Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Senior ліга. 7 тур.  “Ciklum United” за кілька турів до завершення гарантує собі путівку до фіналу!

Колектив Романа Лиги здобуває путівку до фіналу! "Spilna Sprava United" одноосібно посідає другу позицію, маючи усі шанси найближчим часом стати недосяжним для конкурентів.

ONSEO United - Playtika-Hostpro United 8:6

Стартовий матч сьомого туру ознаменувався здобуттям перших залікових пунктів для колективу Дмитра Павлова. Завдяки вдало проведеному першому тайму вони зуміли здобути гандикап у рахунку, який відіграти їх суперникам не вдалося.
Відкрили рахунок у матчі команди вже на п’ятій хвилині. Некваплива атака “смугастих” завершилася передачею вздовж лицевої лінії, яку перервав рукою захисник суперників. За це арбітр вказав на шестиметрову відмітку, звідки Машорчак впевнено реалізував свій шанс. За хвилину перевагу своєї команди подвоїв їх капітан. Павлов вчасно запропонував себе поблизу штрафного майданчика суперників та у дотик переправив м'яч у ближній кут воріт Козлова.
Одразу за цим капітан суперників відповів своїм голом у ворота Алексеєнка. Гуменюк у боротьбі з захисником зумів вчасно підставитись та переправити м'яч з близької відстані у сітку.
На цьому команди не зупинилися і продовжували реалізовувати свої моменти. Так за кілька миттєвостей Гаврищук збільшив перевагу своєї команди. Олег обігрався з партнером та ударом по центру воріт зумів переграти голкіпера суперників.
Для номінальних гостей успішним через кілька хвилин став стандарт біля воріт “ONSEO United”, Колодія забули на підступах до штрафного майданчику та Роман безперешкодно вразив ворота суперників сильним ударом.
Надалі гольова феєрія тільки почала набирати обертів. Наприкінці тайму підопічні Дмитра Павлова суттєво додали в атакувальних діях та змогли кілька разів реалізувати свої нагоди. Спочатку Дмитро вчасно опинився на добиванні після удару Гаврищука та переправив м’яч до порожніх воріт. За хвилину відзначився Машорчак, який завершив на дальній стійці розіграш з кута поля. А наприкінці тайму ще один пенальті був призначений у ворота “Playtika-Hostpro United” за гру рукою. Вдруге у цьому матчі удар з “точки” вдало реалізував Машорчак.
Така активність наприкінці тайму дозволила “смугастим” піти на перерву за хорошої переваги у рахунку.
Другу половину зустрічі активніше розпочали “ONSEO United”. У дебюті тайму Червинський зумів збільшити перевагу своєї команди завдяки чудовим індивідуальним діям. Максим на паузі звільнився від опіки захисника та точно пробив у кут воріт.
Після цього ініціатива перейшла до колективу Ярослава Гуменюка. Капітан на екваторі другого тайму змусив порушити на собі правила Сандула, за що він отримав жовту картку. Вона для Євгена стала другою у цьому матчі та він був змушений залишити свою команду у меншості. Перевагою у кількості гравців на полі миттєво скористувались їх суперники. Гуменюк з партнерами провів швидку позиційну атаку, де капітан команди точним ударом під дальню стійку зменшив відставання своєї команди.
За кілька хвилин рахунок знову змінився. Це сталось після розіграшу з кута поля, коли м'яч у безпосередній близькості до воріт прийняв Гуменюк та другим дотиком пробив п'ятою по воротах Підвашецького: цей удар у підсумку став результативним.
За дві хвилини новини Червинський знову записує результативний удар до активу своєї команди. Підвашецький вдало ввів м'яч від воріт та цим самим знайшов Максима, який у дотик головою переправив м'яч під ближню стійку воріт.
Кінцівка зустрічі була повністю за “Playtika-Hostpro United”, які прагнули відігратись у цьому матчі та здобути бодай нічию. Часу залишилося мало, що змушувало активно йти вперед. За хвилину до закінчення зустрічі Колодій вдало перехопив передачу суперника та реалізував вихід віч-на-віч. А на останній хвилині матчу штрафний на лінії штрафного майданчика вдало реалізував Гуменюк, потрапивши точно між стінкою та голкіпером.
Але цього було замало для досягнення потрібного для них результату. Тому фінальний свисток зафіксував першу у цьому сезоні перемогу “ONSEO United”, яка дозволила їм наблизитися впритул до своїх найближчих опонентів за боротьбу у збереженні прописки в елітному дивізіоні.

