Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Playtika-Hostpro United 2 та Brain Computers United у когорті найсильніших!

Стали відомі два колективи, що гарантували собі право зіграти у четвірці найкращих. Серед інших претендентів боротьба продовжується.

Brain Computers United - Colibo United 7:2

Вітаємо колектив Андрія Поліщука зі здобуттям путівки до четвірки найсильніших, що поборються за головний трофей ліги! Це стало можливим після перемоги над “Colibo United”, яка хоч і в підсумку стала переконливою, але далась дуже не просто.
Перший тайм команди провели з нулями на табло до самого його завершення. Саме тоді Бабак, реалізував штрафний удар поблизу володінь суперників. Через хвилину Микола подвоїв перевагу команди, після довгого вкидання від голкіпера, де він в один дотик переправив м’яч у сітку.
На початку другої половини комбінаційна атака господарів, що нарахувала у собі більше десятка передач, завершилась черговим точним ударом третього номера.
Після цього прийшла черга відіграти один м’яч гостям. Скорук першим зорієнтувався поблизу воріт Брижатого та своїм ударом надіслав м’яч мимо голкіпера.
Але у цей день колектив у синіх футболках вже було не зупинити. Вони з часом почали нарощувати перевагу та втілювали її у забиті м’ячі.
Ближче до екватора тайму Луценко в один дотик завершив розіграш з-за бокової лінії - 4:1. За ним рахунок збільшив Байдалюк, який промчав через увесь майданчик та реалізував вихід віч-на-віч. А згодом черговий м’яч у цьому матчі на свій рахунок записав Бабак, який вчасно опинився перед порожніми воротами та без перешкод закотив шкіряного у сітку.
Наприкінці зустрічі прикра помилка голкіпера “Brain Computers United” призвела до пропущеного голу у виконанні капітана команди “Colibo United”, який першим був на добиванні.
Але на завершення фінальну крапку поставив невтомний Бабак, який на цей раз забив свій м’яч, перегравши на паузі Мазуренка та поціливши у ближній кут його воріт - 7:2!

TECHNO United - Playtika-Hostpro United-2 1:2

Далі слідував матч, який приніс неабияку інтригу та тримав у напрузі глядачів та команди до останніх його секунд. Гості, які вже гарантували собі перед матчем місце у четверці зустрічались з командою, яка веде боротьбу за потрапляння до неї. Так, зважаючи на це, матч вийшов доволі рівний та, не властиво для ІТ-ліги, небагатий на забиті м’ячі.
Відкрити рахунок вдалось підопічним Огнивка, які розпочали свою результативну атаку з його вкидання. Ковганко отримав м’яч від Дубового, змістився у центр та ударом під дальню стійку відкрив рахунок у матчі.
Цей м’яч став єдиним у першому таймі, хоча згодом сам автор результативної передачі мав змогу відзначитись: Андрій опинився на побаченні з Онуфрієвим, але переможцем з дуелі вийшов останній.
Другий тайм проходив за сценарієм першого. Так, ближче до його екватору, гравцям у червоній формі вдалось зрівняти рахунок у зустрічі. Після розіграшу з кутового слідувала передача вздовж лицевої лінії на яку відгукнувся перед порожніми воротами Синіцин - 1:1.
Дуже швидко перевага вже могла опинитись на боці “TECHNO United” після контратаки, але на цей раз капітан “Playtika-Hostpro United-2” зумів врятувати свій колектив від пропущеного голу.
Все ж згодом забити вдалось гостям. Дубовий отримав простір перед воротами та чудово перекидав голкіпера, який вийшов скоротити кут обстрілу. Завдяки цьому останньому вдалось відбити м’яч, але на добиванні першим був Чемерис, який виграв верхову боротьбу у захисника та своїм результативним ударом приніс таку важку перемогу своєму колективу.

Infopulse United - Astound 9:2

Завершувала ігровий день гра, що обіцяла стати грою туру, зважаючи на становище колективів перед нею. Все ж, цей матч на голову сильніше за опонентів, зіграли підопічні Олександра Господарця, які завдяки цьому піднялись на третю позицію у лізі.
Матч розпочався дуже стрімко: на першій хвилині рахунок було відкрито зусиллями головного голеадора “зелених”: Андрія Дрижука. Він майстерно виконав штрафний удар, гарматним ударом поціливши під дальню стійку воріт суперників.
За хвилину рахунок на табло знову змінився. Автор першого голу знайшов передачею через увесь майданчик Доберу, який прийняв м’яч та з розвороту завдав точного удару у дев’ятку воріт.
Ближче до середини тайму рахунок збільшив Тимощук, який у традиціях відомого свого однофамільця, сильним ударом з середньої відстані поцілив у площину воріт.
На 15-тій хвилин матчу стався ще один момент після якого м’яч черговий раз опинився у сітці воріт Білоконя. Саме він не порозумівся зі своїм капітаном у простому епізоді та вибив м’яч на ногу Добері, який в один дотик переправив м’яч у порожні ворота.
За кілька хвилин рахунок став розгромним. За гру рукою у штрафному майданчику арбітр вказав на шестиметрову відмітку, звідки Дрижук впевнено переграв дуелянта.
На цьому голи у першій половині не закінчились. На його останній хвилині Вітович зумів замкнути передачу з флангу своїм точним ударом поблизу лінії воріт суперників - 6:0!
Друга половина зустрічі пройшла більш рівно. Вдало її розпочали підопічні Олександра Волкова, які одразу відквитали один м’яч. Кочетов отримав передачу на лінії штрафного майданчика суперників та, розвернувшись від захисника, точно пробив у дальній кут воріт.
Далі команди взяти паузу та довгий час не могли відзначитись у воротах одна одної. Це змінив за п’ять хвилин до звершення капітан команди у зелених футболках. Господарець обігрався з партнером й, отримавши передачу у відповідь, безперешкодно вразив ворота “Astound”.
Далі ще один гол у свій актив зуміли занести гості. Перепелиця з партнером стрімко перейшли у контратаку, де Станіслав з близької відстані переграв Білоконя.
Все ж останнє слово було за господарями. За кілька хвилин, що залишались, вони зуміли ще двічі засмусили голкіпера команди в оранжевих футболках капітулювати.
Спочатку швидкий розіграш з-за бокової лінії подарував шанс Вітовичу, а за ним схожий момент реалізував Добера, який і встановив остаточні 9:2 на користь “Infopulse United”.
Обсуждение новости:«Playtika-Hostpro United 2 та Brain Computers United у когорті найсильніших!»