Нет медиа

Подробнее

"Infopulse United" та "Техно+" захоплюють лідерство у junior лізі!

Колективи Олександра Господарця та Олексія Недовіса здобувають другу вікторію поспіль та поділяють між собою лідерство. На п'яти їм наступає "SkySoft.tech United" після дебютної перемоги у змаганнях.

Техно+ - ONSEO 6:3

Стартовий матч другого туру звів між собою колективи, що по різному стартували у сезоні. Підопічні Олексія Недовіса вирвали перемогу на останній хвилині у матчі “SkySoft.tech United” у першому турі, коли Дмитро Павлов зі своїми підопічними також на останній хвилині втратив нічию у матчі з “Infopulse United”.
У цьому матчі колективи повторили результат тижневої давності.

З перших хвилин ініціативу до своїх рук взяли “технарі” і доволі швидко втілили її у забиті м’ячі. Чудова атака, яка пройшла у декілька передач завершилась ударом Кінзерського, кут обстрілу з яким Підвашецький фізично не встигав перекрити. Сергій не довго думаючи обробив м’яч та другим дотиком вразив ближній кут.

Другий м’яч опинився у сітці “смугастих” за три хвилини. Поліщук та Недовіс нав’язали боротьбу Павлову та змусили його помилитись при будівництві атаки. Стрімкий випад на ворота суперників завершився “стінкою” та ударом вже у порожні ворота. Так, на середині першої половини “технарі” мали вже подвійну перевагу у рахунку.

Скоротити відставання до мінімуму вдалось Машорчаку за кілька хвилин до перерви. У простому моменті при розіграші кутового захисники залишили щілину між собою куди й поцілив Віталій.
Але на перерву команди пішли за переваги колективу Недовіса у два м’ячі. Саме капітан команди, вдало діючи при розіграші кутового удару, чудово розіграв комбінацію та з близької відстані поцілив між голкіпером та захисником.

Початок другого тайму для “смугастих” нагадав кінцівку першої половини. На цей раз після перехоплення їх опоненти вдало розіграли більшість та ще раз змусили діставати шкіряного з сітки власних воріт гравців “ONSEO”.

За кілька хвилин ще одне взяття воріт зняло всі питання про переможця зустрічі. Липинський без перешкод протягнув м’яч з власної половини поля та ударом у дальній кут прагнув записати своє прізвище до голеадорів. На жаль для Богдана, удар взяла на себе стійка воріт, але одразу на добиванні опинився Недовіс, який взяв на себе функції бомбардира.

Після середини тайму трішки оговтались підопічні Павлова та зуміли дещо скоротити своє відставання. Спочатку відзначитись результативним ударом вдалось Червінському, який сам перехопив довгу передачу опонента, а після точним ударом у дальній кут додав забитий м’яч до свого активу.

Незабаром його ініціативу підтримав сам капітан команди. Павлов опинився першим на м’ячі після відскоку під партнера, який заблокував передачу, та сильним ударом під поперечину забив третій м’яч свого колективу у цьому матчі.

Все ж, фінальна крапка у матчі була за номінальними господарями. Її поставив Поповський. Олексій звільнився від опіки під час стрімкої флангової атаки, та отримавши м’яч у безпосередній близькості до воріт Підвашецького, чітким ударом встановив кінцеві 6:3 на табло СК “Термінал”.

Друга поспіль перемога дозволяє “Техно+” поділяти першу та другу позицію разом з “Infopulse United”, а колектив Дмитра Павлова з нулем у графі очки відправляється у другу половину турнірної таблиці.

SkySoft.tech United - Brain United 6:1

Після невдачі у стартовому поєдинку сповна реабілітувались гравці SkySoft.tech United. Вони здобули першу феєричну перемогу, яка одразу та суттєво підвищила шанси колективу на кінцевий позитивний результат.
Розпочиналось все доволі неквапливо. Команди потроху звикали до гри одна одної та не поспішали стрімголов йти вперед. Відкрити рахунок у матчі вдалось лише за кілька хвилин до завершення першого тайму. Сумбур у центрі поля обернувся випадом номінальних господарів, де Величко протягнув м’яч та знайшов партнера, який у дотик вивів Бойка на порожні ворота. Останньому залишалось лише підставити ногу, щоб відкрити лік голам команди у цьому матчі.

