Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Перемога над "Infopulse United" приносить "Playtika-Hostpro United 2" золоті медалі.

Astound - Techno United 5:5

Завершальну стадію змагань розпочинав колектив Олександра Волкова проти команди, що провела свій останній матч у цьому сезоні ІТ ліги. Саме колектив “Techno United” міг забезпечити у випадку перемоги собі першу позицію у low junior лізі, але цього не сталось.

Відкрили рахунок на 4-тій хвилині “помаранчеві”, що вдало зіграли у відборі та чудово розіграли “до вірного”, де Перепелиця вразив вже порожні ворота.

Паритетний рахунок став аж на екваторі першого тайму, коли Бура очікував на дальній стійці поки його партнери завдяки коротким передачам між собою обійдуть весь захист суперника та дозволять йому закотити м’яч у порожні ворота.

Такий рахунок на табло СК “Термінал” протримався всього дві хвилини, поки Гаманюк, у схожому на перший гол своєї команди моменті, не вивів знову свою команду вперед.

Але на цьому колективи не зупинялись і ще до завершення першої половини подарували глядачам “гойдалки” на майданчику.

Так, за кілька хвилин перевага вже опинилась на боці “червоних”, які двічі вдало завершили свої атаки зусиллями Вознюка.

На перерву, все ж, колективи пішли за паритету на табло. Волков отримав м’яч та другим дотиком вдало пробив з середньої відстані, заставши зненацька голкіпера суперників, який не зумів нівелювати загрозу.

Другий тайм відзначився двома активними сплесками реалізацій, перша з яких прийшлась на його дебют. Бзовський невдало зіграв при виконанні кутового удару суперниками після чого м’яч опинився у власній сітці воріт. Помилку голкіпера миттєво виправив Вознюк, що вразив порожні ворота, коли голкіпер вже іншої команди помилився на виході.

Далі команди взяли паузу, щоб згодом знову втілили у реалізацію свої моменти. Так, ближче до середини тайму Волков, вдало звільнився від опіки опонентів та, не без рикошету від захисника, вивів свою команду вперед.

Але через дві хвилини був встановлений остаточний рахунок у матчі, коли Арсенов вчасно опинився на добиванні після “пожежі” поблизу воріт “Astound” та переправив м’яч у сітку воріт!

5:5 - рахунок, які залишає усі питання на останній матч, де колектив Олександра Волкова зійдеться з командою “Colibo”.

Brain Computers United - MLSDev United 5:5

У high junior лізі боротьбу за призові місця у другому турі розпочали підопічні Андрія Поліщука та Володимира Мельникова. Зважаючи на поразку у першому турі дороги назад не було і перемагати прагнув кожен з колективів.

Активніше розпочати вдалось “американцям”, які на 7-ій хвилині після дальнього закидання від голкіпера на Моначинського, який у два дотики переправив м’яч у сітку, відкривши лік голам у цьому матчі.

За хвилину рахунок став паритетним, коли Луценко разом з партнером, завдяки короткому пасові, обіграли захист суперників та останній ударом з близької відстані записав реалізацію до свого активу.

Не пройшло і хвилини як гості повернули собі перевагу у рахунку. Гуцаленко дальнім ударом після розіграшу з-за бокової лінії робить рахунок 1:2.

Але і на цей раз перевага трималась лише одну хвилину. Позиційна атака, здавалось, була перервана захисниками, але миттєвий відбір від Бабака та його результативний удар вдруге вирівняв цифри на табло - 2:2.

У другому таймі потрібно було розпочати все спочатку. Краще це вийшов у колективу Андрія Поліщука, які зуміли вийти вперед та збільшити свою перевагу, завдяки вдалим атакувальним діям від Бабака та Луценка.

За ними Моначинський скоротив відставання своєї команди повернувши її у протистояння після вдало реалізованого штрафного удару поблизу шестиметрової лінії.

Найцікавіше відбулося наприкінці зустрічі. Бабак за кілька хвилин до звершення матчу гарматним ударом під поперечину подарував подвійну перевагу своєї команди, але за дві останніх хвилини голи Мельникова та Гуцаленка, після позиційних атак, подарували бажаний паритетний рахунок.

Підсумок — бойова нічия 5:5, яка залишає шанси обом колективам на срібні нагороди цього сезону.

Playtika-Hostpro United 2 - Infopulse United 7:4

Завершував ігровий день у junior лізі матч між колективами, що здобули перемоги у перших матчах після розподілу на групи. Цей матч мав дати відповідь, хто може достроково стати чемпіоном. Забігаючи наперед, скажемо, що так і сталось. Колектив Володимира Огнивка, здобувши перемогу, гарантував собі золоті нагороди сезону з чим ми їх і вітаємо!

Матч розпочався з потужного старту від номінальних господарів. Вже за дві хвилини рахунок на табло був 2:0, завдяки голам Ковганка та Ломоносова. Їх справу продовжив Сорока, який за дві хвилини збільшив перевагу свого колективу, влучно пробивши під перекладину. На цьому колектив не зупинився та на 6-тій хвилині рахунок став зовсім непристойним, коли Ломоносов ударом з далекої відстані записав до свого активу взяття воріт суперників.

На екваторі першого тайму колектив Олександра Господарця все ж зумів скоротити відставання на одну реалізацію: голом відзначився Тимощук який після контратаки вдало надіслав м’яч у площину воріт у боротьбі з захисником.

На цьому голи у першому таймі не закінчились і під саму його завісу Ковганко черговий раз засмутив голкіпера суперників ударом з близької відстані під перекладину.

Другий тайм активніше розпочали гравці у зелених футболках, які до середини тайму скоротили відставання до мінімуму та повернули інтригу у це протистояння. Розпочалось все з автогола Проданця у якого потрапив м’яч після прагнення відвести загрозу Огнивком. Далі Тимощук з партнером вдало розіграли кутовий, а згодом Роман вдало реалізував шестиметровий.

Здавалось останні хвилини зустрічі будуть надзвичайно насиченими, але Слободянюк мав іншу думку. Ярослав з партнером розіграли м’яч у центру поля та, обігравшись між собою, останній вдало надіслав м’яч під дальню стійку воріт.

Фінальну крапку у матчі поставив Ломоносов, який скористався помилкою захисників, які пішли у останній штурм, та реалізував вихід віч-на-віч, встановивши на табло кінцеві 7:4!

Обсуждение новости:«Junior ліга. Стадія плей-офф. 2 тур. Колектив Володимира Огнивка стає достроковим переможцем junior ліги 18-го сезону ІТ ліги!»