Подробнее
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0

Зважаючи на результати ми дізнаємось другого фіналіста після останніх матчів групового етапу. Лише колектив Ярослава Гуменюка втратив шанси, програвши лідерові перегонів.

ONSEO United - Spilna Sprava United 3:11

Передостанній тур вищої за рангом ліги розпочинали колективи Дмитра Павлова та Серія Овчинникова. Для “смугастих” цей матч був останнім шансом зачепитись за боротьбу, щоб залишитись у елітному дивізіоні.

Але, так не сталось. Колектив номінальних гостей з перших хвилин захопив ініціативу та дуже швидко втілив її у два забитих м’ячі у виконанні Гаврищука та Гречанюка.

Згодом інтригу у матч повернув Сандул, який дещо скоротив відставання свого колективу.

Все ж, ще до завершення першої половини зустрічі комфортна перевага повернулась до колективу у білих футболках, завдяки чудовій атаці, яка була розіграна майже у один дотик, яку завершив Гречанюк та ефектним голом з розвороту у виконанні Тарасюка.

Другий тайм показав, що колектив Серія Овчинникова є одним із найсильніших колективів у ІТ лізі. Вони раз по раз турбували голкіпера суперників та змушували виймати м’яч із сітки власних воріт.

Спочатку Гаврищук вдало реалізував пенальті, призначене за гру рукою у штрафному майданчику. За ним Гречанюк з Тарасюком розіграли до вірного контратаку, яку завершив Анатолій. Далі справа залишилась за автором гольової передачі: Тарасюк за три хвилини тричі відзначається у воротах суперників та цим самим оформлює покер у матчі.

На цьому голи у виконанні “Spilna Sprava United” не завершились. Ще одне взяття воріт записав до свого активу Шелест, який пробивав по воротах з середньої відстані, але на заваді хотів стати захисник суперників, від якого м’яч “запалив свічку” та опустився під поперечину воріт.

Наприкінці матчу все ж підопічні Дмитра Павлова змогли відзначитись своїми реалізаціями. Машорчак опинився з партнером поблизу воріт суперників та реалізував свій шанс ударом під дальню стійку воріт.

Завершився матч голами у виконанні Бабія, який реалізував свій шанс після розіграшу кутового, та Машорчака, який звільнився від опіки захисників та ударом з розвороту поцілив площину воріт, встановився остаточний результат матчу 3:11.

AUTO.RIA.com - 20minut.ua United 4:3

Ще одним протистоянням колективів у рамках 9-го туру стало дербі “медійників” між колективами Романа Дячука та Олега Горобця.

Для останніх цей матч не мав турнірного значення. Після поразки у минулому матчі “ONSEO United” вони стали недосяжними для них, тому гарантували собі прописку у senior лізі у наступному сезоні.

Все ж саме вони активніше розпочали зустріч та відкрили рахунок у матчі. Попенко промчався серед гравців “AUTO.RIA.com” та відав передачу на Оксимчука, який з близької відстані вразив ворота суперників.

Згодом паритет у рахунку встановив Дячук, який перехопив м’яч після передачі суперника та зблизившись з голкіпером чітко пробив у верхній кут воріт останнього.

Ще до завершення першого тайму рахунок знову став на користь колективу Олега Горобця. На цей раз голом відзначився Голуб, який на паузі звільнився від опіки захисника та голкіпера, та точно вразив порожні ворота.

Перший тайм так і завершився мінімальною перевагою “20minut.ua United”.

Другий тайм розпочався тотальною перевагою “AUTO.RIA.com”. У самому дебюті тайму рахунок став паритетний. Байзан завершив триходівку своєї команди ударом з близької відстані ударом під поперечину.

За кілька хвилин рахунок схилився вже на користь колективу у червоних футболках. Дячук повторив свій гол у першому таймі: Роман знову перехопив передачу суперника та сильним ударом вивів свою команду вперед.

Але такий рахунок протримався всього хвилину. Попенко організував швидку атаку та викотив м’яч на партнера прямо перед воротами Перепелиці, звідки Голуб у дотик переправив м’яч у сітку воріт.

Все ж перемогу здобути колективу “AUTO.RIA.com” вдалось завдяки зусиллям свого капітана. Роман після того, як стрілка годинника перейшла за екватор другої половини зумів у боротьбі з захисниками пробити з-під них та вразити ворота суперників.

У час, що завершився до фінального свистка голи команди не забивали, а тому матч так і завершився перемогою номінальних господарів з рахунком 4:3.

Ciklum United - Playtika-Hostpro United 5:4

Останнім матчем ігрового дня став двобій між колективами, які теоретично могли зустрітись у фіналу цьогорічного розіграшу senior ліги. Для цього колективу Ярослава Гуменюка потрібна була лише перемога, на досягнення якої вони почали грати з перших секунд зустрічі.

Вже на першій хвилині рахунок було відкрито зусиллями Колодія, який завершив атаку точним ударом з гострого кута з меж штрафного майданчика. Ще за дві хвилин перевага “Playtika-Hostpro United” подвоїлась після ідентичного епізоду. На цей раз автором голу став Липинський.

За хвилину рахунок знову було змінено, але це раз відзначились “картаті”. Головний голеадор колективу Романа Лиги здійснив рейд лівим флангом атаки та точним ударом у кут воріт скоротив відставання.

Ближче до екватора першої половини рахунок на табло вже став паритетний. Автором реалізації став все то й же Мовчан, який розхитав захисника та пробивав з-під нього. М’яч потрапив у п’яту Затравкіну, тим самим дезорієнтувавши голкіпера, що не зумів виручити свій колектив у цьому епізоді.

На цьому голи у першому таймі завершились та команди у другому таймі були змушені розпочинати все з самого початку.

Змінили рахунок на табло після перерви вдалось аж на 26-тій хвилині, коли Липинський вдало зіграв у боротьбі з оборонцями та зумів своїм дотиком переправити м’яч між голкіпером та захисниками, знову подарувавши своїй команді перевагу у рахунку.

Далі гра після краще для колективу “Ciklum United”, який згодом не тільки зрівняв цифри на табло, а й вийшов уперед. Це знову зробив Мовчан, який забив свій третій м’яч після перехоплення та чудової індивідуальної майстерності, а за цим точно поцілив рамку воріт дальнім ударом.

Все ж кінцівка зустрічі порадувала гравців обох команд забитими м’ячами. Богачук, одразу, вийшовши на заміну, вдало перехопив м’яч та ударом під поперечину вкотре у матчі встановив паритет.

Але все ж переможця у цій зустрічі вдалось виявити завдяки голові на останній хвилині зустрічі у виконанні капітана “картатих”, який вдало завершив швидку атаку, організовану у декілька передач.

Обсуждение новости:«Senior ліга. 9 тур. Другий фіналіст визначиться у останньому турі групового етапу»