Spilna Sprava United - 20minut.ua United 3:1

Наступними на майданчик вийшли колективи Сергія Овчинникова та Олега Горобця. Для “медійників” цей матч мав надзвичайно велике значення у плані продовження боротьби за найвищі місця у турнірній таблиці.
Матч розпочався жваво та вже у дебюті зустрічі “Spilna Sprava United” зуміла відкрити рахунок у матчі. Це сталося після виконання шестиметрового удару, який було призначено за фол Кармика на Тарасюку. “Вирок” взявся виконувати Гуліватенко та вийшов переможцем із дуелі.
Ближче до середини першого тайму рахунок було подвоєно все тим же Віталієм. Він відгукнувся на передачу свого партнера та ударом з дальньої дистанції точно поцілив у дальній кут воріт - 2:0.
Непоганий шанс скоротити відставання був наприкінці тайму у Попенка, який, завдяки індивідуальній майстерності, обійшов кілька суперників, але виконуючи передачу на дальню стійку дозволив Овчинникову врятувати свою команду від небезпеки.
Другий тайм розпочався за сценарієм першого. У його дебюті Гуліветенко оформив хет-трик, завдяки вдалому перехоплені передачі від Шаварського та індивідуальної майстерності. Віталій звільнився від опіки та точно пробив мимо голкіпера з близької відстані.
Надію на порятунок для своєї команди дав Попенко Юрій, який на екваторі другої половини в оточенні кількох захисників зумів точно надіслати м'яч під дальню стійку воріт Овчинникова, тим самим дещо скоротився відставання своєї команди.
Але у час що залишився в жодній з команд не вдалося змінити цифри на табло. Тому фінальний свисток зафіксував перемогу 3:1 на користь “Spilna Sprava United”, яка дозволяє одноосібно посідати другу позицію у турнірній таблиці та мати дуже вигідне положення перед завершальними турами.

Ciklum United - AUTO.RIA.com 4:3

Завершував ігровий день матч який по праву назвали матчів туру у ньому зустрічалися колективи Романа Лиги та Романа Дячука. Сам капітан номінальних гостей не зумів взяти участь у цьому через перебір жовтих карток, що суттєво відбилося на грі команди.
Гра активніше розпочали “медійники” та вже у дебюті матчу повели у рахунку. Голом відзначився Уманець, що вдало завершив швидку атаку своєї команди ударом у порожні ворота.
Далі команди продовжили боротьбу за кожен клаптик майданчику, тому небезпечних моментів майже не виникало біля воріт одна одної.
Реалізувати знову свій шанс вдалось гостям наприкінці першого тайму. Громада вдало звільнився від опіки захисника, коли отримав передачу від партнера та у дотик пробив у ближній кут воріт Паламарчука.
У другому таймі картина гра не змінилась. Команди до самого екватору другої половини не могли змінити рахунок на табло.
Затяжна атака “картатих” призвела до ряду стандартів, після одного з яких м’яч потрапив до Лиги, який ударом з середньої дистанції надіслав м’яч до воріт Перепелиці. Останній не зумів врятувати команду по причині того, що момент удару йому загороджували захисники.
Але дуже швидко “AUTO.RIA.com” повернули собі комфортну перевагу у рахунку. Мороз виконав передачу на Громаду, який опинився сам поблизу воріт та не сильним ударом закотив м’яч у сітку 1:3.
Проходить хвилина і рахунок знову змінюється. На цей раз відзначились підопічні Романа Лиги. Мовчан робив прострільну передачу, яку парирував голкіпер перед собою. На добиванні був перший Величко, який надіслав м’яч по недосяжній для голкіпера траєкторії.
Доля матчу вирішилась наприкінці ігрового часу. За три хвилини до завершення Величко, після передачі Мовчана, вийшов переможцем з дуелі з голкіпером суперників, а за хвилину Лига приніс своїй команді перемогу після чудової контратаки, вдало перегравши голкіпера суперників.
Перемога 4:3, що дарує путівку у фінал для “Ciklum United”!
Обсуждение новости:«Senior ліга. 7 тур. “Ciklum United” за кілька турів до завершення гарантує собі путівку до фіналу!»