Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

До команд "Playtika-Hostpro United 2", "Brain Computers United" та "Infopulse United" додався "MLSDev United", який в очному протистоянні з "Techno United" виборов путівку до четвірки найсильніших.

Colibo United - Infopulse United 6:11

Черговий тур it-ліги розпочався протистояння між колективами Олександра Господарця та Артема Ткачука. Для колективу "Infopulse United" результат не мав значення, оскільки вони вже гарантували собі місце у четвірці, що побореться за головний трофей та підвищення у класі. При такому сценарії команди могли грати у своє задоволення та не думати про результат.
Саме це зіграло важливу роль на стартових секундах, коли відзначився Добера після перехоплення у центрі поля. Не пройшло і хвилини як рахунок став паритетним: вдало розіграний аут став результативним завдяки удару Гудзя.
За кілька хвилин головний голеадор своєї команди: Олександр Дрижук знову виводить свою команду вперед. Такий результат тримався зовсім недовго: через хвилину зусиллями Скорука паритет було відновлено.
На цьому команди не зупинилися та надалі обмінювалися забитими м'ячами. Так, на реалізації в активі “Infopulse United”, у виконанні Господаря Олександра та автоголу Гудзя, відповів Скорук.
При такій результативній грі згодом дублем у воротах Мазуренка відзначається Кадук. Володимир двічі поспіль своїм точним ударом завершив чудові комбінаційні атаки своєї команди.
Своєю реалізацією на дубль опонента відповів Гудзь, який в оточенні кількох захисників зумів знайти момент для удару та дещо скоротити відставання у рахунку.
Все ж, ще до перерви, рахунок знову збільшився на користь колективу у зелених футболках. Дрижук виконав чудову розрізну передачу на Рижука, який з близької відстані переграв голкіпера суперників.
У другому таймі перевага була на боці “Infopulse United”, який у дебюті другої половини, завдяки точному ударові Добери з гострого кута, майже зняв питання про переможця зустрічі. Позитивну тенденцію підтримав згодом Дрижук, який вкотре додав результативний удар до свого активу.
Далі рахунок повинен був черговий раз змінитися на користь “Infopulse United”, але удар нападника взяла на себе поперечка, м'яч після якої відскочив до Скорука, який не змарнував свій шанс.
Ближче до середини тайму червону картку отримує Гудзь, який завадив гравцеві суперників переправити м'яч до порожніх воріт. Що не вдалося у цьому моменті — вдалось через хвилину. Капітан номінальних гостей чітко реалізував свій момент ударом з середньої відстані.
Після цього команди взяли паузу та активізувались лише наприкінці матчу. Спочатку кутовий удар у виконанні “Colibo United” приніс їм третю реалізацію у цьому матчі, яку одразу ж нівелював автогол Галапенка - 6:11.

MLSDev United - Techno United 8:3

Далі на глядачів очікував матч, який напряму впливав на підсумкове турнірне становище колективів. У цьому матчі колективи Володимира Мельникова та Миколи Васильчука мали з'ясувати хто з них продовжить боротьбу за перемогу у junior лізі. Перший тайм виявився безголовим та з великою кількістю боротьби на майданчику. Всі свої сили команди зберегли на другу половину зустрічі, де вибухнули великою кількістю забитих м'ячів.
Відкрити рахунок у матчі вдалось господарям, а саме Петросюку, який вчасно увімкнув пресинг та, відібравши м'яч у захисника, переправив його мимо голкіпера.
За кілька хвилин рахунок став паритетним: Бура першим зорієнтувався біля воріт суперників на добиванні й точним своїм ударом встановив паритету зустрічі.
Проходить хвилина і перевага на табло знову на боці “американців”: Моначинський з партнером розіграли м'яч з-за бокової лінії та останній не зовсім сильним ударом застав зненацька голкіпера суперників.
Цей гол дав поштовх до активних атакувальних дій номінальних господарів, які згодом збільшили свою перевагу. Гуцаленко отримав м'яч по центру та, за допомогою рикошету від захисника, збільшив перевагу своєї команди. Його одразу підтримав Моначинський, що і сам точно пробив мимо голкіпера після контратаки.
Після цього черга відзначитися перейшла до “технарів”. У простому епізоді захисник не зумів точно виконати передачу на партнера та потрапив у Арсенова від якого м'яч залетів під поперечину воріт - 4:2.
Цей момент додав дисциплінованості командним діям колективу Володимира Мельникова. Так, за кілька хвилин вони встановили комфортну для себе перевагу та зняли питання про переможця зустрічі.
Спочатку Харковенко після позиційної атаки своєї команди, не без допомоги захисника, після дальнього удару відзначився забитим м’ячем. За ним Гуцаленко у схожому епізоді вчасно опинився на добиванні та переправив м'яч до порожніх воріт. А ще через хвилину Моначинський, скористався помилкою гравців “Techno United” при позиційній атаці, обіграв голкіпера й поцілив порожні ворота.
Знесилений прагненням відігратись колектив Миколи Васильчука все ж наприкінці зустрічі відквитав один м’яч зусиллями Бури, який своїм сильним та точним ударом дещо скоротив відставання.
Все ж фінальна крапка була за підопічними Володимира Мельникова. Дальне вкидання Яворовича, після якого боротьбу виграли гравці саме його команди, призвело до ще одного взяття воріт, яке остаточно констатувало їх перемогу 8:3 та вихід до наступної стадії змагань.

Playtika-Hostpro United 2 - Brain Computers United 5:1

Завершував груповий етап junior ліги матч між командами, які ще у минулому турі гарантували собі місце у четвірці найсильніших.
Тут результат не змушував жодну команду йти вперед, тому вона розпочалася доволі спокійно. Рахунок був відкритий лише в середині першої половини зустрічі, коли Слободянюк перехопив передачу від суперника та ударом з далекої відстані приніс перевагу своїй команді.
Не проходить і хвилини, як рахунок на табло стає паритетним. Бабак вдало перехопив передачу під час позиційної атаки своїх суперників та, звільнившись від опіки, точним ударом застав зненацька Огнивка.
На цьому колективи завершили свої реалізації у першому таймі та при рівному рахунку відправились відпочивати.
Другий тайм команди також розпочали доволі спокійно. Першим пожвавленням стало вилучення одного із лідерів колективу “Brain Computers United” - Байдалюка, який у непризначеному для цього місці покинув майданчик, за що був покараний жовтою карткою, яка стала для нього другою у цьому матчі.
Ближче до закінчення матчу справи для колективу у синіх футболках стали зовсім кепськими. За гру рукою у своєму штрафному майданчику був видалений Бабак, який цим самим завадив м'ячу потрапити до власної сітки воріт. До шестиметрової відмітки підійшов Ковганко, який чітко реалізував свій шанс та вивів свою команду вперед.
Цей епізод вніс свою лепту, що суттєво вплинула на результат матчу. У хвилини, що залишились до фінального свистка, колективу Андрія Поліщука прийшлось грати з трьома польовими гравцями, по причині відсутності їх на лавці запасних.
За цей час колектив Володимира Огнивка здійснив ще три реалізації. Спочатку Сорока з партнерами використав високий пресинг, після чого останній вдало переграв Брижатого з близької відстані. За ним Проданець завершив атаку своєї команди ударом у порожні ворота, а підсумував зусилля своїх партнерів Ковганко, який ударом з середньої відстані точно поцілив у дальній кут воріт.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 7 тур. Визначилась четвірка найсильніших, що побореться за головний трофей сезону»