Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Олександр Господарець: "Спробуємо сконцентрувати увагу на злагодженості дій в обороні та та при переході в атаку"

Олександр Господарець: "Спробуємо сконцентрувати увагу на злагодженості дій в обороні та та при переході в атаку"

Junior ліга може у цьому турі може визначити перші колективи, які гарантують собі потрапляння у четвірку найсильніших.

ONSEO - Astound (20 жовтня. 12:00. СК "Термінал")

Розпочинатиме ігровий день протистояння команд, що ведуть боротьбу за потрапляння у четвірку найсильніших. Колектив Дмитра Павлова, після сезону проведеного у senior лізі, поки зовсім невдало стартували у цьому сезоні. У двох зіграних матчах їм не вдалось здобути жодного очка, але слід зазначити, що матчі були проти двох лідерів дивізіону.

Для колективу Євгена Зубрія стартовий матч сезону видався вдалим. Вони, здійснивши камбек впродовж ігрового часу другого тайму, здобули перші три очки. У другому матчі доля зіграла з ними злий жарт та тепер “Astound” втратив очки, завдяки неймовірній кінцівці від “Brain Computers United”.

Історія протистоянь говорить нам про те, що ці команди між собою ще жодного разу не зустрічались. Тому визначити фаворита зустрічі доволі важко. Можна спрогнозувати, що “смугасті” будуть йти вперед великими силами, оскільки поразка у цьому матчі перекреслить майже всі шанси на потрапляння до четвірки команд, яка побореться за чемпіонство.

Brain Computers United - Техно+ (20 жовтня. 13:00. СК "Термінал")

Колектив Андрія Поліщука у минулому турі не змирились з негативним для себе результатом та зуміли здійснили фінальний спурт, який приніс їм перші залікові пункти у цьому сезоні. Цього разу їм буде протистояти колектив, який не знав невдач у стартових турах та вже у цьому матчі може оформити путівку до четвірки кращих колективів ліги.

Саме “технарі” є фаворитами цієї зустрічі, зважаючи на турнірне становище та досвід виступів у міських футзальних змаганнях. Але усі добре знають, що “Brain Computers United” у кожному сезоні доводили, що здатні протистояти будь-якому супернику і досягати високих висот.

Infopulse United - SkySoft.tech United (20 жовтня. 14:00. СК "Термінал")

Матчем туру стане протистояння колективів, що наразі поділяють між собою другу та третю позицію у junior лізі. Колектив Олександра Господарця вдало провів перших два тури, але, на жаль, у минулому зазнав мінімальної поразки від поточних лідерів ліги.

Для колективу Олексія Козьми дебютний для них сезон складається вдало: зі стартових турів вони входять у когорту лідерів. Звітний матч для них дасть відповідь на питання наскільки колектив являється боєздатним та як легко їм буде у боротьбі за нагороди.

Зважаючи на обставини спрогнозувати фаворита зустрічі не можливо. Обидва колективи заслуговують після фінального свистка святкувати перемогу, а хто це зможе зробити — дізнаємось найближчим часом.

Олександр Господарець, “Infopulse United”:

"Вирішальна для нас гра, складний суперник, з досвідом гри у senior лізі, дуже технічні гравці, тому для нас важливо не пропустити першими. Відіграватись буде дуже складно, враховуючи над результативних нападників суперника. Спробуємо сконцентрувати увагу на злагодженості дій в обороні та та при переході в атаку. Також в черговий раз є надія на справедливий арбітраж. Всім рекомендую переглянути цю гру, впевнений, буде цікаво."

Обсуждение новости:«Олександр Господарець: "Спробуємо сконцентрувати увагу на злагодженості дій в обороні та та при переході в атаку"»