Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Олексій Козьма: "У минулому турі програли на останніх секундах: зробимо висновки, будемо боротися за перемогу, яка нам необхідна для впевненості у своїх силах."

Олексій Козьма: "У минулому турі програли на останніх секундах: зробимо висновки, будемо боротися за перемогу, яка нам необхідна для впевненості у своїх силах."

"Техно+" та "Infopulse United" прагнутимуть закріпитись на вершині турнірної таблиці, коли решта колективів боротимуться за здобуття своїх перших очок.

Техно+ - ONSEO (10 жовтня. 12:00. СК “Термінал”)

Стартовий тур для обох колективів пройшов кардинально по різному. Колектив Олексія Недовіса здобув вольову перемогу на останніх хвилинах зустрічі над ще одним новачком змагань “SkySoft.tech United”, а Дмитро Павлов зі своїми підопічними також на останніх хвилинах втратили бодай один заліковий пункт.

До цього матчу колективи підійдуть у різних моральних кондиціях. “Технарі” прагнутимуть закріпитись у когорті лідерів ліги, а для їх опонентів — це ще один шанс віднайти свої найкращі кондиції та здобути перші залікові пункти у сезоні. Завдання для обох колективів однакове — грати на перемогу.

Команди раніше між собою не зустрічались, тому у цьому матчі розпочнеться історія очних протистоянь.

Дмитро Павлов, “ONSEO”:

“Першу гру туру на жаль програли, багато браку у діях команди, працюємо над помилками. Налаштовуємось на наступну гру, потрібно набирати залікові бали.”

SkySoft.tech United - Brain Computers United (10 жовтня. 13:00. СК “Термінал”)

У матчі другого туру дебютний для себе матч у рамках поточного сезону проведе колектив Андрія Поліщука. Вони пропускали перший тур через непарну кількість команд у нижчому дивізіоні, тому мали зайвий тиждень підготуватись та заодно поспостерігати за грою суперників у матчах першому турі.

Їх суперниками стане — новачок ліги, який, як ми вже говорили раніше, має досвідчених виконавців у своєму складі. Після першого матчу “SkySoft.tech United” можна констатувати той факт, що ця команда є одним із фаворитів ліги, зважаючи на показану гру та підбір виконавців.

Невдача у першому турі, може змінитись позитивним результатом у майбутньому матчі. Це повинно додати впевненості гравцям для досягнення поставлених цілей.

“Brain Computers United” - у кожному сезоні показували гарний результат та завжди займали місце у когорті лідерів. Це означає, що у матчі другого туру зійдуться дві амбітних команди, які не планують пасти задніх у цьому сезоні.

Олексій Козьма, “SkySoft.tech United”:

“Гри суперника ми ще бачили, але судячи з минулого сезону, це дуже хороша команда. У минулому турі програли на останніх секундах: зробимо висновки, будемо боротися за перемогу, яка нам необхідна для впевненості у своїх силах. Команда в нас зібрана хороша, трохи не вистачає взаєморозуміння. Буде цікаво!”

TECHNO United - Infopulse United (10 жовтня. 14:00. СК “Термінал”)

Завершать ігровий день junior ліги колективи Миколи Васильчука та Олександра Господарця. Для номінальних господарів перший тур став не зовсім вдалим початком чемпіонату. Ведучи у рахунку походу зустрічі, вони припустились ряду помилок у захисті, які коштували їм залікових пунктів.

Для їх суперників матч першого туру проходив на гойдалках. Спочатку їм вдалось здобути суттєвий гандикап у рахунку впродовж матчу, але втратили його за хвилину до завершення матчу. Знову вийти вперед та здобути перемогу їм вдалось лише на останній хвилині, завдяки головному голеадорові команди — Андрію Дрижуку.

У цьому матчі номінальним гостям під силу продовжити свою переможну серію та вперше за останні кілька сезонів по-справжньому вдало провести стартові ігри.

Історія протистоянь говорить про рівність статистичних даних. У кожного з колективів по одній здобутій перемозі у минулих протистояннях. Хто з них зможе схилити шальки терезів на свою користь? Дізнаємось за кілька днів!

Обсуждение новости:«Олексій Козьма: "У минулому турі програли на останніх секундах: зробимо висновки, будемо боротися за перемогу, яка нам необхідна для впевненості у своїх силах."»