Нет медиа

Подробнее

Решта колективів зберігають шанси на потрапляння до фінального поєдинку.

Playtika-Hostpro United - Playtika-Hostpro United 2 6:2

Завершували перше коло змагань гравці з одного колективу: “Playtika-Hostpro United”. Своєрідне дербі завершилось на користь основного складу, який продовжує одноосібно лідирувати у senior лізі змагань серед ІТ-шників.

Рахунок команди відкрили на самому початку матчу. Затравкін з Кротом розіграли м’яч з-за бокової лінії й останній виконав удар по воротах. М’яч після цього удару знайшов Колодія, який підставив голову й відзначився результативністю.

На екваторі першої половини рахунок у матчі став паритетний. Знову реалізація відбулась після розіграшу з-за бокової. Боровський отримав м’яч та, швидко зорієнтувавшись, надіслав м’яч у дальній кут воріт Бугаєва - 1:1.

Після цього команди знову довгий час не могли відзначитись. Чергова реалізація відбулась під завісу першої половини. Знову, розіграш ауту став причиною взяття воріт. На цей раз точним ударом відзначився Гаврильонок, який точно цілив у площину воріт. Огнивко дещо необачно прагнув відвести загрозу, тому врятувати свою команду не зумів.

По перерві картина зустрічі не змінилась. Колективи демонстрували рівну гру з великою кількістю боротьби, й з протилежністю у гольових моментах.

На 26-тій хвилині зустрічі цю тенденцію перервав Слободянюк. Ярослав виборов м’яч у центрі поля, обігрався з партнером, який йому віддячив люб’язністю й виконав передачу у відповідь. Далі нападник реалізував свій шанс та, цим самим, вдруге зрівняв рахунок у матчі.

За хвилину перевага у рахунку була повернута для колективу Ярослава Гуменюка. Затравкін вдало оцінив швидке підключення до атаки Колодія та знайшов останнього передачею через усіх гравців команди-суперника. Роман такий шанс не міг не використати й забив третій м’яч для своєї команди у цьому матчі.

Кульмінація матчу прийшла на його останні хвилини. Другий склад “Playtika-Hostpro United” прагнув здобути хоча б один заліковий бал та великими силами пішов у атаку. Цим скористались суперники й тричі віддячили їм на це результативними ударами. Спершу, Крот та Колодій записали гол + пас після швидкої атаки. Згодом, Іван забиває елегантно п’ятою поміж ніг голкіпера суперників. А підсумовує матч Затравкін, який ударом з середньої відстані поцілив під стійку воріт Огнивка.

AUTO.RIA.com - Spilna Sprava United 4:5

Останнім й найцікавішим матчем п’ятого ігрового дня став поєдинок підопічних Романа Дячука та Сергія Овчинникова.

Матчі цих команд завжди проходять за високого емоційного напруження й завершуються справжньою феєрією на футзальному майданчику. Цього разу виключення не сталось. Команди продемонстрували гідну гру, яка подарувала глядачам та футболістам масу емоцій та забитих м’ячів.

Розпочалось все з голу від Уманця, який вивів “медійників” вперед. Олександру вдався неймовірний удар з гострого кута, який дивом не був заблокований захисниками або ж голкіпером.

Перевага на користь номінальних господарів трималась зовсім недовго. Порушити спокій сітки воріт “медійників” вдалось Гуліватенку. Віталій у один дотик, після передачі партнера, майже з центру поля, “розрядив” свою гармату, м’яч після якої від поперечини опинився у воротах Перепелиці. У цьому епізоді Дмитро навіть не встиг зреагувати на такий шалений удар від опонента.

Проходить ще декілька хвилин й перевага у рахунку знову повертається на бік “медійників”. Перепелиця розпочав атаку своїм вкиданням від воріт. Мороз і Байзан зберегли м'яч й останній зручно відкотив його на Дячука. Капітан колективу у червоних футболках цілив у площину, але підправити м’яч у сітку йому допоміг Гречанюк, що прагнув заблокувати удар опонента.

Здавалось, що за мінімальної переваги колективу Дячука команди відправляться на відпочинок, але голом “у роздягальню” відзначився Тарасюк. У своєму стилі гри “стовпа” Олександр отримав довгу передачу від Овчинникова та головою з близької відстані підправив м’яч мимо Перепелиці.

Друга половина зустрічі вже проходила з певної переваги колективу у білій ігровій формі. Вже на його початку вони вперше у цьому матчі зуміли вийти вперед у рахунку. Гречанюк пробивав в сторону воріт, де було велике скупчення гравців. Саме вони закривали огляд Перепелиці, він руки якого м’яч і опинився у сітці.

За п’ять хвилин потому перевагу у рахунку подвоїв Гуліватенко. Це сталось після розіграшу м’яча з-за бокової лінії, коли Тарасюк миттєво ввів футбольний снаряд у гру, поки гравці суперника цього не очікували. Віталій, який був наодинці біля голкіпера суперника, своїм шансом сповна скористався.

За такої гри кінцівка зустрічі не могла пройти без забитих м’ячів. За три хвилини до завершення матчу Шелест відзначається забитим м’ячем й, здавалось, вбиває інтригу у протистоянні. У цьому моменті слід віддати належне Гуліватенку, який розрізною передачею з власної половини поля зовнішньою стороною стопи вивів свого партнера на побачення з стражем воріт суперників.

За час, що залишився до фінального свистка підопічні Романа Дячука зуміли відзначитись та повернути інтригу у протистояння. Спочатку Мороз завершив швидку атаку, яка проходила за чисельної переваги його колег, а на завершення Дячук реалізував своїм ударом небезпечний штрафний удар поблизу лінії штрафного майданчика.

У підсумку важка перемога колективу Сергія Овчинникова, яка дозволяє їм обійти “AUTO.RIA.com” й посідати другу позицію після завершення першого кола.

Обсуждение новости:«Playtika-Hostpro United - одноосібний лідер senior ліги після завершення першого колу змагань»