Финал: 20minut United или Spilna Sprava United ?
20minut United (58%)
Spilna Sprava United (42%)
Всего голосов: 12

Spilna Sprava United в напруженому поєдинку перемагає Win-Interactive

Зі стартових секунд матчу супроти швидкісної манери гри «Spilna Sprava United» футзалісти «Win-Interactive» намагались протиставити тактику довгих передач та дальніх ударів.

Склад команди «Spilna Sprava United»:

1. Овчинников Сергей (в), 3. Кириленко Александр, 4. Бабий Игорь, 5. Кузин Олег, 7. Гуливатенко Виталий, 9. Шелест Виталий, 11. Тарасюк Александр, 8. Бойко Павел;

Склад команди «Win-Interactive»:

1. Алексеенко Андрей (в), 3. Руденко Антон, 8. Павлов Дмитрий (к), 10. Пущал Валерий, 11. Склонный Владимир, 69. Борисов Александр, 7. Пущал Игорь;

Перший небезпечний момент створили саме гравці в біло-чорних одностроях, проте Ігорю Пущалу після навісної передачі не вдалось потилицею з  5 метрів переправити м’яча у сітку воріт Сергія Овчинникова.

Контратакувальна стратегія «Win-Interactive» та гостроатакуючий  футзал від «SS» призводили до динамічного переходу середини поля на старті поєдинку та збільшенню кількості потенційно гольових ситуацій. На 3 хвилині команди обмінялись фланговими виходами віч-на-віч з голкіперами, спочатку Валерій Пущал не зумів переграти Сергія Овчинникова, у відповідь Віталій Гуліватенко обіграв Андрія Олексієнка, однак зі «стрічки» власних воріт м’яча виніс Ігор Пущал.

Поступово, нагнітаючи ситуацію біля воріт противника, абсолютно домінуюче становище на паркеті завоювала «Spilna Sprava United». Загрозливих ударів завдавали Олександр Тарасюк, Віталій Шелест, традиційно активний у даному компоненті Віталій Гуліватенко, силу постірілу останнього на 6 хвилині відчула стійка, яка і врятувала Андрія Олексієнка.

На цьому карнавал утрачених нагод і «валідольних» подій біля воріт «Win-Interactive» продожувався. Підтримав «флешмоб» марнування моментів Олег Кузін, котрий на 9 хвилині після прострілу Олександра Тарасюка не зумів влучити у ворота із 4 метрів.

Складалось враження, що команда у чорно-білих футболках інтенсивно співпрацювала перед цим матчем із експертами з чорної магії. Проте на 12 хвилині Олександру Тарасюку нарешті вдалось розбити чари та відкрити лік голам у цьому поєдинку. Головний бомбардир «Spilna Sprava United» змістився в центр і, незважаючи на зусилля голкіпера та захисників, з 6 метрів вразив ворота номінальних гостей - 1-0.

Відкривши рахунок в зустрічі, червоно-білі дещо зменшили натиск, залишивши трохи більше простору колективові Дмитра Павлова. За що і невдовзі поплатились. На 18 хвилині Павлов прямим ударом із штрафного зрівняв рахунок. 1-1. Справа з'ясування переможця даної дуелі була перенесена на 2 тайм.

Початок другої половини поєдинку проходив під диктовку колективу Романа Богдана, аж надто сильно бронзові призери минулого сезону бажали змінити цифри на табло у даному матчі на свою користь. Особливо активним у цій справі став Віталій Шелест котрий завдав 3 удари із небезпечних позицій.  Слідом за ним Павло Бойко змарнував вихід віч-на-віч з кіпером «Win-Interactive». Проте на 24 хвилині обидва футзалісти виправились, вивівши свою команду вперед після кобмінації «стінка», завершальну результативну  крапку в якій поставив 9 номер «SS» із 7 метрів, вийшовши на побачення із Адрієм Олексієнком і поціливши у правий кут. 2-1!

І поки біло–червоні невтомно, але мало результативно  штурмували ворота Андрія Олексієнка, номінальні гості не забували організовувати вилазки на половину поля суперника. Одна із таких контратак на 28 хвилині завершилась голом Дмитра Павлова,котрий з лінії штрафного вразив дальній кут Сергія Овчинникова. 2-2!

Незважаючи на такі невдачі, команда «Spilna Sprava United» не припиняла грати 1 номером та наполегливо насідати на ворота номінальних гостей. На 33 хвилині Олександр Тарасюк не зумів замкнути простріл у порожні ворота від партнера по команді. «Win-Interactive» огризається втраченим  випадом-виходом на ворота Овчинникова від Валерія Пущала та Склонного Дмитра.

Перевівши подих, червоно-білі таки спромоглись на вдалий фінальний штурм. На 38 хвилині Олег Кузін на правому фланзі майданчика поборовся до кінця, видав простріл на Тарасюка, який реабілітувався, влучно замкнувши передачу товариша по команді. 3-2!

На фініші поєдинку обидва колективи проявляли бажання схилити чашу терезів на свою користь, проте відзначитись іще одним забитим м’ячем вдалось тільки «СС». На 39 хвилині поєдинку знову зпрацювала зв’язка Олега  Кузіна й Олександра Тарасюка, найрезультативніший бомбардир «Spilna Sprava United» вміло скористався скидкою партнера і запустив м’яча між ніг кіперу «Win-Interactive» - 4-2!

Команда «Spilna Sprava United» у напруженому та цікавому поєдинку зуміла на фініші гри таки дотиснути своїх супротивників із «Win-Interactive», що дозволи їй виграти цей матч та вийти на 3 місце в турнірній таблиці.

Героєм поєдинку вчергове слід назвати Олександра Тарасюка, не зважаючи на втрачені нагоди, форвард  «Spilna Sprava United» не опускав передчасно рук та відзначився хет-триком у цьому непростому матчі.

На відмінному рівні цей матч провів і Дмитро Павлов, котрий забив 2 мячі, та був справжнім мозковим центром побудови атакувальної гри своєї команди.

Післяматчевий коментар капітана команди «Spilna Sprava United» Романа Богдана:

Матч был на удивление тяжелый, это полная заслуга команды Вининтерактив и их вратаря. Наша команда вышла на поле несколько расслабленной ввиду результатов предыдущих встреч. Сопреник отлично воспользовался своими антропометрическими данными и выставили "чистокол" защитников перед Александром Тарасюком. Атаки приходилось начинать из глубины, что ложилось грузом на Виталия Гуливатенко. Не имея возможности вырваться вперед в счете команда на последних минутах выпустила Олега Кузина, который усилил нападение и сделал две голевые передачи. Очередной раз мы вырываем победу в "дополнительное время" и рвемся в плейофф!

Автор: Тарас Туз

Обсуждение новости:«Spilna Sprava United в напруженому поєдинку перемагає Win-Interactive»