Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Сергій Овчинников: "На сезон амбітних задач не ставимо, просто хотілося б зіграти не гірше, ніж в попередньому чемпіонаті."

Сергій Овчинников: "На сезон амбітних задач не ставимо, просто хотілося б зіграти не гірше, ніж в попередньому чемпіонаті."

У поточному сезоні дебютуватиме колектив Сергія Овчинникова, коли у іншому матчі нас очікує дербі "медійників.

AUTO.RIA.com - 20minut.ua United (10 жовтня. 15:00. СК “Термінал”)

Другий тур senior ліги розпочне дербі “медійників”. Матчі цих команд завжди проходять у шаленій атмосфері та приносять і гравцям, і глядачам неабияке задоволення.

До матчу команди підходять за різного турнірного становища. У першому матчі колектив Романа Дячука зумів здобути перемогу над новачком ліги, на відміну від їх опонентів, які поступились першому складу “Playtika-Hostpro United”.

У цьому сезоні обидва колективи націлились на призові місця. Для “AUTO.RIA.com” така ситуація є звичною, а “20minut.ua United”, після тогорічного спаду, прагнуть повернути минулу славу.

Історія протистоянь говорить нам про те, що за останній рік номінальні господарі не втрачали залікових очок у матчах з майбутніми опонентами. Але склад команди останніх суттєво оновився, а таким складом їм під силу грати на рівних з будь-яким суперником.

Роман Дячук, “AUTO.RIA.com”:

“Ми раді, що розпочали чемпіонат з перемоги, надіюсь це придасть нам більше впевненості в своїх діях. Наступна гра буде надважкою для нас. Суперником буде кваліфікована команда з добре укомплектованим складом. Потрібно викластись на максимум, щоб здобути позитивний результат.”

Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United 2 (10 жовтня. 16:00. СК “Термінал”)

Свій перший матч у новому сезоні проведуть і підопічні Сергія Овчинникова. Їх суперниками стане новачок вищого за рангом дивізіону, який вже встиг відчути ритм ліги. Вони у першому турі, після вдалого початку матчу, на жаль, поступились іменитим суперникам - AUTO.RIA.com.

Зберігши склад команди, підсилившись одним новачком та набравшись досвіду на Всеукраїнських змаганнях “спільники” готові до нових звершень. Команда завжди ставить перед собою високі цілі та крок за кроком йде до них. Слід зазначити, що вони є чинними переможцями ІТ-ліги, а це зайва відповідальність на плечі гравців та додаткова мотивація для їх суперників.

Для “Playtika-Hostpro United 2” поточна гра — ще один шанс голосно заявити про себе та довести і собі, і суперникам, що команда, яка підвищилась у класі може нав’язати свій футзал та здобувати потрібний для себе результат. Яким чином колектив Володимира Огнивка буде це досягати — дізнаємось у недільний вечір.

Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:

“Цей сезон розпочинаємо майже тим же складом, як і попередній: в заявці лише одна зміна. Сподіваюсь, ця зміна підсилить команду і буде присутня на іграх :). Перша гра з новачком ліги, але недооцінка суперника відсутня, налаштовуємося на боротьбу. На сезон амбітних задач не ставимо, просто хотілося б зіграти не гірше, ніж в попередньому чемпіонаті.”

Обсуждение новости:«Сергій Овчинников: "На сезон амбітних задач не ставимо, просто хотілося б зіграти не гірше, ніж в попередньому чемпіонаті."»