Партнер соревнований
Подробнее
Команда Игр Очки
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Володмира Мельников: "Надеюсь, перерыв в шестом туре пошел нам на пользу и мы выйдем на поле в хорошем боевом настрое."

Володмира Мельников: "Надеюсь, перерыв в шестом туре пошел нам на пользу и мы выйдем на поле в хорошем боевом настрое."

Головним протистоянням туру стане гра між колективами Володимира Мельникова та Миколи Васильчука, що будуть вирішувати долю останнього місця у четвірці найсильніших.

Colibo United - Infopulse United(14 квітня. 12:00. СК "Термінал")

Останній тур групового етапу у junior лізі відкриватимуть колективи, один з яких займає останню позицію у лізі, а інший - знаходиться у трійці лідерів.
Колектив Олександра Господарця, можна сказати, у цьому сезоні реабілітувався за невдалі виступи у минулому та зараз є одним із лідерів ліги. Зважаючи на останні поєдинки, цей колектив набрав оптимальну форму та у цьому матчі є яскраво вираженим фаворитом.
Для колективу Артема Ткачука поточний сезон не приносить очікуваних результатів: лише один заліковий пункт у п’яти матчах. Такі результати не можуть радувати його підопічних та його самого, тому завдання на цей матчі зрозуміле: зіграти якомога краще задля досягнення позитивного результату.
Олександр Господарець, “Infopulse United”:
“Наша команда вже забезпечила собі місце в четвірці кращих junior ліги, та пропри це, ми вийдемо на наступну гру з максимальною мотивацією. Суперник ще не здобув жодної перемоги, тому впевнений що буде грати тільки на перемогу. Сподіваюсь зможемо показати свою найкращу гру і поєдинок буде напруженим та цікавим.”
MLSDev United - TECHNO United(14 квітня. 13:00. СК "Термінал")
У цьому матчі колективи в очному протистоянні будуть вирішували долю останньої путівки до четвірки найсильніших.
Колектив Володимира Мельникова, попри невдалі результати у останніх матчах, мають перевагу над опонентами у турнірній таблиці та у випадку нічийного результату саме вони потрапляють до когорти найсильніших.
Для “TECHNO United” цей матч останній шанс випередити опонентів у турнірній таблиці. Цей сезон вони проводять зі змінним успіхом, чередуючи перемоги з поразками. Тому спрогнозувати як складеться ця гра важко: все буде залежати від прагнення футболістів обох з колективів досягти найвищих висот.
Володимир Мельников, “MLSDev United”:
“Ну что тут сказать: хорошее было начало турнира у нас, но потом бездарно сыграли с “Colibo United” в позапрошлом матче - тогда все и пошло наперекосяк. Много людей было травмировано, кто-то получил красную. На игре с “Playtika-Hostpro United-2” на поле был не основной состав - нас разгромили. Сейчас же нам предстоит матч c “TECHNO United”, где решится судьба попадания в 4 сильнейших. Тут все просто - либо мы, либо они! Надеюсь, перерыв в шестом туре пошел нам на пользу и мы выйдем на поле в хорошем боевом настрое.”
Микола Васильчук, “TECHNO United”:
“Для нас наступна гра вирішальна, що визначить чи продовжимо грати з найсильнішими. Для суперників також. Це боротьба за шанс застрибнути в останній вагон, тому думаю матч буде цікавий!”
Playtika-Hostpro United-2 - Brain Computers United(14квітня. 14:00. СК "Термінал")
Матчем туру стане гра у якій зійдуться два лідери ліги. Якщо колектив Володимира Огнивка впродовж усього сезону показував стабільно хорошу гру, то їх опоненти додали лише наприкінці звітного відрізка.
Слід зазначити, що саме ці дві команди у минулому сезону також крокували пліч-о-пліч, але тоді кінцівку краще провели саме номінальні господарі цього поєдинку та у підсумку здобули перемогу junior лізі, а колектив Андрія Поліщука залишився без нагород.
Новий турнір - нове протистояння. Все, що було раніше залишилося в минулому. Зараз колективи пишуть нову історію, а якою вона буде - залежить від них.
Андрій Поліщук, “Brain Computers United”:
“Так як обидві команди вирішили задачу попадання у четвірку і результати на другому етапі змагань обнуляються, то думаю обидві команди зіграють в своє задоволення, але спортивної боротьби буде багато, поступатись принципово ніхто не хотітиме.”
Обсуждение новости:«Володмира Мельников: "Надеюсь, перерыв в шестом туре пошел нам на пользу и мы выйдем на поле в хорошем боевом настрое."»