Подробнее
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0

"Playtika-Hostpro United 2" закріплюється на вершині турнірної таблиці, "америнанський" колектив Володимира Мельникова — другий, а на третю позицію підіймається "Infopulse United".

Colibo United - Playtika-Hostpro United 2 3:9

Недільного ранку колективи Артема Ткачука та Володимира Огнивка відкривали третій тур junior ліги. Перед матчем перевага була на боці гостей, зважаючи на турнірне положення колективів та комплектацію складів команд.
Так і сталось, що з перших хвилин гравці “Playtika-Hostpro United” взяли ініціативу до своїх рук та почали гру “першим номером”. Саме їм вдалось відкрити рахунок у дебюті зустрічі зусиллями Ломоносова, а пізніше подвоїти перевагу завдяки вдалим індивідуальним діям Сороки.
Господарі майданчику з таким ходом подій не були згодні та відповіли своїм опонентам неперевершеним ударом зі своєї половини Лапшина, який застав зненацька Огнивка.
Надалі команди продовжували обмінюватись забитими м’ячами та до закінчення першого тайму у складі Сорока відзначився голом та гольовою передачею на Слободянюка на що у суперники відповіли реалізованим виходом віч-на-віч від Петлюка.
Початок другого тайму нагадав глядачам кінцівку першого, де команди грали в атакувальний футзал, дозволяючи вільно діяти опонентам в атаці.
Після голів Слободянюка та Холявка, гра перейшла стала більш однобокою з яскравою перевагою гостей. Так, за час, якого залишилось чимало, дубль Ломоносова та голи Слободянюка та Дубового встановили на табло підсумкові 3:9, які дозволяють одноосібно посідати колективу першу позицію у junior лізі.

Astound United - MLSDev United 1:7

Наступним протистоянням став матч між командами, які перед грою мали однакову кількість залікових пунктів. Все ж, рівність показників у турнірній таблиці не відбилась на грі команд на майданчику СК “Термінал”.
“Американці”, які у цьому сезоні показують стабільність у своїх грі першими зуміли вийти уперед після настирності Моначинського та помилки голкіпера, який не вдало вийшов на перехоплення за межі своїх володінь. Другий м’яч “MLSDev United” додав до свого активу також завдяки Юрію, який показав чудовий дриблінг та знайшов точною передачею Харковенка, якому залишалось поцілити мимо голкіпера, що він успішно і зробив.
На цьому команда Мельникова не зупинилась та далі втілювала свою перевагу у забиті м’ячі. Третій м’яч реалізувати вдалось після чудових індивідуальних дій Гуцаленка, який зібрав на собі три гравці суперника та викотив шкіряного під удар Моначинського, який вдруге у цьому матчі не схибив.
Згодом ще один м’яч побував у сітці колективу Олександра Волкова воріт після голу Петросюка, завдяки швидкій контратаці. Питання про переможця у цій зустрічі ще у першому таймі зняв Моначинський, який після взаємодії з Гуцеленком точно надіслав шкіряного під дальню стійку воріт суперників. При рахунку 0:5 команди відправились на перепочинок.
Другий тайм пройшов у більш паритетній грі. Гості грали по рахунку та не дозволяли скоротити опонентам різницю у рахунку. Такий хід подій зумовив ще два м’ячі у сітку гравців у помаранчевій формі від Моначинського, який оформив пента-трик та гол “престижу” для “Astound United” у виконанні Перепилиці.
У підсумку гра завершилась перемогою “MLSDev United” з рахунком 1:7, яка додала колективу три пункти у командну скарбничку та дозволяє посідати другу позицію у турнірній таблиці.

Infopulse United - TECHNO United 5:1

Третій тур став вдалим для колективу Олександра Господарця, які здобувають першу вікторію у новому сезоні змагань серед джуніорів.
Хоча у підсумку рахунок матчу був більш ніж переконливим, але сама гра проходила у досить рівній боротьбі.
Відкрити рахунок господарям вдалось на сьомій хвилині після вдало розіграного ауту коли дальню стійку чатував капітан “зелених” та без перешкод реалізував свій шанс. Подвоїти перевагу вдалось після затяжної атаки та “пожежі” поблизу воріт Онуфрієва. Спочатку захисникам не вдалось вчасно відвести загрозу, а потім сам голкіпер не зміг зафіксувати м’яч у своїх руках. Цим скористався Горобей, який вразив порожні ворота та забив свій сотий м’яч в усіх сезонах ІТ ліги!
Другий тайм розпочався з гойдалок. Дрижук на 22-гій хвилині увімкнув свою швидкість та випередив захисника у боротьбі за м’яч та гарматним ударом забив третій гол своєї команди у цьому матчі.
Відповідь від “TECHNO United” не забарилась: Синіцин вчасно увімкнув пресинг та разом із партнером скористались помилкою захисту та скоротили відставання у рахунку.
Все ж у цей день переможцями з дуелі вийти судилось колективу Господарця. У час, що залишався до фінального свистка вони зуміли зберегти свої ворота у недоторканності та у свою чергу ще двічі засмутити суперників голами у виконанні Добери та Господарця: 5:1 - перемога, що одразу перемістила переможців на третю сходинку у рейтингу команд.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 3 тур. "Playtika-Hostpro United-2" закріплюється на вершині турнірної таблиці!»