Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior ліга. 6 тур. Ярослав Гуменюк: "На гру будемо налаштовуватися відповідно, тому що, переможе той, хто зможе більше реалізувати своїх моментів."

Senior ліга. 6 тур. Ярослав Гуменюк: "На гру будемо налаштовуватися відповідно, тому що, переможе той, хто зможе більше реалізувати своїх моментів."

Одразу кілька колективів мають шанси поборотись за другу позицію. Шостий тур вирішить ряд питань після очних протистоянь цих колективів.

20minut.ua United - Playtika-Hostpro United(6 квітня. 12:00. СК "Нокаут")

Друге коло senior ліги буде відкривати матч між підопічними Олега Горобця, що посідають п’яту позицію у лізі, та Ярослава Гуменюка, які у минулому турі піднялись на третю позицію у турнірній таблиці.
Матч тижневої давності видався насичений на події, боротьбу та забиті м’ячі. Вже ж завдяки завершальним хвилинам “Playtika-Hostpro United” зумів здобути гандикап у рахунку та спокійно довести матч до перемоги.
Звітна гра є останнім шансом для “медійників” втрутитись у боротьбу за призові місця у цьому році. Здійснити це їм повинен допомогти Юрій Попенко, який підсилив колектив перед цією грою.
Для “Playtika-Hostpro United” цей матч — шанс закріпитись на провідних позиціях та, зважаючи на очне протистояння “AUTO.RIA.com” - “Spilna Sprava United” - змога піднятись на другу сходинку за потрібного для них результату.
Олег Горобець, “20minut.ua United”:
“Нам поки не вдається вирішити проблему захисту. В кожній грі припускаємо прикрих помилок і даруємо м'ячі суперникам. Над цим маємо працювати. Також надіюсь, що новачок — Юрій Попенко допоможе з атакою та додасть креативу.”
Ярослав Гуменюк, “Playtika-Hostpro United”:
“Попередня гра з командою "20minut.ua United" була надважкою, але рівною. Не можу сказати, що ми переграли суперника: ми більше реалізували моментів, тому і здобули перемогу. На цю гру будемо налаштовуватися відповідно, тому що, знову ж таки, переможе той, хто зможе більше реалізувати своїх моментів.”
Ciklum United - ONSEO United(6 квітня. 15:00. СК "Нокаут")
Другими на майданчик вийдуть колективи Дмитра Павлова та Романа Лиги. Останні у минулому матчі повністю декласували своїх опонентів та здобули найбільшу перемогу у цьому сезоні.
Для “смугастих” дебютний сезон у senior лізі не задався, з огляду на те, що до цього часу вони не змогли здобути жодного залікового пункту.
Черговий матч все ж дає надії на позитивний результат, але міцний суперник, у вигляді лідера ліги, схиляє шальки терезів на свою користь у статусі фаворита.
Чи зможе Павлов та компанія здійснити сенсацію та здобути перші очки — дізнаємось вже завтра після фінального свистка у СК “Нокаут”.
Роман Лига, “Ciklum United”:
“Попри результат попереднього протистояння, ми налаштовуємось на матч як і на усі інші. На мою думку, Нокаут менше підходить командам, які грають від захисту й орієнтований на більш атакувальну гру. Тому очікуємо цікавий матч з великою кількістю небезпечних моментів.”
AUTO.RIA.com - Spilna Sprava United(6 квітня. 16:00. СК "Нокаут")
Другий тур поспіль матчем туру стане протистояння лідерів вищої за рангом ліги. Поразка у минулому матчі, відкинула колектив Романа Дячука за межі чільної трійки, місце у якій вони прагнутимуть повернути будь-якою ціною.
Перемога над опонентами з переконливим рахунком у минулому турі для “Spilna Sprava United” дозволила вперше у чемпіонаті піднятись на другу сходинку, що дає змогу зіграти у фінальному матчі сезону.
Звітний матч буде багато у чому впливати на підсумкове становище колективів, тому поразка одної чи іншої команди може суттєво відкинути їх назад у боротьбі за найвищі місця.
Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:
“Нам вдалось виграти попередній матч завдяки тому, що зібрали оптимальний склад та зіграли саме так, як домовлялись перед грою. Але в "Нокауті" поки що в матчах з "AUTO.RIA.com" в нас лише дві поразки. Отже, не зважаємо на результат попереднього матчу, сподіваємось, що попри відсутність деяких гравців вийде виграти шляхом правильної тактики на гру та самовіддачі.”
Обсуждение новости:«Senior ліга. 6 тур. Ярослав Гуменюк: "На гру будемо налаштовуватися відповідно, тому що, переможе той, хто зможе більше реалізувати своїх моментів."»