Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Senior ліга. Залишились останні кроки до здобуття путівки у фінал!

Senior ліга. Залишились останні кроки до здобуття путівки у фінал!

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

ONSEO United - Spilna Sprava United (12 травня. 15:00. СК "Термінал")

Дев’ятий тур вищої за рангом ліги відкриватимуть колективи Дмитра Павлова та Сергія Овчинникова.

Для “смугастих” тільки перемога у цій грі залишить шанси зберегти прописку у “еліті”. У такому відповідальному матчі суперник видався надзвичайно важким.

“Spilna Sprava United” продовжує боротьбу за фінальний матч та після поразки у минулому матчі вони більше не мають права на помилку.

Зважаючи на обставини гра буде надзвичайно цікавою. Колективи повинні грати лише на перемогу. Інший результат для будь-кого з них суттєво вплине не підсумкове положення.

AUTO.RIA.com - 20minut.ua United (12 травня. 16:00. СК "Термінал")

Другими на майданчик СК “Термінал” вийдуть колективи Романа Дячука та Олега Горобця, які зійдуться у дербі “медійників”.

Для “20minut.ua United” після тотальної гегемонії у минулих сезонах настали скрутні часи. Наразі вони втратили шанси на призи у цьому році та розмістились на п’ятій позиції. Але на п’яти їм наступають “смугасті”, які мають теоретичні шанси обійти їх за певних обставин.

Тому, за для того щоб не вирішувати долю прописки в еліті в останньому турі, номінальним гостям потрібно брати очки, що зробить їх недосяжними для колективу Дмитра Павлова.

Для господарів боротьба за другу позицію у турнірній таблиці загострюється, зважаючи на результати в останніх турах. Чи зможе колектив зберегти шанси на золото після фінального свистка — дізнаємось вже завтра.

Ciklum United - Playtika-Hostpro United (12 травня. 17:00. СК "Термінал")

Завершатиме програму передостаннього туру групового етапу матч між колективами Романа Лиги та Ярослава Гуменюка.

Господарі вже забезпечили собі місце у фіналі, тому турнірного значення цей матч для них немає значення.

На відміну від своїх опонентів, колектив “Playtika-Hostpro United”, завдяки перемозі у минулому турі над прямим конкурентом за другу позицію, суттєво підвищив свої шанси потрапити у фінал.

Щоб зберегти їх команда повинна грати лише на перемогу, яка дозволить крокувати поруч з опонентами та очікувати поки хтось них допустить осічку.

Обсуждение новости:«Senior ліга. Залишились останні кроки до здобуття путівки у фінал!»