Нет медиа

Подробнее

Серед інших колективів боротьба за вакантних два місця триває.

Brain Computers United - ONSEO - 3:5

Останній шанс втрутитись у боротьбу за четвірку найсильніших був у підопічних Дмитра Павлова у рамках п’ятого туру junior ліги. Для цього їм потрібна була лише перемога, яку вони у підсумку і здобули.

Шлях до цього “смугасті” розпочали вже на перших секундах. Після розіграшу з центру поля Сандул виконав довгу передачу на Машорчака, який своїм рухом до м’яча дезорієнтував голкіпера суперників. Таким чином останній не зумів вчасно зреагувати й м’яч опинився у сітці. Цей гол, забитий на сьомій секунді, став одним з найшвидших за всю історію розіграшу змагань.

За кілька хвилин Краковецький подвоїв перевагу свого колективу. Він виконував прострільну передачу, після розіграшу з кута поля, після якої м’яч залетів у ворота від голкіпера “Brain Computers United”.

Близько до екватора першої половини, відставання у рахунку номінальні господарі скоротили зусиллями головного бомбардира команди — Байдалюка. Олександр, після розіграшу стандартного положення, звільнився від опіки та ударом в протихід Підвашецькому відзначився результативним ударом.

Далі продовжилась рівна гра, яка зумовила лише одне взяття воріт за час, що залишився у першому таймі. Автором феноменального голу став Байдалюк. Останній отримав м’яч від Підвашецького, який вийшов далеко з воріт та виконував передачу на партнера, й одразу надіслав його через весь майданчик у площину воріт. Денис, попри всі старання, не зумів дотягнутись до шкіряного й дозволив йому потрапити до сітки власних воріт.

Початок другої половини зустрічі знову був за “смугастими”. Сандул виборов м’яч у боротьбі з опонентом та здійснив рейд по лівому флангу. Євген завершив його точним ударом мимо голкіпера, який прагнув скоротити кут обстрілу, далеко вийшовши з воріт.

У середині тайму рахунок на табло спортивного комплексу “Термінал” знову став паритетним. На це повпливав рикошет від ноги захисника, що прагнув заблокувати удар суперника. Саме це дезорієнтувало Алєксєєнка, який вже зробив рух в інший бік. У підсумку м’яч, змінивши траєкторію, опинився у сітці - 3:3.

Все найцікавіше розпочалось ближче до завершення зустрічі. За п’ять хвилин до фінального свистка Краковецький розпочав контратаку, що завершилась взяттям воріт. Володимир знайшов на вістрі атаки Гаврищука, який покотив шкіряного на дальню стійку, куди набігав Машорчак. Віталій помітив, що м’яч потрапляє у площину воріт та дотепно пропустив його поміж ніг, цим самим, дезорієнтувавши голкіпера - 3:4!

Фінальну крапку за хвилину до завершення матчу поставив знову Гаврищук. Олег був першим на добиванні після удару Краковецького, який був заблокований захисником.

3:5 - “ONSEO” здобуває першу вікторію у сезоні та зберігає шанси на продовження боротьби за головний трофей.

TECHNO United - Техно+ - 0:8

Ігровий день продовжували команди-тезки, які наразі знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. Колектив Олексія Недовіса ще до цього матчу гарантував собі місце у когорті найсильніших, яка буде боротись за золото змагань. Їх суперники — поки виступають дуже невдало: жодного залікового балу у активі.

У цьому матчі все відбувалось за передбаченим сценарієм: першим номером грали номінальні гості й потроху втілювали перевагу у забиті м’ячі.

Перших з них їм вдалось забити лише після того, як стрілка годинника відрахувала першу половину тайму. Затяжна атака колективу у білих футболках, що пройшла через усіх гравців команди, завершилась точним ударом Шумейка.

За хвилину рахунок вже було подвоєно. Після відскоку, м’яч підхопив Гуменюк й в один дотик, гарматним ударом, поцілив у шістку воріт суперників.

Пройшло ще декілька хвилин й рахунок на табло знову змінився на користь номінальних гостей. Гуменюк виконав передачу на партнера, що чатував її поблизу воріт суперника. Останній пропустив шкіряного, який безперешкодно закотився до воріт.

Решта цікавих подій відбувалась вже у другому таймі. Розпочалось все з показової атаки, яку завершили Липинський та Шумейко. Богдан вивів свого партнера на порожні ворота, витягнувши на себе голкіпера та захисників.

За дві хвилини рахунок став вже зовсім непристойний. П’ятий м’яч було реалізовано після розіграшу штрафного удару. Кілька передач в один дотик і м’яч опинився у Гуменюка. Далі, Дмитро своїм точним ударом змусив голкіпера в черговий раз виймати м’яч з власної сітки воріт.