За дві хвилини у надзвичайно схожому моменті свій автограф у воротах Брижатого залишає Роман Лига, який після триходівки від партнерів закотив м’яч у сітку порожніх воріт.

Після перерви справи для “Brain United” стали зовсім кепськими. Звуздецький отримав м’яч після розіграшу з-за бокової лінії та сильним ударом надіслав його до площини воріт суперників. Удар взяв на себе захисник, але першим на добиванні виявився Герега, що гарматним пострілом з близької відстані встановив рахунок 3:0 на користь власного колективу.

Далі, ще одне взяття воріт відбулось після індивідуального рейду Романа Лиги, який пройшов по флангу та покотив м’яч під голкіпером ще більше збільшився перевагу “SkySoft.tech United”.

На екваторі другої половини ще один м’яч до свого активу додає Герега. Ігор в один дотик переправив м’яч у сітку після довгого вкидання Козьми.

Завершив лік м’ячам номінальних господарів Лига. Роман оформив хет-трик після власного ж перехоплення та стінки з партнером, який повернув м’яч останньому перед порожніми воротами.

Далі гра заспокоїлась та забитий м’яч глядачі побачили лише наприкінці зустрічі, коли “Brain United” зуміли організувати “гол престижу”. Байдалюк отримав м’яч після розіграшу від кута поля та точним ударом від ближньої стійки встановив остаточний рахунок матчу 6:1.

Після цього матчу “SkySoft.tech United” підіймається на третю позицію, а, проваливши дебютний матч у цьому сезоні, “Brain United” опинився на останньому місці ліги.

TECHNO United - Infopulse United 2:13

Завершував ігровий тур junior ліги матч, що приніс перший рекорд результативності у цьому сезоні. Колектив Олександра Господарця каменя на камені не залишив від “технарів”, які зазнають поразки у другому матчі поспіль.

Розпочалось все з індивідуального голу Дрижука, який обіграв захисника у центрі поля, зблизився з голкіпером та сильним ударом надіслав м’яч до сітки.

За кілька хвилин Андрій вже виступав у ролі асистента. Останній поблизу штрафного майданчика суперників знайшов передачею свого капітана, який не без проблем, але вразив ворота суперників.

Не пройшло і хвилини, як Олександр знову збільшив перевагу свого колективу. Дрижук вдало розіграв стандарт, а Господарцю нічого не залишалось, як опинившись віч-на-віч з воротарем надіслати шкіряного мимо останнього.
На цьому колектив номінальних гостей не зупинився і знову індивідуальна майстерність Дрижука принесла свої дивіденди. Він перехопив м’яч в опонента, спокійно переграв захисника та покотив м’яч у кут - 0:4.

Після цього команди взяли паузу та до завершення тайму не тривожили голкіперів команди суперників. Активізувались колективи за хвилину до перерви. Спочатку Синіцин ударом від ближньої стійки скоротив відставання свого колективу, але за хвилину Дрижук знову завдяки власній майстерності вразив порожні ворота, перед цим обігравши голкіпера. При рахунку 1:5 команди відправились відпочивати.

Другий тайм став не менш гольовитим за перший. Розпочав гольову феєрію капітан “зелених”. Олександр вчасно опинився на дальній стійці та, дочекавшись поки до нього прийде м’яч, безперешкодно вразив порожні ворота.
Не проходить і хвилини, як швидкий розіграш зі штрафного приносить чергове взяття воріт від “Infopulse United”. На цей раз на дальній стійці вдало зіграв Рижук.

Далі прийшла черга забивати гравцям “TECHNO United”. Вони після своєї атаки, яка завершилась передачу в глибину штрафного майданчику, змусили Лабутіна зрізати м’яч у власні ворота.

У час, що залишився до фінального свистка відзначались лише підопічні Господарця, які, завдяки злагодженій командній грі, раз по раз змушували діставати м’яч з власних воріт Лабутіна. Голи забивались на будь-який смак: після контрвипадів, позиційних атак або індивідуальних дій. Таким чином Господарець, Кобзар, Рижук, Добера та Горобей власними м’ячами встановили переконливі 2:13 на користь “Infopulse United”. Перемога дозволяє їм одноосібно лідирувати серед колективів junior ліги та голосно заявити про амбітність зазіхнути на перемогу у нижчому дивізіоні ІТ-ліги.

Обсуждение новости:«"Infopulse United" та "Техно+" захоплюють лідерство у junior лізі!»