Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Роман Лига: "Важливо зберегти переможний настрій і виходити налаштованими лише на перемогу."

Роман Лига: "Важливо зберегти переможний настрій і виходити налаштованими лише на перемогу."

Продовжується боротьба за другу путівку до фіналу!

AUTO.RIA.com - ONSEO United (21 квітня. 15:00. СК "Термінал")

Senior ліга розпочне свої матчі поєдинком між “AUTO.RIA.com” та “ONSEO United”. Колектив Романа Дячука у минулому турі зазнав прикрої поразки від “Ciklum United”, яка суттєво знизила їх шанси пробитись до фінального протистояння.
На відміну від їх суперників минулий тур для колективу Дмитра Павлова став вдалим. Вони зуміли здобути свою першу перемогу та цим самим наблизитися впритул до свого основного конкурента у боротьбі за прописку в елітному дивізіоні.
Враховуючи всі обставини, фаворитом зустрічі все ж можемо вважати “медійників”, які прагнутимуть будь-якими силами зменшити відставання до своїх конкурентів не полишаючи надій на фінал.
Дмитро Павлов, “ONSEO United”:
“Налаштовуємось максимально сильно відіграти з командою “AUTO.RIA.com”. Шкода, маємо багато втрат наших сильних гравців. “AUTO.RIA.com” завжди йде у лідерах, завжди б'ється до останнього. В них гарно сформована команда, але ми любимо футбол, за його непередбачуваність.”
Playtika-Hostpro United - Spilna Sprava United (21 квітня. 16:00. СК "Термінал")
Другими на майданчик СК “Термінал” вийдуть колективи Сергія Овчинникова та Ярослава Гуменюка. Цей матч стане останнім шансом для номінальних господарів підвищити свої шанси у боротьбі за другу позицію. Втрата очок у цьому матчі означатиме втрату шансів здобути чемпіонство у цьому році.
“Spilna Sprava United” до цього матчу підходить у вигідному турнірному становищі. Навіть нічия збереже непогані шанси на другу позицію, а тим самим залишить колектив за крок до фінального протистояння.
Матч між цими командами у першому турі завершився нічиєю 1:1. У тому матчі команди продемонстрували неабияку жагу до перемоги, але важливу роль зіграла реалізація моментів. У майбутньому протистоянні можна спрогнозувати, що картина гри буде схожою. Обом командам потрібен результат, а для цього потрібно показувати свої найкращі якості.
Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:
“На друге місце у фіналі залишилось три претенденти, тому результат матчу з "Playtika-Hostpro United" є найважливішим у цій боротьбі як для нас, так і для суперника. Тому прогнозую таку ж важку, непоступливу боротьбу на кожній ділянці майданчика, як і в нашій першій зустрічі. Сподіваюсь, нам вдасться зібрати всіх найсильніших на гру та перемогти. Бажаю нам і супернику коректної і яскравої гри, а вболівальників запрошую на це подивитись.”
20minut.ua United - Ciklum United (21 квітня. 17:00. СК "Термінал")
Заважатиме ігровий день матч, який у другому турі поточного сезону надзвичайно здивував глядачів своїм результатом. Тоді впевнену перемогу святкував колектив Романа Лиги, яка дозволила, на той час, закріпитись їм на першій позиції.
Колектив Олега Горобця у минулому турі залишив для себе лише теоретичні шанси поборотися за призові місця у цьому році. Це означає, що лише здобуття трьох залікових пунктів буде приємливим у цьому матчі, зважаючи на перемогу колективу Дмитра Павлова, який впритул приблизився до них.
Номінальні гості підходять до цього матчу вже у статусі фіналіста, тому тяга результату не буде тиснути на гравців цієї команди. Зважаючи на це, вони гратимуть у своє задоволення, що може зіграти на руку їм опонентам.
Роман Лига, “Ciklum United”:
“Наступний матч ми будемо проводити в статусі фіналіста. Це може трохи знизити концентрацію і налаштування на останні матчі. Саме тому дуже важливо зберегти переможний настрій і виходити налаштованими лише на перемогу. Очікуємо на видовищний матч з великою кількістю небезпечних моментів.”
Обсуждение новости:«Роман Лига: "Важливо зберегти переможний настрій і виходити налаштованими лише на перемогу."»