Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Senior ліга. 8 тур. Боротьба за путівку до фіналу тільки розпочинається!

Після баталій junior ліги розпочались матчі вищої за рангом ліги, де першої поразки у сезоні зазнали підопічні Романа Лиги, а “Playtika-Hostpro United”, перемогою над спільною справою до максимуму підняла інтригу у боротьбі за путівку до фіналу.

AUTO.RIA.com - ONSEO United 8:3

Першими на майданчик вийшли колективі Романа Дячука та Дмитра Павлова. Після поразки у минулому турі від “Ciklum United”, “медійники” не мали права на помилку, тому їм потрібно було грати лише на перемогу.

Іншої думки були «смугасті», які вже у одній із перших своїх атак змусили Перепилицю виймати м’яч із сітки власних воріт: гол на рахунку Машорчака, який кілька разів зіграв у стінку з партнером та поцілив дальній кут воріт Перепелиці.

Але вже за хвилину паритетні 1:1 на табло встановив Мороз, який обігрався з Балицьким та отримавши м’яч у відповідь гарматним ударом встановив паритет на табло.

За кілька хвилин вже «медійники» повели перед у рахунку. Балицький зіграв у стінку з партнером та точно поцілив у кут воріт.

Після забитого м’яча від Євгена гра дещо заспокоїлась та команди взяли перепочинок у активних атакувальних діях. Знову відзначитись командам вдалось наприкінці тайму коли спочатку Дячук у чудовому стилі перекинув голкіпера та збільшив перевагу у рахунок, але Машорчак перед перервою скоротив відставання після індивідуальних дій.

Другу половину зустрічі «медійники» розпочали з того, що закріпили свою перевагу у рахунку зусиллями Балицького після чого почали потроху її нарощувати.

Двічі Дячук та Чорнолата ще до середини другого тайму дозволили своїй команді здобути потрібний результат та надалі, граючи по рахунку, довести матч до перемоги.

Наприкінці зустрічі колективи ще раз обі мінялись голами у виконанні Янчевського та Червинського у складах рів ком та "ONSEO United" відповідно після чого фінальний свисток зафіксував рахунок 8:3 на користь «медійників».

Playtika-Hostpro United - Spilna Sprava United 9:5

Ще одним цікавим протистоянням став матч між командами, що продовжують боротьбу за путівку до фіналу. У минулому турі колектив Ярослава Гуменюка зазнав сенсаційної поразки від “ONSEO United”, тому будь-який результат крім перемоги у поточному протистоянні означав втрату будь-яких шансів на бажану путівку у фінал.

Забігаючи наперед скажемо, що здобути перемогу їм вдалось завдяки неабиякій самовіддачі на полі та чудовій реалізації своїх моментів.

Шалений старт матчу очікував глядачів від господарів, які за три хвилини зуміли двічі, зусиллями Гуменюка та Колодія, відзначитись у воротах Овчинникова.

За це підопічні Володимира миттєво відповіли забитим м’ячем від Тарасюка, який дещо скоротив відставання, завдяки чудовому удару з розвороту поблизу воріт суперників.

Дещо згодом рахунок став рівним після затяжної атаки, яку завершив Гаврищук, що влучним ударом поцілив дев’ятку воріт Козлова.

Далі на полі розпочалась безкомпромісна боротьба, що втілилась у забитий м’яч вже ближче до закінчення ігрового часу першого тайму. Крот опинився у правильному місці під час розіграшу кутового і переправив м’яч у порожні ворота з близької відстані.

Все ж на перерву команди відправились за паритетного рахунку на табло. Тарасюк вдало завершив атаку своєї команди, коли звільнився від опіки захисника та сильним ударом потрапив під дальню стійку воріт.

Друга половина матчу дещо нагадувала першу. Команди не забавляли обертів та демонстрували чудовий та змістовний футзал. Знову вийти вперед ближче до середини другої половини матчу вдалось підопічним Ярослава Гуменюка. Швидка атака завершилась точним ударом Бондаря, який записав і своє ім’я до голеадорів у цьому протистоянні.

Трішки згодом номінальні господарі здійснили те, що дозволило їм у підсумку вийти переможцем з цього важливого протистояння. Починаючи з екватора другої половини Колодій, Затравкін та двічі Гуменюк забезпечили комфортну перевагу номінальних господарів завдяки своїм забитим м’ячам.

Наприкінці зустрічі два м’ячі колективу спільна справа вдалось відіграти завдяки дублю Гаврищука, але все ж фінальну крапку у матчі поставив Затравкін, який підсумував старання свого колективу.

20minut.ua United - Ciklum United 3:2

Останнім матчем ігрового дня та восьмого туру senior ліги стала гра між командами, що у першому колі здивували усіх підсумковим результатом. У цьому матчі колектив Олега Горобця взяв своєрідний реванш за поразку двомісячної давнини, який дозволив суттєво покращити шанси для них на збереження прописки у еліті.

Матч розпочався із голу Гусака, який промчався по лівому флангу атаки своєї команди та завершив епізод точним своїм ударом.

За кілька хвилин у ідентичному моменті Юхнич подвоїв перевагу своєї команди пробивши з близької відстані у під ближню стійку воріт Паламарчука.

Переконливою перевага для «медійників» стала на 10-тій хвилині матчу. Костик перехопив передачу по центру воріт, змістився вправо та завдяки надзвичайному фарту записав у свій актив забитий м’яч.

Після цього, дещо оговтавшись, колектив Романа Лиги почав нарощувати свої атакувальні дії. Відзначитись «картаті» прагнули здебільшого після дальніх ударів, які не досягали цілі або на них чудово реагував Кармик.

Все ж відіграти один м'яч вдалось перед самим свистком на перерву. Мовчан виконував передачу у напрямку воріт суперників на Величка, який дезорієнтував голкіпера, завдяки чому м’яч потрапив у сітку воріт “20minut.ua United”.

Другий тайм проходив під акомпанемент атак «картатих», що раз по раз створювали шанси для взяття воріт, але реалізувати їм їх не вдавалось.

Надзвичайний шанс у середині тайму втратив Краковецький, що з близької відстані не зумів переправити м’яч у площину воріт після рикошету від захисника.

Все ж скоротити відставання до мінімуму підопічним Романа Лиги вдалось згодом після прострілу до штрафного майданчику від «десятки». Володимир виконав передачу на дальню стійку, коли голкіпер прагнучи її перехопити зрізав м’яч на Голуба від якого шкіряний залетів у ворота.

У час, що залишився жодна з команд не зуміла засмутити голкіпера суперників, тому фінальна сирена сповістила про мінімальну перемогу колективу Олега Горобця.

Обсуждение новости:«Senior ліга. 8 тур. Боротьба за путівку до фіналу тільки розпочинається!»