Подробнее
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0

"Ciklum United", завдяки перемозі над "Playtika-Hostpro United" одноосібно очолює перегони, поки "Spilna Sprava United" та "AUTO.RIA.com" здобувають свої перші перемоги у 18-му сезоні ІТ ліги.

Spilna Sprava United - ONSEO United 4:2

Голи: Петлінський 12’, Гуліватенко 25’, Гречанюк 33’, Бойко 37’ - Гаврищук 34’, 39’.

Попередження: Павлов 13’.

Другий тур senior ліги розпочинали колективи Сергія Овчинникова та Дмитра Павлова.
Перший тайм пройшов у сумбурній боротьбі, де жодній з команд не вдавалось створити гострих моментів біля воріт суперників. Єдиний гол у першій половині зустрічі також вийшов несподіваний: після розіграшу кутового Петлінський виконував передачу на Гуліватенка, але м’яч не торкнувшись жодного з гравців закотився у дальній кут воріт.
У другому таймі картина гри дещо змінилась та команди почали грати у змістовніший футзал та активніше діяти в атакувальних діях.
Так, на 25-тій хвилині Гуліватенко реалізував контратаку та збільшив перевагу своєї команди. Пізніше, Гречанюк, обікравши захисника, вийшов на побачення з Підвашецьким. З першої спроби обіграти Дениса Анатолій не зміг, але з добивання все ж реалізував свій шанс.
Одразу після третього пропущеного м’яча підопічним Павлова вдалось відіграти одну реалізацію. Гаврищук отримав м’яч під опікою кількох захисників та все ж зумів точно пробити у рамку воріт Овчинникова.
Останні хвилини команди також провели в активних атакувальних діях, які втілились у забиті м’ячі. Так, на гол Бойка, після затяжної позиційної атаки, вдало відповів Гречанюк, який реалізував пенальті на останній хвилині зустрічі та оформив дубль у протистоянні.
Фінальний свисток зафіксував першу у сезоні перемогу “Spilna Sprava United” та знову залишив “ONSEO United” без залікових пунктів.

Playtika-Hostpro United - Ciklum United 2:5

Голи: Бондар 21’, Затравкін 22’ - Попенко О. 9’, 12’, 15’, Лига 11’, Антіпов 40’.

Другими на майданчик вийшли колективи Ярослава Гуменюка та Романа Лиги. До великого здивування глядачів та самих гравців, ще до перерви перевага “Ciklum United” сягла чотирьох м’ячів.
Відкрити рахунок вдалось на екваторі першої половини, коли головний голеадор колективу вдало розвернувся від захисника та точно пробив мимо Козлова. Другий м’яч забив капітан “картатих”, коли завершив передачу на дальній стійці від Антіпова, який перед цим пожонглював шкіряним та виконав передачу вглиб штрафного майданчику.
Одразу за ним дубль оформив Попенко, що підібрав м’яч після перехоплення Лиги та миттєво пробив у площину воріт. Крапку у першому таймі поставив все той же Попенко, який відгукнувся на довге вкидання Паламарчука та у дотик переграв голкіпера “пурпурових”.
Дебют другого тайму пройшов вже під акомпонемент “Playtika-Hostpro United”. Вже за 30-ть секунд вони зуміли відквитати один м’яч зусиллями Бондаря, який завершив ударом у порожні ворота триходівку своїх партнерів. Ще через дві хвилини Затравкін знову скорочує відставання своєї команди після розіграшу шкіряного з-за бокової лінії.
Після двох пропущених м’ячів захист “картатих” оговтався та більше не дозволив вразити ворота Паламарчука.
Решту ігрового часу колективи проводили здебільшого у центрі поля у позиційній боротьбі. Знову відзначитись одній з команд вдалось разом із фінальної сиреною, коли Антіпов точно надіслав шкіряного до дальнього кута воріт суперників після розіграшу ауту та цим самим встановив остаточний рахунок 2:5 на користь своєї команди.

20minut.ua United - AUTO.RIA.com 2:4

Голи: Голуб 29’, Горобець 40’ - Балицький 19’, 27’, 36’, Дячук 26’.

Попередження: Дячук 8’.

Завершував суботній ігровий день дербі “медійників”: “20minut.ua United” та “AUTO.RIA.com”. Нагадаємо, що у минулому сезоні саме колектив Романа Дячука був єдиним, якому вдалось завдати поразки команді Олега Горобця. У цьому сезоні ситуація повторилась.
Перший тайм пройшов у повністю паритетній боротьбі з невеликою кількістю моментів, які жодній з команд реалізувати не вдавалось до останньої хвилини. Балицький опинився вчасно на дальній стійці та спокійно переправив м’яч у порожні ворота після передачі партнера. Завдяки “голу у роздягальню” номінальні гості відправились відпочивати за мінімальної переваги у рахунку.
Другий тайм повністю нагадував першу половину зустрічі з однією відмінністю: команди почали частіше втілювати свої гольові нагоди. Так на 26-тій хвилині у боротьбі з захисниками Дячук знайшов можливість завдати удару по воротах з яким голкіпер суперників не справився.
Отримати вагому перевагу у рахунку підопічні Дячука змогли ближче до екватора другої половини. Балицький отримав нагоду після виходу 2 в 1, але реалізувати її не дозволив голкіпер. Але м’яч відскочив до Дячука, який подарував другий шанс для Євгена, яким він вдало скористувався.
Дещо скоротити відставання зумів Голуб на 29-тій хвилині після “гарматного” удару з середньої відстані на якого Перепелиця навіть не встиг зреагувати.
За декілька хвилин до завершення зустрічі Балицький оформлює хет-трик ефектним голом п’ятою та знімає питання про переможця зустрічі.
Все ж фінальну крапку у зустрічі поставили підопічні Горобця, а точніше сам Олег, який скористався сумбурними діями голкіпера та захисників та вчасно опинився на вигідній позиції, звідки переправив м’яч до порожніх воріт - 2:4.
Обсуждение новости:«Senior ліга. 2 тур. Ciklum United одноосібно очолює турнірну таблицю senior ліги!»