Нет медиа

Подробнее

Зважаючи на результати двох перших турів, нас очікує надзвичайно рівний та цікавий чемпіонат.

AUTO.RIA.ua - 20minut.ua United 5:5

Другий тур senior ліги відкривало дербі “медійників”, яке по праву можна назвати найцікавішим матчем ігрового дня. Команди ні на хвилину не переставали боротись на кожному клаптику поля та прагнули будь-якою ціною здобути перемогу.

Зі стартовим свистком колективи розпочали свої баталії та вже у дебюті зустрічі рахунок було відкрито. У курйозному моменті, коли Мороз та Перепилиця не розібрались між собою, Оксимчук встиг у дотик переправити м’яч поміж ніг голкіпера та відкрити рахунок у матчі.

Підопічні Дячука не знітились і вже за три хвилини паритет на табло було відновлено. Сам Роман розвернувся разом з захисником на спині та точним ударом у кут застав зненацька голкіпера суперників. Не обійшлось без рикошету, який дещо змінив траєкторію польоту м’яча.

Далі ігровий час проходив без забитих м’ячів. Команди мали напівмоменти, але реалізувати їх не вдавалось.

Цю тенденцію на 15-тій хвилині змінив Громада. Ігор, після прострільної передачі від Мороза, випередив захисника та з близької відстані підправив м’яч мимо голкіпера. Цей м’яч вже вивів уперед номінальних господарів, які відправились на перерву за мінімальної переваги.

Друга половина розпочалась з блискучого голу від Балицького. Євген, бувши на місці оборонця, пішов обігрувати опонента та після чого завдав сильного удару з центральної лінії у дальню дев’ятку воріт Кармика. Віталій у стрибку прагнув дістати шкіряного, але зробити цього не зумів, дозволивши гравцеві “AUTO.RIA.ua” забити надзвичайно красивий м’яч.

Зовсім кепськими справи для “20minut.ua United” стали ближче до середини тайму. Мороз та Дячук використали високий пресинг та змусили Антіпова помилитись при передачі. Капітан “червоних” цим скористався та в один дотик завершив епізод на власну користь - 4:1!

Дещо оговтавшись, підопічні Олега Горобця все ж змогли повернути інтригу у протистояння. Чудова передача з глибини від Гусака та вдалі дії Оксимчука залишили порожній простір для Юхнича, який у боротьбі з захисником все ж переправив м’яч у сітку з близької відстані.

За 5-ть хвилин до завершення матчу Гусак, завдяки індивідуальній майстерності, скоротив відставання колективу до мінімуму. Олександр звільнився від опіки Громади та пробивши з-під Дячука, вразив ворота суперників. Їх голкіпера суттєво дезорієнтував рикошет від капітана команди, тому останній не зумів врятувати своїх партнерів від пропущеного м’яча.

Поки суперники не встигли оговтатись Юхнич з партнерами активно пішли у відбір та змусили помились вже Мороза, який викотив м’яч по центру воріт на нападника команди суперника, який не схибив з вигідної позиції - 4:4!

На цьому перипетії у матчі не завершились. За хвилину до фінального свистка одна з помилок у захисті призвела до контратаки команди “AUTO.RIA.ua”. Дячук знайшов передачею Балицького, який у дотик забиває м’яч під ближню стійку та, здавалось, знімає питання про переможця зустрічі.

Але сталось зовсім по-іншому. Юхнич, який провів певно один із своїх найкращих матчів у кар’єрі, приніс нічию для свого колективу. Він отримав м’яч від Гусака та сильним ударом від дальньої стійки встановив остаточні 5:5 у цій зустрічі.

Шанс вирвати перемогу ще був у колективу Дячука, який на останніх секундах отримав перевагу у кількості гравців на майданчику. Другу жовту картку отримав Гусак, ба його колеги вберегли володіння від пропущеного голу.

Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United 2 - 6:3

Останнім матчем другого ігрового дня став поєдинок чинних чемпіонів ІТ-ліги та новачків вищого дивізіону. На правах фаворитів зустрічі гру активніше розпочали підопічні Сергія Овчинникова та їх старання згодом були винагороджені.

Відкрити рахунок у матчі вдалось Гаврищуку. Максим отримав м’яч під опікою захисника, але, розхитавши його, знайшов момент для удару з якого він поцілив у дальній кут, відкривши лік голам у цьому чемпіонаті для “спільників”.

За кілька миттєвостей Максим вже оформлює дубль. Цього разу він виборов м’яч у центрі поля після серії рикошетів та разом з Тарасюком вийшов на побачення з голкіпером. Олександр підіграв своєму колезі, який спокійно закотив шкіряного до порожніх воріт.

Відповідь від колективу Володимира Огнивка слідувала миттєво. “Playtika-Hostpro United 2” провели позиційну атаку, яка була завершена прихованою передачею на Сороку, який чатував її на дальній стійці воріт суперників, звідки і переправив м’яч у сітку воріт.

Але на цьому гольові моменти у першій половині не закінчились. Після певної паузи у активності “спільники” зуміли побудувати красиву та швидку атаку. Гаврищук перехопив м’яч у центрі майданчика та почав набирати швидкість у напрямку воріт суперників. Після цього він п’ятою поставив м’яч партнеру, який не став пробивати по воротах, а викотив м’яч Гречанюку. Анатолій, набігаючи з глибини поля, у один дотик пробив по воротах й цей удар став результативним для нього та його команди.

А завершився перший тайм феєричним сольним проходом Сороки. Максим виборов м’яч у боротьбі з нападником суперників та почав набирати хід у протилежному напрямку. По ходу атаки він обіграв двох гравців й голкіпера, після чого надіслав шкіряного у порожні ворота - 3:2!

Другий тайм розпочався з обміну м’ячів зі сторони обох колективів. Спершу Тарасюк, на 25-тій хвилині, результативно завершив стрімку атаку, у виконанні Гуліватенка та Петлінського, з близької відстані - 4:2.

Одразу за ним свій м’яч організували номінальні гості. Вони, як у минулому гольовому епізоді, швидко перейшли у атаку, яка завершилась ударом Ломоносова з середньої відстані. Овчинников прагнув відбити цей м’яч ногою, але зазнав невдачі у цьому моменті.

Не встигли гравці “Spilna Sprava United” розіграти м’яч від центру поля, як одразу реалізували свою атаку. Гаврищук розхитав опонента та точно надіслав м’яч до площини воріт суперників. Огнивко, який був закритий своїми ж захисниками, на удар зреагувати не встиг.

Після такої активності команди дещо заспокоїлись і почали надійніше грати у обороні. Це зумовило гольову “засуху” аж до останньої хвилини зустрічі, коли обидві команди вже розуміли, яка з команд вийде переможцем з цієї дуелі.

Масована позиційна атака з використанням обох флангів зумовила вільні зони у обороні опонентів, якими скористався Гуліватенко. Віталій запропонував себе партнеру прямо по центру воріт на невеликій відстані до них. Отримавши передачу, останній обвідним ударом у дальню дев’ятку встановив остаточний рахунок матчу - 6:3.

Обсуждение новости:«"AUTO.RIA.com" - проміжний лідер senior ліги, а новачок "Playtika-Hostpro United 2" знову без залікових пунктів»