Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Старт нового сезону у Senior лізі!

Старт нового сезону у Senior лізі!

П'ять колективів у новому сезоні поборються за звання найкращого колективу Чемпіонату міста серед ІТ-компаній.

Playtika-Hostpro United 2 - AUTO.RIA.com (29 жовтня. 15:00. СК "Термінал")

Відкриватимуть програму першого туру новачок senior ліги та його старожил та постійний претендент на золоті нагороди.

Після феєричної перемоги у junior лізі у минулому сезоні колективу Володимира Огнивка нічого не залишалось як спробувати свої сили у вищому дивізіоні. Цей виклик стане для команди гарною перевіркою на міцність. Зважаючи на виступи команд, що підвищувались у класі у минулих сезонах, саме стартові поєдинки мають важливе значення для амбіцій команди та суттєво впливають та подальші її результати.

Для колективу Романа Дячука, новий сезон — ще одна гарна можливість заявити про себе сповна. Кожного сезону команда до останнього веде боротьбу за золото, але моментами не вистачає зовсім трішки для досягнення таких бажаних нагород найвищого ґатунку.

Володимир Огнивко, “Playtika-Hostpro United 2”:

“Старт сезону — це завжди момент, що інтригує, особливо нас, команду, яка перейшла з junior ліги. Тому, наступна гра дуже важлива. Позитивний результат додасть впевненості і розкутості в наступних протистояннях. Ми розуміємо, що наш суперник сильна і досвідчена команда та, напевно, фаворит цього протистояння. Проте, спробуємо дати гідний бій і довести, що ми прийшли в senior лігу не випадково.”

20minut.ua United - Playtika-Hostpro United (29 жовтня. 16:00. СК "Термінал")

Завершує програму першого ігрового дня дуель між колективами Олега Горобця та Ярослава Гуменюка. Кожен з них у минулому сезоні “зірок з неба не хапав” та, у підсумку, посіли четверту та п’яту позиції відповідно.

Для “медійників”, після кількох поспіль феєричних сезонів, такий результат був зумовлений суттєвою зміною складу та відсутністю зіграності. Тоді одним з гравців, які покинули команду був Антіпов, який у цьому сезоні знову буде захищати кольори “20minut.ua United”.

У складі номінальних гостей слід звернути увагу на Гаврильонка, який після виступів за цей колектив у Літньому чемпіонаті міста, буде захищати його кольори і у Чемпіонаті міста серед ІТ-компаній.

Історія протистоянь говорить про те, що матчі між цими командами завжди проходять у безкомпромісній боротьбі та є надзвичайно насиченими на забиті м’ячі. За останні кілька сезонів перевага у очних поєдинках на боці “медійників”, але за останній рік вони не здобували перемоги над опонентом: нічия та поразка.

Олег Горобець, "20minut United":

"20minut має знову значні зміни у складі: повертається Олексій Антіпов та до складу додали новачка - Миколу Демчука. Розраховуємо, що Антіпов додасть в надійності та організації гри, а Микола - у швидкості. Наші суперники також підсилилися на цей сезон. Важливим буде те, хто з команд в першому турі виявиться більш зіграним та готовим. Чекаємо на цікаву гру."

Роман Колодій, “Playtika-Hostpro United”:

“Вітаю всіх з початком нового сезону IT-Liga. На цей сезон наші задачі не змінні: ставимо перед собою завдання здобути чемпіонство. Для досягнення цілей провели оновлення складу. Надіємось, що нові гравці забезпечать нам той баланс, якого не вистачало в минулому сезоні. Всім учасникам бажаю чесної та конкурентної гри, глядачам — цікавого та емоційного перегляду. Нехай переможе сильніший!”

Обсуждение новости:«Старт нового сезону у Senior лізі!»