Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Senior ліга. 10 тур. Визначився другий фіналіст 18-го сезону ІТ-ліги!

У шаленому поєдинку підопічні Сергія Овчинникова, здолавши опір лідерів ліги, забезпечили собі місце у фінальному протистоянні!

20minut.ua United - ONSEO United 8:2

Останній матч у рамках 18-го сезону ІТ ліги провели для себе колективи Олега Горобця та Дмитра Павлова. Для колективів турнірного значення матч не мав, зважаючи на те, що “смугасті” за підсумками дебютного для себе сезону у senior лізі, покидають її, а тогорічний чемпіон вже кілька турів тому втратив шанси поборотись за призові місця.

Матч розпочався активно та вже на п’ятій хвилині Оксимчук після передачі свого капітана вдало завершив епізод на свою користь, цим самим відкрив лік голам у цьому матчі.

Ближче до екватора тайму Голуб сильним ударом після введення з-за бокової подвоює перевагу своєї команди.

За ним двічі своє слово сказав Горобець, котрий, спочатку, обігравшись з Оксимчуком, вразив вже порожні ворота, а за хвилину реалізував вихід віч-на-віч.

Трішки згодом один м’яч відіграти вдалось гравцям “ONSEO United”, зусиллями Машорчака, який скористався помилкою голкіпера суперників та додав м’яч у сітку з близької відстані.

Але за хвилину перевага у рахунку знову збільшилась для “медійників”. Двоходівка Голуб - Гусак спрацювала вдало, коли останній завершив її точним ударом з билзької відстані.

Другий тайм був менш насичений на голи. На 26-тій хвилині рахунок змінився після вдалих атакувальних дій від Машорчака, який звільнився від опіки та одразу пробив мимо голкіпера.

Все ж кінцівка зустрічі знову була за “20minut.ua United”. Оксимчук та двічі Голуб на завершення матчу змусили діставати голкіпера суперників м’яч із власної сітки, встановивши остаточні 8:2 на свою користь.

Spilna Sprava United - Ciklum United 4:2

Надзвичайно цікавим протистоянням став матч, який напряму впливав на визначення другого півфіналіста 18-го сезону ІТ ліги. У ньому зустрілись колективи Романа Лиги, які вже давно гарантували собі фінал, та підопічні Сергія Овчинникова для яких лише перемога була задовільним результатом.

Зважаючи на “завдання мінімум” господарі стрімголов розпочали протистояння та вже на другій хвилині повели у рахунку. Надзвичайно точний та сильний удар вдався Гуліватенку, який у один дотик переправив м’яч під поперечину після передачі партнера.

Не так довго такий рахунок протримався на табло. За кілька хвилин встановлює паритет Величко, який розрізною передачею знайшов Попенка, що віддячив йому пасом на порожні ворота.

На екваторі першої половини “Spilna Sprava United” знову виходить вперед після помилки у центрі поля від “картатих”. Миттєвий пас на Гаврищука та удар у один дотик змусили Паламарчука діставати м’яч з сітки власних воріт.

Рахунок змінити міг Попенко після передачі Величка наприкінці тайму, але його удар з близької відстані прийшовся точно у Овчинникова.

Другий тайм активніше розпочали підопічні Романа Лиги, які прагнули наздогнати опонентів. Провівши ряд атак вони натрапили на швидку атаку, де Гаврищук протягнув м’яч з центру поля та завдав точного удару. Паламарчук справився з ним, але на добиванні першим був Тарасюк, який вдало додав м’яч у сітку - 3:1.

Наступне взяття воріт припало вже на другу половину тайму, коли вільний простір подарували для Лиги, який вдало переграв Овчинникова у цій дуелі.

Справжньою кульмінацією стали останні хвилини зустрічі. Гравці “Ciklum United” пішли усім складом вперед, щоб здобути бодай нічию у цьому протистоянні. У одному з моментів лише фарт врятував ворота “Spilna Sprava United” від взяття воріт. Попенко пробивав з кута штрафного майданчика, але страж воріт опинився на місці. Першим на добиванні був Мовчан, який у дотик переправляв м’яч у сітку, але рикошети, спочатку від захисника, а потім голкіпера, переправили м’яч у стійку, від якої той вилетів у поле.

На це підопічні Овчинникова відповіли не менш небезпечним моментом. Гаврищук знайшов на підступах до воріт суперників Тарасюка, який повернув м’яч Максиму п’ятою. Останній одразу завдав сильного удару у площину воріт: м’яч пролетівши кілька метрів влучив у Паламарчука, який навіть не встиг на нього зреагувати та відскочив за бокову лінію.

Далі була черга “картатих” створювати свою гольову нагоду. Нею став штрафний удар, поблизу лінії карного майданчику на завершальних секундах зустрічі. До м’яча підійшов Лига та гарматним ударом перевірив на міцність каркас воріт.

Все ж фінальна крапка була за “спільниками”. За секунду до завершення капітан знайшов своїм вкиданням Гаврищука, який потилицею переправив м’яч у ворота, який Паламарчук залишив, щоб допомогти своїм партнерам у атаці.

Підсумок матчу 4:2. А це означає, що нам судилось ще раз побачити надзвичайну гру цих колективів у фіналі, який наживо буде транслювати Visavi Sport Live!

Обсуждение новости:«Senior ліга. 10 тур. Визначився другий фіналіст 18-го сезону ІТ-ліги!»