Нет медиа

Подробнее

"Playtika-Hostpro United" одноосібно тримає лідерство у senior лізі

Senior ліга подарувала цього тижня несподівані результати, які ще більше додали інтриги у чемпіонат.

Playtika-Hostpro United 2 - 20minut.ua United 6:1

Після важкої перемоги над Spilna Sprava United у минулому турі «медійники» показали повну протилежність матчі з дублерами колективу “Playtika-Hostpro United”.

Гра розпочалась спокійно без особливо небезпечних моментів. Один із перших призвів до взяття воріт. Дубовий вдало зіграв у підкаті та виборов м’яч для своєї команди. Після цього він, оцінивши ситуацію, знайшов розрізною передачею Ломоносова, який опинився сам перед голкіпером суперників й реалізував свою можливість відзначитись.

Другий м’яч у виконанні номінальних господарів забив вже сам автор гольової передачі. Дубовий отримав м’яч при розіграші з-за бокової лінії та не сильним ударом направив його у площину. Опинитись шкіряному у сітці дозволила помилка Кармика, який необачно намагався з ним справитись.

Третій гол від “Playtika-Hostpro United 2” нагадував перше взяття воріт. Знову Дубовий перехопив м’яч у суперника та у цей раз він особисто завдав удару до площини воріт з середньої відстані. Голкіпер суперників не бачив момент удару тому вчасно не зумів зреагувати. Підсумок — м’яч втретє опинився у сітці воріт “медійників” вже у першому таймі.

Другий тайм розпочався не кращим чином для колективу Олега Горобця. У дебюті матчу чергова обрізка у центрі поля обернулась взяттям воріт. На цей раз вдало у атакувальних діях діяв Чемерис. Олександр відібрав м’яч у опонента та ударом у кут воріт зробив рахунок 4:0.

Час йшов, але надійністю оборона “медійників” не могла похвалитись. У одному з моментів, колектив великими силами пішов у атаку, залишивши свою половину поля порожню. При перехопленні, цим одразу скористались підопічні Володимира Огнивка та вивели Дубового віч-на-віч. Андрій зблизився з Кармиком та елегантно підсік м’яч ним, довівши рахунок до розгромного.

Після цього “20minut.ua United” дещо оговтались та зуміли скоротити відставання у рахунку. Це зробив Гусак. Олександр звільнився від опіки та покотив шкіряного у кут воріт. Огнивко не очікував такого рішення від опонента, тому врятувати свою команду від пропущеного голу не зумів.

Зазначимо, що перед взяттям воріт команда номінальних гостей перейшла у гру з п’ятим польовим гравцем. Але саме через помилку при його розіграші їм прийшлось знову виймати м’яч з сітки власних воріт. Дальнім ударом Дубовий встановив остаточний рахунок зустрічі, цим самим оформивши покер у матчі!

У підсумку, фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу підопічних Огнивка, які здобули свої перші залікові пункти. Для колективу Олега Горобця поразка суттєво вплине на перспективи потрапляння до фіналу, адже кількість втрачених очок вже на порядок більше ніж зароблених.

Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United 4:4

Першою втратою очок у новому сезоні ознаменувався четвертий тур для підопічних Ярослава Гуменюка. На заваді третьої поспіль перемоги для них став чинний чемпіон ліги: "Spilna Sprava United".

Матч розпочався з неймовірного голу від Тарасюка: довге вкидання від голкіпера і Олександр з розвороту цілить у дев’ятку воріт Бугаєва.

За лічені миттєвості команді Ярослава Гуменюка знову потрібно було виймати м’яч з сітки власних воріт. На цей раз непорозуміння між захисником та голкіпером останніх призвело до перехоплення від Гречанюка, що миттєво знайшов автора першого голу перед порожніми воротами.

Як швидко “Playtika-Hostpro United” пропустила, так саме і почала відігравати відставання у рахунку. Вже на п’ятій хвилин їх капітан, Ярослав Гуменюк, вдало звільнився від опіки біля володінь Овчинникова та завдав удару у ближній кут: голкіпер не встиг зреагувати - 2:1.

Цей гол дав поштовх до активних атакувальних дій номінальних гостей, які ще до завершення тайму тричі “розписались” у воротах суперників.

Рахунок, дещо після екватора першої половини, зрівняв Затравкін, який чудовим та сильним ударом зі своєї половини застав зненацька усіх гравців команди суперника, які не змогли завадити останньому відзначитись феєричним голом.

Проходить кілька хвилин і перевагу у рахунку на користь своєї команди встановлює Колодій. Він замикає передачу після контратаки, яку розігнав Крот, а після знайшов вільного свого партнера поблизу воріт суперників.

На завершення першої половини своє слово сказав Гуменюк. Суперники грубо помилились після розіграшу з-за бокової лінії та дозволили капітану команди суперників вийти віч-на-віч з голкіпером. У цій ситуації нападник не схибив та реалізував свій шанс, подвоївши перевагу своєї команди.

Другий тайм розпочався з надії на порятунок для “спільників”. Одна з перших атак принесли їм успіх. Після метушні у карному майданчику Бугаєва, Гречанюк все ж зумів викотити шкіряного на Тарасюка, який не зовсім очікував передачі, але швидко зорієнтувався та переправив м’яч у сітку - 3:4!

Цей гол гарантував нервовий другий тайм, який команди провели доволі обережно та лише раз потому змогли відзначитись гольовою атакою.

Це сталось за хвилину до завершення матчу, коли за фол у атаці було призначено дабл-пенальті у ворота “Playtika-Hostpro United”, оскільки порушення правил стало шостим для команди у цьому таймі. До м’яча підійшов Гуліватенко та чітким ударом у кут воріт встановив кінцеві 4:4 на табло СК “Термінал”.

Підсумок матчу можна оцінювати позитивно для підопічних Сергія Овчинникова, які певним чином реабілітувались за поразку у минулому турі від 20Minut United. Для їх опонентів нічийний результат хоч і означає втрату двох залікових пунктів, але на одноосібне лідерство у лізі не впливає.

Обсуждение новости:«"Playtika-Hostpro United" одноосібно тримає лідерство у senior лізі»