Шостий командний м’яч й свій четвертий у цьому матчі Гуменюк реалізував після передачі при розіграші кутового удару. Сильний, а головне точний удар прийшов під поперечину воріт Онуфрієва.

Завершити справу вдалось Недовісу та Липинському. У другій половині тайму Олексій завершив швидку атаку свого колективу ударом у порожні ворота, а за ним його партнер реалізував свій шанс після сольного проходу.

Infopulse United - Astound - 8:5

Один з найцікавіших поєдинків ігрового дня завершував матчі junior ліги.

Сама гра розпочалась доволі активно та емоційно. Це зумовило пряму червону картку для Вітовича вже на третій хвилині матчу. Максим грубо атакував Гуцаленка та завадив йому у небезпечному моменті вразити ворота своєї команди, за що був миттєво покараний.

Так сталось, що у меншості колективу Олександра Господарця вдалось вийти вперед. Дрижук обіграв опонента, який втратив рівновагу й не зумів завадити останньому влучно пробити до площини воріт Шевчука.

За кілька хвилин перевага була вже подвоєна вже самим капітаном команди “Infopulse United”. Гольову атаку розпочав автор першого голу. Андрій перехопив передачу від суперника та викотив шкіряного для Господарця на вільний простір. Олександру нічого не залишалось, як влучно пробити у дальній кут воріт.

На екваторі першої половини перевага у рахунку скоротилась для гравців у зелених футболках. До цього руку доклав Зубрій, який після серії рикошетів отримав м’яч та вільний простір поблизу воріт Шевчука. Євген свій шанс реалізував, надіславши м’яч у сітку гарматним ударом під дальню стійку.

Дещо заспокоївши гру, “Astound” зуміли зрівняти рахунок на 16-тій хвилині зустрічі. Знову результативним ударом вдалось відзначитись Зубрію, який на цей раз зробив все сам. Чудовим фінтом він обіграв опонента, прокинув собі м’яч у вільну зону, звідки поцілив дальній кут воріт - 2:2!

Все ж, на перерву команди відправились за мінімальної переваги номінальних господарів. Вони, активно провели останні хвилин першого тайму й зуміли реалізувати свій гольовий шанс. Це зробив Дрижук, що після розіграшу з-за бокової звільнився від опіки опонента та точним ударом у дальню дев’ятку змінив рахунок у матчі на користь власної команди.

Другий тайм розпочався з миттєвого пресингу від "Astaund", який дозволив знову вирівняти цифри на табло. Гуцаленко, скористався помилкою суперника й перехопив м’яч у останнього. Другим дотиком Ігор вже надсилав м’яч до сітки воріт - 3:3.

Після цього на полі домінувала команда номінальних господарів, яка за неповних десять хвилин вирішила долю поєдинку. Початок було покладено у неприємному для капітана “помаранчевих” епізоді, коли він, після прострільної передачі з флангу, зрізав шкіряного до власної сітки воріт.

Дуже швидко позиційна атака знову принесла реалізацію для Олександра Господарця. Він отримав м’яч від партнера по центру воріт та точним ударом у кут воріт поставив свій черговий автограф у воротах опонентів.

Ще один автогол, став, по суті, фінальною крапкою для надій на позитивний результат для колективу Євгена Зубрія. Коломієць повертався зі своїм гравцем до захисту воріт, коли останній завдав удару по воротах. М’яч потрапив у голкіпера, від якого вже до Максима, який не зумів уникнути контакту й закотив футбольний снаряд до власних воріт.

За хвилину потому передостанній у цьому матчі гол для “Infopulse United” реалізував Кобзар. Швидкий перехід у атаку дозволив отримати вільний простір біля воріт суперників, звідки Олег і вразив ворота.

“Гойдалки”, які розпочались у грі наприкінці матчу, дозволили командам обмінятись ще кількома забитими м’ячами. Спочатку Коломієць зайшов разом у м’ячем у ворота суперників після індивідуальних дій Зубрія, який і викотив останньому м’яч на порожні ворота.

Далі, Добера відповів своїм ударом, який став для “Infopulse United” останнім результативним для них у цьому матчі. Це сталось після контратаки, коли Роман вийшов віч-на-віч з голкіпером суперників.

Підсумував гольову феєрію Зубрій за хвилину до завершення матчу. Він підхопив м’яч після перехоплення партнера по команді та чітко надіслав його у сітку між голкіпером та захисником.

Ця перемога допомогла колективу Олександра Господарця гарантувати собі путівку до четвірки найсильніших. Для їх опонентів — боротьба ще триває, ба більше поразка у цьому матчі дозволила колективу “ONSEO” обійти їх у турнірній таблиці за додатковими показниками.

Обсуждение новости:«Дві команди гарантували собі путівку до четвірки найсильніших: до "Техно+" приєднався “Infopulse United”»