Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior ліга. 3 тур. Сергій Овчинников: "Можу сказати з впевненістю, що ця гра буде захопливою та сподобається вболівальникам, які прийдуть в неділю підтримати команди."

Senior ліга. 3 тур. Сергій Овчинников: "Можу сказати з впевненістю, що ця гра буде захопливою та сподобається вболівальникам, які прийдуть в неділю підтримати команди."

Відкриватимуть тур "ONSEO United" та "AUTO.RIA.com", де колектив Романа Дячука прагнутиме продовжити свою серії без поразок. За ними поміряються силами амбітні колективи "Spilna Sprava United" та "Playtika-Hostpro United", а завершатимуть ігровий день "Ciklum United" та "20minut.ua United" у надпринциповому протистоянні.

ONSEO United - AUTO.RIA.com(17 березня. 15:00. СК "Термінал")

Відкриватимуть третій тур новачок вищого за рангом дивізіону, який проходить адаптацію серед найсильніших колективів ІТ ліги та срібний призер тогорічного розіграшу.
Фаворитом звітного протистояння є колектив Романа Дячука, які наразі знаходяться на другій позиції у турнірній таблиці та прагнуть продовжувати свою вдалу ходу в цьому сезоні. Історія протистоянь також на боці “медійників”: за останні кілька років вони лише один раз поступились “смугастим”. Між собою колективи останній раз зустрічались ще у далекому 15-ому сезоні ІТ ліги, після чого пройшов не один рік становлення команд.
Для колективу Дмитра Павлова третій матч у цьому сезоні — ще один шанс здобути свої перші очки у чемпіонаті та, цим самим, здобути впевненість у своїх силах. Яка з команд виконає поставлені перед собою завдання - дізнаємось найближчим часом.
Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United 1(17 березня. 16:00. СК "Термінал")
Надзвичайним цікавим стане протистояння команд, що показують змістовний футзал у цьому сезоні. Підопічні Сергія Овчинникова після поразки у першому турі від колективу Романа Лиги у другому — стали сильнішими за новачка ліги “ONSEO United”. Їх суперники підходять до матчу із меншим очковим доробком, маючи у своєму активі лише одне очко, здобуте у грі з “AUTO.RIA.com”.
Зважаючи на те, що обидва колективи прагнуть по закінченню сезону опинитись у трійці лідерів — перемога у цьому матчі має стати запорукою подальшого успіху. Переможець звітного протистояння зможе скласти компанію когорті лідерів, а команда, що поступиться опуститься у другу половину турнірної таблиці.
Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:
“Наша команда у попередньому турі здобула перші очки в чемпіонаті, тому хотілося б розвинути успіх. Хоча зробити це буде досить важко, адже граємо з принциповим суперником. Вважаю шанси команд приблизно рівними, багато в чому на результат вплине те, в яких складах команди зможуть зібратись на гру. Можу сказати з впевненістю, що ця гра буде захопливою та сподобається вболівальникам, які прийдуть в неділю підтримати команди.”
Ярослав Гуменюк, “ Playtika-Hostpro United 1”:
“Наступна гра з командою “Spilna Sprava United” буде надважливою в турнірному плані та психологічному для нашої команди. “Spilna Sprava United” досить сильно підсилилась в міжсезоння, тому гра буде складною, але ми будемо намагатися викладатися на 101 відсоток. В іншому випадку буде дуже складно далі боротися за призові місця в цьому сезоні.”
Ciklum United - 20minut.ua United (17 березня. 17:00. СК “Термінал”)
У третьому турі матчем туру стане протистояння тогорічного бронзового призера та чемпіона senior ліги. Історія протистоянь говорить про повну перевагу “медійників” над колективом Романа Лиги, який ще жодного разу не здобував перемогу над своїми опонентами.
Перервати серію невдач прагнутимуть “картаті” у звітному матчі. Плекати надії на це вони можуть завдяки підсиленню у міжсезонні, зокрема колишніми гравцями “20minut.ua United”. “Медійники” у свою чергу також провели хорошу селекцію у міжсезонні та додали до своїх рядів кілька гравців, що прийшли на заміну іншим.
Зважаючи на обставини матч стане надзвичайно принциповим, а це означає, що команди будуть боротись за кожен клаптик поля.
Роман Лига, “Ciklum United”:
“Матч проти тогорічного чемпіона завжди додає особливої мотивації. Не секрет, що суперник ще не знайшов свою оптимальну гру, але підбір гравців дозволяє їм розраховувати на самі високі місця в таблиці. Набрані (або не набрані) пункти в цьому матчі можуть суттєво вплинути на остаточний розподіл місць.Також родзинкою матчу стане протистояння наших новачків проти своєї торішньої команди. Задача на гру — забити більше суперника!”
Олег Горобець, “20minut.ua United”:
““Ciklum United” виглядає зараз краще всіх, вони здобули дві впевнені перемоги. Нам же потрібно ліквідувати помилки в захисті та покращити реалізацію. Гра з “AUTO.RIA.com” яскраво показала ці проблеми. Будемо намагатись виправити ці моменти та дати бій.”
Обсуждение новости:«Senior ліга. 3 тур. Сергій Овчинников: "Можу сказати з впевненістю, що ця гра буде захопливою та сподобається вболівальникам, які прийдуть в неділю підтримати команди."»