Финал: 20minut United или Spilna Sprava United ?
20minut United (58%)
Spilna Sprava United (42%)
Всего голосов: 12

20minut United перемагає Playtika у грі 4 на 4

Центральним поєдинком цього туру безсумнівно стала зустріч за участю «20minut United» та «Playtika». Обидва титуловані колективи борються тільки за найвищу сходинку п’єдесталу, славляться своєю атакувальною міццю та очолюють рейтинг найбільш результативних команд «ІТ Ліги». Проте командам у цьому матчі довелось боротись не тільки проти суперника, але й справитись з серйозними кадровими втратами. Команда «20minut United» змогла поставити на гру тільки 4 футзалістів, і бузкові проявили великодушне благородство та провели весь матч теж тільки із 4 виконавцями на паркеті. «Playtika» ж зазнала відчутної втрати через травму свого голкіпера Артема Білорукавського, та, як показав звітний поєдинок, так і не змогла підшукати Артемові рівноцінної заміни. Ворота команди у першому таймі захищав Михайло Юкиш, у другому - Сергій Когут.

Склад команди «20minut United»:
1. Подвашецкий Денис (в), 9. Гусак Александр, 18. Антипов Алексей, 5. Горобец Олег (к).
Склад команди «Playtika»:
4. Валевич Сергій, 10. Гуменюк Ярослав, 12. Фищук Іван, 15. Когут Сергій, 16. Ломоносов Микола, 17. Крот Иван, 33. Юкиш Михайло.
Розпочали команди досить обережно, стартові хвилини команди присвятили розвідці позицій противника.
Перший гол у зустрічі записали на свій рахунок бузкові. Після розіграшу кутового на 5 хвилині Сергій Валевич потужно із 7 метрів пробив у дальній правий від голкіпера кут. 0-1. Перевага в рахунку позитивно вплинула на гру гравців «Playtika», котрі на крилах успіху зуміли на певний час заволодіти територіальною ініціативою. Команда «20minut United» відповіла підключеннями Дениса Подвашецького, чиїм 2 сильним пострілам бракувало влучності.
В матчах з такими наслідками демографічної кризи відчутно зростає роль особистої майстерності виконавців. Саме індивідуальні дії Олексія Антипова призвели до зрівняння рахунку на табло. 18 номер блакитних самотужки з 12 метрів на 11 хвилині невідпорно пробив у правий від Михайла Юкиша кут. 1-1.
На 15 хвилині розіграш корнеру поблизу воріт чемпіонів минулого сезону закінчився взяттям воріт «Playtika». І знову відзначився Олексій Антіпов, котрий з 11 метрів знову вразив правий від новоспеченого голкіпера кут. 2-1.
Націленість на ворота суперника, схоже, завадила першому номеру «20minut United» зберігати концентрацію - через мить Сергій Валевич, прорвавшись по лівому флангу,  пробив по центру воріт з 10 метрової дистанції та зрівняв рахунок на табло. 2-2.
У другій половині першого тайму намітилась певна перевага «Playtika» в кількості ударів у ствір воріт, яка згідно з відомим постулатом Енгельса не забарилась перетворитись в якісні показники. На 17 хвилині голкіпер блакитних знову зіграв невпевнено, не зумівши впоратись із ударом по центру від Ярослава Гуменюка. 2-3.
На фініші першого тайму команди обмінялись небезпечними моментами, проте змін на табло це не принесло. Михайло Юкиш врятував після удару Антипова з 4 метрів впритул, потім послідували випади Івана Фіщука та Олега Горобця, які пробивали із забійних дистанцій, проте не попадали в рамку воріт.
2 тайм розпочався із виходу віч-на-віч Івана Крота, але Денис Подвашецький, продемонстрував високу воротарську майстерність, врятувавши свою команду. Через хвилину, після удару Ярослава Гуменюка, тільки поперечина врятувала «20minut United» від неминучого збільшення відставання.
Небезпека біля власних володінь стимулювала колектив номінальних  господарів подумати про підвищення своє обороноздатності за відомим футбольним принципом про найкращий захист. Тому глядачі змогли побачити збільшення обертів атакувальної машини блакитних. На 23 хвилині Олександр Гусак за рахунок високої техніки обіграв спочатку захисника, а потім фінтом розібрався з голкіпером і вразив порожні ворота «Playtika». 3-3!
