, не без помилки голкіпера, м’яч опинився у сітці воріт.
Розв’язка цього неймовірного протистояння сталась на останніх хвилині ігрового часу. Моначинський виконував небезпечний штрафний поблизу воріт Білоконя. Скориставшись тим, що між стінкою та стійкою залишився простір, він точним ударом надіслав шкіряного у сітку, подарувавши три очки своєму колективі у такому важкому протистоянні.

Playtika-Hostpro United 2 - Astound United 9:2

Голи: Слободянюк 1’, 4’, 20’, Ломоносов 5’, 26’, Ковганко 8’, Чемерис 16’, Дубовий 18’, Сорока 32’ - Гаманюк 27’, Зубрій 40’.

Попередження: Гладкий, 7’.

Видалення: Проданець 14’.

Завершував програму третього туру матч між колективами Володимира Огнивка та Олександра Волкова. З перших хвилин номінальні господарі захопили тотальну ініціативу та ще до половини першого тайму досягли більш ніж переконливої переваги у рахунку.
Справу розпочав Слободянюк, який переправив м’яч у сітку у безпосередній близькості до воріт Кучеренка. Через кілька хвилин Ярослав оформлює дубль у дуже схожій ситуації. Не проходить і хвилини, як Ломоносов не зовсім сильним ударом знову змушує голкіпера капітулювати. Час йшов у рахунок все більше збільшувався. На 8-мій хвилині Ковганко реалізовує пенальті, яке було призначене за гру рукою після удару з середньої відстані.
Далі стався прикрий момент за який арбітр зустрічі покарав Проданця прямою червоною карткою за небезпечну гру з голкіпером “Astound United”. Після цього епізоду місце у воротах був змушений зайняти польовий гравець.
На досягнутому гандикапі підопічні Огнивка не зупинились та ще у першому таймі двічі залишили автографи у воротах суперників. За кілька хвилин до завершення Чемерис завершив взяттям воріт позиційну атаку своєї команди, а згодом Дубовий скористався необачністю захисту та реалізував вихід сам на сам з голкіпером. При рахунку 6:0 команди відправились на відпочинок.
Другий тайм розпочався за сценарієм першого. Вже у дебюті матчу Слободянюк знову збільшує перевагу свого колективу, спокійно перегравши голкіпера після виходу віч-на-віч, а вже через шість хвилин потому Ломоносов, оформлює дубль, логічно завершивши контратаку.
Все ж гравці “Astound United” зуміли у цьому матчі відзначитись забитими м’ячами. Гаманюк на 27-мій хвилині скористався помилкою Дубового та відкрив лік голам для своєї команди у цьому матчі.
У другій половині тайму команди заспокоїлись та менше створювали гольові моменти біля воріт одна одної. Все ж при такій грі Сорока зумів залишити своє прізвище у списку голеадорів. Максим перехопив м’яч та завдяки партнерам реалізував більшість на половині поля суперників.
Фінальну крапку у матчі поставив Зубрій, який на останній хвилині зустрічі вчасно опинився у потрібний момент у потрібному місці та після передачі від бокової лінії встановив остаточний рахунок зустрічі 9:2 не на користь своєї команди.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 2 тур. Кардинальна зміна лідируючих колективів»