Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Олександр Господарець: "Завдання мінімум на цей сезон ми виконали, тому будемо грати без особливого огляду на результат і у своє задоволення."

Олександр Господарець: "Завдання мінімум на цей сезон ми виконали, тому будемо грати без особливого огляду на результат і у своє задоволення."

Цього тижня фінальну стадію розіграшу junior ліги розпочнуть колективи, які боротимуться за підвищення у класі.

Techno United - Colibo United (21 квітня. 12:00. СК "Термінал")

Першим поєдинком у рамках Low Junoir ліги стане поєдинок між колективами Миколи Васильчука та Артема Ткачука.
Якщо для номінальних господарів шанс потрапити до когорти найсильніших вислизнув у останньому турі то для їх суперників — цей сезон складається зовсім невдало. Впродовж групового етапу вони здобули лише один заліковий пункт, хоча показували непоганий футзал та самовіддачу.
Звичайно ж у протистоянні фаворитом є “Techno United”, який вже у цьому сезоні обігрував “Colibo United” з доволі пристойним рахунком.
Infopulse United - Brain Computers United (21 квітня. 13:00. СК "Термінал")
Першими на майданчик вийдуть колективи Олександра Господарця та Андрія Поліщука. Обидва колективи ще до останнього туру гарантували собі місце у четвертій найкращих, тому проводили його без тягаря результату. Для колективу “Infopulse United” це зіграло на руку та вони здобули своїх чергових три очки, на відміну від їх опонентів, які зазнали поразки від лідера.
Однак наразі всі минулі результати не мають значення, адже все розпочинається з чистого аркуша: тепер кожне очко на вагу золота. Аналізуючи поєдинок можна сказати, що обидва колективи мають шанси вийти переможцями цього протистояння.
Певна перевага в теж буде на боці номінальних господарів, які останнім часом демонструють дуже змістовний футзал та цим самим здобувають собі потрібний результат. Ще одним фактором стане відсутність дискваліфікованих гравців команди суперника, що є суттєвою проблемою для “Brain Computers United”.
Олександр Господарець, “Infopulse United”:
"Завдання мінімум на цей сезон ми виконали, тому будемо грати без особливого огляду на результат і у своє задоволення. В останніх іграх та тренуваннях помічаємо зміни в нашій грі. Є надія на те, що цей процес не зупиниться і ніщо не завадить нам показати свою найкращу гру. В стані суперника, на превеликий жаль, не буде двох найсильніших гравців. Хотілось би зіграти проти суперника з найсильнішим складом, тому я як капітан буду робити все можливе, щоб виключити фактор недооцінки суперника."
MLSDev United - Playtika-Hostpro United 2 (21 квітня. 14:00. СК "Термінал")
Наступними своє протистояння розпочнуть “MLSDev United” та “Playtika-Hostpro United 2”. Номінальні гості впродовж усього групового етапу одноосібно лідирували у турнірній таблиці та показували на щабель сильнішу гру за своїх суперників: лише у першому турі вони втратили очки у матчі “Infopulse United”.
“Американці” ж у свою чергу лише в останньому турі забезпечили собі місце у четвірці найсильніших, завдяки перемозі над “Techno United”. Саме у цьому матчі в очному протистоянні вирішувалася доля останньої путівки.
Зважаючи на вищесказане, фаворитом зустрічі є колектив Володимира Огнивка, який прагнутиме вдруге поспіль стати переможцями junior ліги.
Обсуждение новости:«Олександр Господарець: "Завдання мінімум на цей сезон ми виконали, тому будемо грати без особливого огляду на результат і у своє задоволення."»