На 24 хвилині трапився курйозний гол Олега Горобця, капітан пробив з лівого флангу із 9 метрів, кіпер (Сергій Когут), намагаючись зафіксувати м’яча у своїх руках, заніс його у власні ворота. 4-3.
Скориставшись певною розгубленістю опонентів, блакитні ринулись розвивати успіх. На 25 хвилині Олексій Антипов обігрався з Олександром Гусаком та замкнув простріл останнього. 5-3. Через 3 хвилини, опинившись на фланзі, 18 номер блакитних без зайвих роздумів потужно пробив із 12 метрів, залишивши кіпера «Playtika» поза справами. 6-3.
В середині другого тайму простежувалось явне домінування лідерів поточного сезону. Яскравим свідченням цієї  переваги стали 3 удари в ствір воріт від блакитних на 29 хвилині, останній постріл у виконанні Олексія Антипова взяла на себе стійка.
Провівши ряд замін, колектив бузкових не забарився із відповіддю – Сергій Валевич здійснив прохід по правому фланзі і видав простріл в карний майданчик, де Микола Ломоносов розправився із Подвашецьким. 6-4.
«20» не знітилась від такого повороту подій і надалі продовжувала шукати своє щастя поблизу воріт «Playtika», а колективу Грицика сам перебіг подій у матчі велів іти на ризик задля скорочення відставання, тож глядачі на останніх 10 хвилинах зустрічі побачили торжество атакувального футболу.
На цьому карнавалі результативності вчергове вдало діяв Олексій Антипов, який самотужки вразив із 9 метрів ближній кут воріт бузкових на 33 хвилині. 7-4.
Невдовзі Валевич обігрався з партнером і з 7 метрів забив на 34 хвилині. 7-5. «20minut United» відповіла обіграшем Гусака з Антиповим - Олександр і завершив цю атаку результативним потужним ударом із аналогічної дистанції. 8-5.
Справу ліквідації відставання взяв на себе 36 хвилині Михайло Юкиш, який здійснив прорив на правому фланзі майданчику і вразив ближній кут воріт блакитних. 8-6.
Намагаючись вирівняти становище на табло, гравці «Playtika» організовують справжній шквал атак і ударів, які, проте, не призвели до взяття воріт Дениса Подвашецького. Особливий, хоча й безуспішний ентузіазм у цій справі проявив голкіпер бузкових, один з ударів якого прийняла на себе стійка, іншу ефектну «рабону» витягнув 1 номер колективу Олега Горобця.
На 39 хвилині 2 чудові нагоди для взяття воріт противника не реалізували Ярослав Гуменюк та Олексій Антипов, котрі не зуміли переграти голкіперів. А фінальну крапку у цьому принциповому протистоянні поставив Олег Горобець, який вразив практично порожні ворота в ході фірмової комбінованої атаки «20minut United». 9-6.
Лідери поточного сезону, не зважаючи на нестачу гравців, продовжили свою феноменальну виграшну серію, яка тепер складається вже із 7 перемог поспіль у всіх 7 зустрічах чемпіонату ! «Playtika», проявивши джентльменську поведінку, все ж не змогла переадаптуватись до гри в 4 футзалісти і зазнала 2 поразки в сезоні.
Безсумнівним героєм поєдинку став Олексій Антипов, котрий надзвичайно вдало брав на себе ініціативу та зумів забити аж 5 голів! У протилежному стані похвали заслуговує весь колектив «Playtika», футзалісти якого прийняли рішення із лицарських мотивів виступати у такому ж кількісному складі як і суперники.
Післяматчевий коментар капітана команди «20minut United» Олега Горобця:
«В первую очередь хочу выразить уважение команде Playtika за их решение играть 4х4. И в то же время всех просим нас простить за этот футбол в урезанном составе. К сожалению, сразу два наших игрока "выпали" буквально за два дня до игры, и даже такой состав мы собрали с трудом. По самой игре, я уверен, не стоит делать больших выводов. Обе команды создали очень много моментов, ведь пространства на площадке было хоть отбавляй. Решающую роль, наверное сыграл фактор вратаря и мы пропустили меньше. Еще раз скажу, что данный матч не показателен. Если будем играть с Playtika еще раз - это будет совсем другая игра.»
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:«20minut United перемагає Playtika у грі 4 на 4»